Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Mamika ja se nadam da ce se i kod nas okrenuti. Bili smo dugo u bolnici i tamo ja super spavao, a sad bdijem. Najede se, pa sat vremena vriske zbog grceva i onda oci sirom i pocinje zivot😣
    Aurora znam taj filing, tolko su medeni kad tako zaspe da bi ih mogle drzati do punoljetnosti❤
    Barbs ja sam bila prekjucer, u dm-su imali pampers i baby love, a u mulleru pampers i jos neke. Pampers nije bilo malih, uzela sam b.love 1 i ove u mulleru za probu, al te mu ne pasu. Moja seka je u mulleru kupovala neke na medica i te su joj bile najbolje al ih sad nema. B.lov sam prije uzela xs i super mu stoje al sam peimjetila da se znoji ispod njih, pa sad uzimamo 1. Koji br ti koristis pampersa 1ili 0?
    Bas sam zacuđena kolko je mali izbor tih malih pelena.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Violeta, pa Leon je dugo budan kroz dan!  Meni se razbudi jako kratko i pojede i zaspi opet…. Jedino je danas izdržao 2h u komadu budan… Čudo! hahahaa
    Za D3 kapi... uuffff… I ja sam skeptična. I nama je pedrijatrica napisala na otpusnom pismu da se preporuča od 8.dana, ali pitali smo muževu rođakinju i rekla je da to možemo i kasnije krenuti… zaboravila sam pitati patronažnu, ali pitat ću tu rođakinju još jednom; ionako im je šefica..
    Dena, ja pampersice ne koristim.  Koristim BABY LOVE jedinicu i dvojku. Jedinicu kroz dan i dvojku kroz noć s time da smo se muž i ja malo uplašili da mu jedinica (koja mu je skoro na knap) ne ošteti pupak koji treba otpasti, pa smo odlučili da dok ne otpadne ćemo koristiti samo dvojku.

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Aurora, za trbuh se ne sekiraj. Ja sam baš zadovoljna koliko mi je toga otišlo od poroda… s time da sam tek u čet počela ići normalno na wc.. odnosno, u čet jesam, u pet nisam… a za vikend jesam i još više mi je splasnuo… Baš sam bila naduta  A za Pampersice… Ja nisam ni htjela krenuti… Rekla sam odmah sa babylove da ću probati s time da me frendica uvjeravala da nisu dobre jer će promočiti, ali mi smo za sada zadovoljni. Frendice su svašta koristile… i koriste… babylove, one iz lidla, pampersice… Svaka je beba drugačija. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    Evo mojeg 7D od poroda (mada sam ga stavila u grupu gdje su jesenjske bebe )

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Barbs dali Diego je imao zuticu? 
    Moj Leon je jos malo zut, kaze patronazna to dugo traje oporavak, ali bitno da je aktivan i da kaki.
    Pupak nam nije jos otpao, a patronazna ga je previla i pregledala i kaze da se drzi jos iako je suh i da je to samo takav pupak.
    Moram ga umit s kamilicom, malo se osuo po glavi i licu, kaze da je ili od vrucine ili tatine brade. A tata nam ima slabu bradu a on lozi doma ko lud, ja se preznojavam pa mislim da mu je od vrucine. Tako da ja danas stavljam drvo po drvo i da lagano gori, tinja.

    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    Upadam i ja 🤣 
    Pampers prrmium care su odlicne! Ne mogu se mjerit sa zelenim ni narancastim pampersom i od svih oelena koje smo probali, a probali smo sve,ostali smo vjerni pampers premium careu.
    D3 obavezno dajte djeci, on je nuzan za pravilan rast i razvoj kostiju. Mom braticu nisu davali i sad je rahitican, rekli su da je to zbog manjka D vitamina. Ja se sa tim ne bi igrala. Naravno, moze zbacit da ce se dobro razviti,aliiiii uvijek postoji sansa i za komplikacijama. Vjerujem da ste i vi to pile kao bebe. Ja jesam

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, ufff, slažem se… Opet ću danas pitati tu rođakinju što s time, ako ne ćemo ići na svoju ruku jer bi od sutra trebali krenuti s time. 
    Violeta, Diego je bio na granici. Večer prije nego smo otpušteni mu je bila 9,6 izmjerena, ali boja se poboljšava i samo treba što više cicati i što više kakati. Mi smo mu prvi dan dali i zaslađenu kamilicu da pije (preporuka od patronažne!) jer ga to tjera na piškenje. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • sretna

    Broj poruka: 2906

    Prijavi adminu

    barbs

    Sretna, ufff, slažem se… Opet ću danas pitati tu rođakinju što s time, ako ne ćemo ići na svoju ruku jer bi od sutra trebali krenuti s time.
    Violeta, Diego je bio na granici. Večer prije nego smo otpušteni mu je bila 9,6 izmjerena, ali boja se poboljšava i samo treba što više cicati i što više kakati. Mi smo mu prvi dan dali i zaslađenu kamilicu da pije (preporuka od patronažne!) jer ga to tjera na piškenje.


    Mi smo poceli s mjesec dana davat D3, odnosno nakon orve kontrole kod pedijatrice jer nam je ona dala recept tada. Vidim da vi oisete da su vam vec u bolnici dali recept…to je valjda nesto novo ili ovisi od bolnice do bolnice jer meni s L tada nisu dali

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sretna, ja nisam dobila na recept… Pisalo je samo da se preporuca ns otpusnom pismu sli da pedijatrica na prvom sistematskom moze promijeniti lijekove… Muzeva rodjakinja je rekla da se to od prvog mj ns dalje daje sa strane pedijatrice.. 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar violeta1

    violeta1

    Broj poruka: 2156

    Prijavi adminu

    Barbs tako i moj, uredan nalaz krvi i mjerenje ali je jos zut, iako kakanje mu se popravilo i stalno mi je na prozoru preko dana, evo i sad hvata malo svjetlosti prije mraka. 
    D3 pa mi ne koristimo to, bas cu pitat patronaznu. Iz bolnice su napisali da koristimo i kontrola za 14 dana. A muz je bio danas ga prijavit kod pedijatrice i ona je rekla kontrola za mjesec dana ako patronazna drugacije ne odluci. Malo mi to mjesec dana zvuci daleko.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.