Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Aurora, ne briniiii za deranje ahahahahaha 
    Ja sam neki dan “vikala”: sta hoces od mene? Nahranila sam te, promijenila… Ne znam vise sta da ti radim… Hahahahahhahahhahahahbabahaba

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Evo i nas😃
    Ni mi ne spavamo po noci😥
    Jel ima kod beba veze to sto spavaju po danu sa tim da ne spavaju po noci? V obicno zaspi oko 5 i do 8-9 i onda smo po noci budni. 
    Mame koje pelene su vam se pokazale najbolje, koji br?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, ne znam da li to ima veze… Mi gs kroz dan budimo svaka 2-3h… Rekle su nam patronazne da preko 3h h ne pustamo da spava… Inace je velika spavalica… Ali mislim da je sve to normalmo za bebicu… Trebaju i oni uhvatiri svoj ritam… Prva noc doma nam je bila katastrofalna ako cemo iskreno… Uvalili smo mu dudu varalicu da mozemo spavati…

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    Stigle kuci!!! 😍😍😍
    Kad mi se slegnu dojmovi procitam i napisem sve. ☺


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, uzivajteee!!! 
    Pelene - za sada koristimo baby love…. Vi???

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Joj tak sam i sama place ona placem ja ahahahah pelene u ovom nasem malom mjestu nisam uopce u 4 trgovine mogla naci male pa sam isla dalje traziti odnosno mm uzeo je na kraju jedinicu pampers u dm-u i moje misljenje je da su zivaaa plastika, katastrofa su mi iskreno, iduce planiram isprobati helen harper, jako ih hvale.. 
    TRBUH- ratna katastrofa, poslikam sutra jer ako upalim svijetlo ova moja vampirica odmah poludi hahah


    [lilypie.com]

  • Avatar mamika3

    mamika3

    Broj poruka: 3071

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Evo i nas😃
    Ni mi ne spavamo po noci😥
    Jel ima kod beba veze to sto spavaju po danu sa tim da ne spavaju po noci? V obicno zaspi oko 5 i do 8-9 i onda smo po noci budni.
    Mame koje pelene su vam se pokazale najbolje, koji br?


    Upadam ko padobranac,al da ti pomognem malkice…Nema veze koliko spavaju po danu!Vidim da ti je bebica stara dva tjedna!Jos je ful mala i to nespavanje nocu je skroz normalno!Jedino je problem sto ne znas kad ce to prestati!Moja buhtlica nije spavala nocu punih mjesec dana!Od 1-2 mjeseca,tako nesto….Budila se oko 23-24 sata,spavala od 2-3,pola sata oko 5,pol 6 ujutro i zaspala oko 7!To se promjenilo samo od sebe!Probala sam ju drzat budnom pa mozda uspije,al nije uspjelo!Ak tad nisam zavrdila u Vrapcu ne bum nikad!

    Miris malih beba je zapravo miris raja
    💟buhtlica 8.6.2017
    💟sefica 22.11.2011
    💙moj car 21.10.2009

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Ako ništa, lijepo je čuti da to nije samo kod mene! 
    Ona meni nekad spava po noći i budi se a nekad mi od npr 9 do 3 u jutro spava po 15 min pa cendra pa jede, ja ju krenem hranit a ona divlja onda i ja poludim i tako u krug, danas sam ju dignula da podrigne i tako je zaspala na meni, toliko mi je bilo lijepo da ju nisam htjela pustiti a mm vice pa kako te ne bole leđa? Jesu, boljela su me ali mi je to bilo prekrasno i nekako nježno da mi je bilo žao uništiti to! Spavala je tako sat i pol vremena 😍


    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Evo i mene 😊😊 Leon spava noc super. Evo 4h u komadu odspavo, siso 20 min i sad opet spava. Preko dana zna bit budan po 2-3h i to mi super, a kad zaspi svaka 2 do 3h ga budim da jede, al budenje samo preko dana. 
    D3 kapi, dali dajete djeci? Meni je pedijatrica stavila naputak da dajem, a ja ne znam..pitat cu sutra patronaznu. 
    Sutra muz ide papire rijesavat, pa kod pedijatrice ga upisat cim dobije zdravstvenu. Jer nam je pregled uskoro kod nje.

    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Od pelena koristimo pampers premium care, ali sad smo ostali bez tih, sutra nam tajo ide po te manje, pa sad koristimo pampers one druge. Oboje su se pokazale dobre za sada. Poslije cu mu uzet neku drugu jefiniju marku, ne bih sad mjenjala  

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.