Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    http://bebolino.org/zanimljivost/pismo-novorodenceta-rasplakalo-roditelje-sirom-sveta-dragi-mama-i-tata-uzivajte-u-meni-nikada-vise-necu-biti-ovako-mala/ [bebolino.org]

    Procitajte si clanak. Divan je!

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    violeta1


    Nesto slicno sam jucer peocitala i rasplakala se, ma volin ja njega najvise na svijetu ❤
    Kako pokrivate svoje bebe?
    Ja sam svasta probala i cinilo mi se da place jer mubje previse vruce. Vreca za spavanje mi je katastrofa, uvijek ga probudi kad ga stavljam u nju, a dekicu razbrca, sad mi se probudio sa ledenim rukicama. Grijanje je podesebo da se iskljuci kad dođe na određenu temp., al mjerim stalno i nekih 22° je. Sad smo narucili jos radijator na struju.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    I zaboravih napisati, ovu noc smo odspavali cak malo😊

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Dena1009

    violeta1


    Nesto slicno sam jucer peocitala i rasplakala se, ma volin ja njega najvise na svijetu ❤
    Kako pokrivate svoje bebe?
    Ja sam svasta probala i cinilo mi se da place jer mubje previse vruce. Vreca za spavanje mi je katastrofa, uvijek ga probudi kad ga stavljam u nju, a dekicu razbrca, sad mi se probudio sa ledenim rukicama. Grijanje je podesebo da se iskljuci kad dođe na određenu temp., al mjerim stalno i nekih 22° je. Sad smo narucili jos radijator na struju.


    Za male bebe je normalno da su im rukice hladne 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar Aurora1611

    Aurora1611

    Broj poruka: 703

    Prijavi adminu

    Tocno znam, osjecamo se bespomocno pored njih a to je najgore, najrađe bih plakala skupa s njom nekad! 
    Sto se tice pokrivanja iskreno, ja ju pokrijem samo kad spava, inace ju ostavim nepokrivenu i toliko bude vesela mlatara i rukicama i nogicama i onda ja sjednem pored nje i gledam ju hahh 😊😊


    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Dena, mislim da je to povezano sa tobom i kako se ti osjecas.  U petak je Diego bio ultra nervozan i nisam znala sta mu je. SRECOM dosla je rodjakinja od muza i dpasila stvar u rekla: bebe sve osjecaju. Ti si umorna i nervozna i takav je i on….

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Grceve mi jos nemamo…. Za sada…
    Sretna, istina! Rucice i nozice su njima hladnije…
    Violeta, kako to vec tako rano kod pedice? Mi idemo tek kad napuni mj dana… Nego, da li ti je muz mogao predati zahtjev za porodiljni na Hzzou??

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Mi ju isto pokrivamo samo kad spava… Inace je jaki zivahan…. Aajmeeee to je cuuudooo 
    Danas smo prvi put izasli na zrak… 10ak min smo bili…. I sunce je vani pa smo ga okrenuli prema suncu 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar I_me

    I_me

    Broj poruka: 2509

    Prijavi adminu

    E cure. Ja sam kupila pelene iz lidla za pocetak al su mi neke, nemam pojma.. tocno je kraj gdje je pupak pa me bilo strah da ne iziritira.. pa mi je frendica donjela sve pampersice koji je njeni mali prerastao sto je dobila tako da sada imam 4 paketa pampersica i odlicne su mi. Koristimo  br.1.
    Ema po danu divno dijete a po noci malo vrag..al ok, tek smo 2 dana kod kuce.. mislim da se trebamo naviknut jos malo da mogu reci kakva je. 😆


  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    I me, a te iz lidla koji su broj? Mi sada koristimo dvojku babylove dok mu pupak ne ispadne pa cemo opet kombinirati 1 i 2… Al Diego je toliko dug da ce jedinicu uskoro prerasti. I super sto si dobila pelene…  Svakako neces neko vrijeme morati kupovati.
    Jesi pogledala GLAS ISTRE od danas???? Rodjeni su  tj. Objava o rodjemima proslog tjedna..

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.