Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    To je normalno. Svaki pedijatar narucuje na kontrolu sa mjesec dana i tada se dobiva recept za d3 vitamin

    [lilypie.com]

  • Avatar Barkleys

    Barkleys

    Broj poruka: 1723

    Prijavi adminu

    Bokić curke, vidim da pričate o pelenama, koji ste broj pelene uzele za početak? 1 ili 0?

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Cure, ja sam hodajuci zombi…bila vudna cijelu noc, zaspo je poslje 6, kad smo morali krenuti na kontrolu, spavao je samo u autu tamo u nazad. Popodne mali u kolicima kad ga mm vozio u setnju i dalje nista, zadrijema na 15min i opet budan. U 7 sam ga nahranila, do 8 nosila jer je imao grceve, 15 min je bio jos budan , pa zaspao 15min i opet place gladan. I opet ovo nanovo. Jel ima netko ideje zasto je toliko nemiran? Sad sam ga otkrila da mu nije vruce, oblacim ga u bodi, hlacice i carapice, a temp je između 22° i 24°. 
    Pelene ja pampers pronalazim samo zute i kupujem 1 jer 0 nema. U bolnici sam mu stavljala 0 i super su mu pasale. Kupila sam b.love xs isto su lijepo pasale al sav je znojan ispod, kupila sam 1, pa mi je vec 2 dana za redom promocio. Sad smo na pampers 1.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Dena a kako se ti osjecas, jesi ti mozda nemirna? Mozda bih samo bio uz tebe. Dok ne zaspi bas cvrsto nemoj ga pustat. 
    Leon zaspi, bar ja mislim i stavim ga u kolica on kmeci i dok bas ne utone u san, nece od mene.

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Cure, ja sam hodajuci zombi…bila vudna cijelu noc, zaspo je poslje 6, kad smo morali krenuti na kontrolu, spavao je samo u autu tamo u nazad. Popodne mali u kolicima kad ga mm vozio u setnju i dalje nista, zadrijema na 15min i opet budan. U 7 sam ga nahranila, do 8 nosila jer je imao grceve, 15 min je bio jos budan , pa zaspao 15min i opet place gladan. I opet ovo nanovo. Jel ima netko ideje zasto je toliko nemiran? Sad sam ga otkrila da mu nije vruce, oblacim ga u bodi, hlacice i carapice, a temp je između 22° i 24°.
    Pelene ja pampers pronalazim samo zute i kupujem 1 jer 0 nema. U bolnici sam mu stavljala 0 i super su mu pasale. Kupila sam b.love xs isto su lijepo pasale al sav je znojan ispod, kupila sam 1, pa mi je vec 2 dana za redom promocio. Sad smo na pampers 1.


    Ako se ne varam to je skok u razvoju sa 3 tjedna gdje bebe vise jedu i traze vise paznje. Ako me sjecanje dobro sluzi ti skokovi u razvoju se javljaju sa 3 i 6 tjedana i jos kasnije al sam zabiravila kad. Proguglaj malo ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Dena moja je 15 dana a isto tako se ponasa, zaspe na 15 min i probudi se, jede i opet nakon nekog vremena zaspe i tak stalno, bila sam bas jadna ali sad spavam kad i ona pa makar i na 15 min, probaj kad se probudi presvuci ga, malo se igrati s njim odrzavati ga budnim pa onda nahranit.. meni to nekad upali nekad ne.. ali sve u svemu cim se odvojim od nje imam osjecaj kao da zna, odmah se probudi.. uopce nema nikakav ritam


    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Violeta ja tek dolazim k sebi, jucer prvi dan nakon poroda da nisam plakala, al sam kronicno neispavana. Drzim ga dugo i kad vec mislim da je to to on pocne plakat, pa ovo nanovo, eto sad je tek nakon druge papice i jos ture grceva na drugi put uspio zaspat i spava malo duze, cak sam i ja drijemnula malo, al gledam ga i stalno se baca i meskolji. 
    Sretna bas cu pogledat.
    Aurora on place, vristi, grize ruke, gazicu, dudu odma baci i nema sanse da se umiri dok ne dobije jesti.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    A joj ja sam mislila da je meni katastrofa, jel ima onak par spavanja duze vrijeme.. tako moja, u jutro mi odspava po 3 sata u komadu, tocno stalno guram ruku pod nos da vidim jel dise.. uzas, kako ti se ponasa kad ima grceve? Ja nisam sigurna ali isto mislim da moja ima grceve


    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Kod grceva  se previja, trbuh mu je tvrd, vristi, grebe, grize…
    Najgore mi je sto imam osjecaj da ga nesta muci, a neznam sta i kako mu pomoci. Jel mislite da je mozda od svega sta je prosao? Grozno mi je kad se sjetim da prvih dana kad sam mu najvise trebala on je bio sa svima osim samnom..Nekad mi dođe da ga drzim i suze mi krenu kolko se napatio i kad pomislim kako se samo osjecao.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Dena totalno te razumijem kad kazes da ti suze krenu koliko se napatio, nasa djeca su nasi mali borci, i tako malo bice, krhko, je tako jako i snazno, da se svim silama bori na ovom svjetu. Ja kad se sjetim koliko sati je Leon bio na suncanju i tko zna kako je plakao i kako mu je bilo, a na porodu se isti jadan napatio, imao je modrice po licu danima, kad se rodio bio je plav, mene srce zaboli kad se svega sjetim. Sad malo nosic ga zeza a ja ne znam sta da radim, spricat sorej, vuc s aspiratorom, iako nije da mu stvara bas probleme. Tako im zelimo pomoci a u biti smo nemocne, iako najbolje je samo da ih mazimo i pazimo najbolje sto znamo.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.