Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Dzenny  A. je predivna,steta da nemam sina pa da se dogovorimo ima predivno ime a i ona sama je bonboncic 
    Sanjchi bas si zrihtala tu svoju L.,prekrasna je,sve sam ljubomorna kad vidim kako ju lijepo oblacis 

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Hvaaaalaaaa, cuuurkeeee 😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘
    Srnac, jooojjj, bas vas j* to spustanje… Mi ga stavimo u ljulji i upalimo odmah vibru pa se ne razbudi ali isto ga moram drzati koju min  a vjerujem sa ti je tesko 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    barbs

    Hvaaaalaaaa, cuuurkeeee 😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘
    Srnac, jooojjj, bas vas j* to spustanje… Mi ga stavimo u ljulji i upalimo odmah vibru pa se ne razbudi ali isto ga moram drzati koju mina vjerujem sa ti je tesko


    *vjerujem da ti je tesko dizari 8kg.. 
    Romi, blago tebi 😊 D se “probudi” izmedju 22:30 i 23… i nije to problem… da bi odspavao malo vise…
    al vidim da smo sve imale problema (skoro sve) sa spavanjem 
    Dzenny, lako se mi dogovorimo 😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Sanjchi, daaa… i Diego ima duplo kg i narasao je oko 13-14cm Aaajmeeee

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Btw. Sanjchi, curka ti fiiinooo napreduje ako je vec sada dobila duplo kg 😊😊😊😉😉😉😉 Je l i dalje samo na tvome mlijeku ili kombiniras?

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Marijana12345

    Marijana12345

    Broj poruka: 948

    Prijavi adminu

    Dzenny Alara je predivna djevojcica
    Kiki super za hranilicu… mi se samo moramo odluciti za boju ali ju definitivno kupujemo… kad vi planirate s kasicama poceti?
    Srnac i moj se tako budio kad sam ga stavljala u hladan krevetic… makar ga sada rijetko uspavljujem, kada to cinim zamotam ga u dekicu pa ga spustim skupa s njom.
    Dena pokusaj ga preko dana stavljati na trbuh pa ces vidjeti… on ti se zbljuje po noci jer mu je napor okretati se pa mu se sve smucka. I ja ga ko Dzenny od 3.tj zivota stavljam i ponoci na trbuh. Ne brini nece se ugusiti. Njihov nosek je tako savitljiv i ulazi im zrak, a i dovoljno su cvrsti da sami okrenu glavu na stranu. Sta se tice uloska za kadu, mi smo ga isto narucili ali smo ga vratili jer je bas mali bio…

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Dzenny kak sam bedasta, imam taj ulozak doma, od 100% pamuka, kupila sam ga jos prije nego sam rodila i stalno je u vani da mu je jos mekse, nisam se uopce sjetila😅
    Marijana ne zeli kad ga ja stvaim, nema sanse, odmah je vriska. Zaspi uredno na leđima i onda u snu se hoce okrenuti, ako ga podbocim tolko dugo se bori dok se ne prebaci i onda dalje spava. Inace se on ekspresno prebaci na trbuh ali spava u vreci pa ga ona koci. A i po danu kad se igra pa se okrene, on svasta izvodi, dize se na koljena, pokusava puzati, dohvatiti igracke i sl i natiska si trbuh i uvijek se zbljuca.
    Dobro, valjda cu se priviknuti da tako spava pa se necu bojati.
    Stavljate vi tetrice pod glavu dok spavaju?

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Marijana nama je nas ulozak dobar. V ima 65cm i dovoljno mu je velik. I bolje mi odgovara kupati ga na njemu nego u kadici.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Dena,citam na rate.. pa onda bas ne pohvatam kako treba 😂😂 mislila sam na jastuk koji dodje uz AS.. ☺
    Romi,hvala ti.. 😍 neka,rodit cu ja isto ovako jednog lijepog sina,za tvoju curicu 😉😉 A je itak vec zagovorena 😂😂😂
    Ii ostalim curama hvala,😘😘😘

    [lilypie.com]

  • Srnac

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Romi

    Cure ni ja sva sreca nemam problema sad sa spavanjem,zaspala je sinoc u pola 12 i spavala jutros do pola 8,bez budenja,a sinoc bi vjerojatno zaspala i ranije ali je spavala u autu dosta,cak sam mislila da nece sinoc dugo zaspat,a ona zaspala za 15 min.nakon jela….mozda bude spavalicaa na tatu,a na moju srecu,,taj moze uvijek spavat za razliku od mene


    Pazi da se ne ureknes 😀
    Ja do prije cca 2tj vikala na sva zvona da mi Toma spava kao da sam ga ja rodila (ko me zna zna sta to znaci, obozavam spavati i puno spavam) i odjednom problematika. Nadam se da je neka faza i da ce brzo proci. Ja sam jos uvijek opsjednuta sa tetrama..svugdje ih stavljam ispod njega. Na nasu robu vise ne jer sve za po doma perem njegovim praskom ali moguce da pretjerujem? Jel vi curke stavljate/do kada mislite?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.