Marijana-hvala puno na savijetima. Sad cu probat kako si mi savjetovala i nadam se da cu uspijet kao i ti!!
Netko je pitao koju izdajalicu koristim-avent elektricnu.


url=https://daisypath.com]
Treca sreca, na mom ima oznacene mililitre. Ali ja njacesce 3-5 ml stavim, s tim da ako sve ne potrosim isipam van, da. Nisam ga inhalirala ljekovima, samo fizioloskom, ona mu ne moze nastetit. Idealno bi bilo kad bi uspjela bar tih 3 ml da potrosis na jednoj inhalaciji, ako vec ne mozes 5, jer za 5 ml treba ja mislim 15-20 min
hvala ti na odg.
ja isto računam da fiziološka NE može naškodit
tak da ne znam šta oni rade bauk od tog
možda kontaju da mi je dijete full bolesno a ja kemijam sama na svoju ruku
ona je pošteno prehlađena i dok joj je to sve skupa još uvijek "gore" i ne krene se spuštat prema bronhima, ja bih radije to ovak riješila....da mi ne zakuri sutra kad imamo pir, ovak ju mogu već napola ozdravit ako uspijemo odradit inhaliranje

žena-majka-carica:)
e još jedna stvar sretna..... (popilat ću te pošteno danas sorry) u kojoj pozi ga ihaliraš??
ja sam svog tomu inhalirala kod dr tako što bi sjedio u mom krilu ali on je već imao par godina tad
a mila još ne smije tako u krilo.....pa kako onda?
da ju stavim u ljulju/jaje? ili stojim na nogama i držim a netko drugi mi drži maskicu....sad mi to izgleda jako nezgodno (zbog činjenice što ne sjedi)

žena-majka-carica:)
maca - sretno! zbilja to nije jednostavno....kad pogledam marijana šta je sve izvodila....treba tu puno volje i truda!
marijana - hvala još jednom na foto.

žena-majka-carica:)
Treca sjedim, a njega pokusavam sto uspravnije drzat, onako ledima je naslonjen na mene i lijevom rukom ga pokusavam sto vise ispravit, a desnom mu drzim maskicu, ali mozes i u ljuljacku ju stavit, ako ti jentako lakse.

Nego da pitam za savjet. U nedjelju mi dolaze cure u babinje, oko pola 5-5. Mislila sam uzet platunsa suhim.narescima, spec kiflice, svjezi sir s paprikom i lukom, mileram tortu i kuglof cokolade i narance. Jel to dosta? Jel treba jos sta uz to?

Nego da pitam za savjet. U nedjelju mi dolaze cure u babinje, oko pola 5-5. Mislila sam uzet platunsa suhim.narescima, spec kiflice, svjezi sir s paprikom i lukom, mileram tortu i kuglof cokolade i narance. Jel to dosta? Jel treba jos sta uz to?
Dosta ti je to. Ja sam isto znala obavit s tim! S malom pogotovo,taman je bilo domacih kobasica i speka..a sad za malog smo najvise rostilj radili-citaj uposlila sam muza da se ja ne zajebavam..a i on je u ljeti rodjen pa da iskoristimo lijepo vrijeme..u ktc-u ti tete lijepe plate sloze,neznam di si mislila uzimat.



Nego da pitam za savjet. U nedjelju mi dolaze cure u babinje, oko pola 5-5. Mislila sam uzet platunsa suhim.narescima, spec kiflice, svjezi sir s paprikom i lukom, mileram tortu i kuglof cokolade i narance. Jel to dosta? Jel treba jos sta uz to?
Dosta ti je to. Ja sam isto znala obavit s tim! S malom pogotovo,taman je bilo domacih kobasica i speka..a sad za malog smo najvise rostilj radili-citaj uposlila sam muza da se ja ne zajebavam..a i on je u ljeti rodjen pa da iskoristimo lijepo vrijeme..u ktc-u ti tete lijepe plate sloze,neznam di si mislila uzimat.
Mislila sam u intersparu jer mi je on najblizi.

Obriši komentar
Jeste li sigurni da želite obrisati komentar?
Sortiraj odgovore
Najstariji