Jesenske bebe/mame 2017.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar dzenny

    dzenny

    Broj poruka: 1082

    Prijavi adminu

    Jutro, mi smo isto imali losu noc.. zaspala u 22:30 i sva u placu se probudila u ponoc,poslije nije se dala odlijepiti od mene,spavala je i plakala.. uspijela sam ju spustiti oko 1h,pa budjenje u pola 3 za jesti,pa u 5:15h jer joj je nosic zacepljen.. i muz joj upali critce i zaspe uz crtice 😂 mn je moj isao na zivce,jer ja A nosam da ju smirim,a on sjedi na krevetu i gleda u nas 😂😂
    Barbs,kako se D promjenio.. bas je porastao,dobio kosice.. pravi mali frajercic.. 😍😍

    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu
    Što je ovooo?? Loša noooooć??? ODNOSNO, NOĆIII??? 
    Hvala curke 
    Dzenny, možda je povezano s time što ste bile u bolnici?? 
    Da li netko zna gdje se povoljno može kupiti ovo? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Suncokretica

    Suncokretica

    Broj poruka: 896

    Prijavi adminu

    I mi smo imali koma noć ,budili su ju grčevi svako malo pa smo se uspavljivali 100 puta pa je gladna pa se nikako smiriti i ne spavamo od 4 . Evo sad ujutro ne znam tko je umorniji od nas dvije .
    Nije kakala 3 dana pa ju to valjda muči, koma. Umjesto da ide na bolje, u zadnje vrijeme sve na gore. Sve teže mi zaspe isto a spava joj se.
    Evo sad ju uspavala na pilates lopti jer vani baš i nije neko vrijeme. Blažen bio onaj tko ju izmislio, da sam bar znala za tu tehniku prije. Uštedila bi si vremena i živaca dok ju uspavljujem preko dana 

    [lilypie.com]

  • Romi

    Broj poruka: 478

    Prijavi adminu

    Jutro cure evo i nas,jucer smo bili u Zg.,pa se nisam stigla javiti.
    Srnac sretnih 4 mjeseca i hvala na čestitkii vama ostalim curama hvala.
    Mamisita vama sretnih 3. mjeseca i svima ostalim koji su navršili ovih dana 
    Treća baš sam sretna da si se uspjela javiti,Mila je prava princeza ni moja L. se još ne okreće skroz a znači jučer navršila 4 mj.,okreće se samo na bok,mislim da još ne kasne,imaju vremena do 5. mj. za okretanje,i isto se diže u polusjedeći položaj dok ju držim.
    Dzeny žao mi je da ste bile u bolnici,ali super šta je A. sad bolje i ne ponovilo se 
    Barbs  D. je pravi zavodnik,već vidim puno slomljenih srca oko  njega 

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dobro jutro😘😘😥😥😥😥i nama jucer dan i noc nikakvi s cice na cicu i na ruke cijeli dan😓😓😓😓kicma me razvali….Romi sretnih vam cetiri😘😘😘😘nadam se da nisam fulala a mamisiti sretna tri😘😘😘😘😘barbs D stavljam na listu buducih zetova😂😂😂😂

    URL = https: //lilypie.com]

  • Barbi13

    Broj poruka: 1863

    Prijavi adminu

    Dena1009

    Jutro curke! Ja sam poludela ovu noc. Legnem u pola 11, on vec oko pola 12 budan. Okrene se na trbuh i zbljuca krevet, presvucem krevet, presvucem njega, nahranim ga, zaspi. Taman zadrijemam, probudi se, okrene na trbuh, zbljuca, opet krevet presvlacim. Pa ga nosim da zaspi jer ako ga stavim u krevet opet cu ga presvlaciti. On ko sova, ja hodam zmirecki i zaletavam se u namjestaj…Ozbiljno razmisljam da ugusim mm u snu jer je sposoban sve to prespavati. Idem po ljulju da ga vezem u njoj da se ne okrece i sjedim kraj njega, uspavljuhem ga, twinkl star svira po 50. put ko Macarena u disku 90-ih. I na kraju sam digla ljuljacku i tresla lagano da konacno zaspi. Stavim ga u kimbi, jedno vrijeme spava, pa se okrene na bok, pa na trbuh, pa pocne se ljutit i moram ga okrenuti i tak jos xy puta. Osjecam se ko da ne traktor pregazil. 😥😥
    Dzenny drago mi je da je sve u redu, nadoknadit ce ona to. Meni se isto nekad dok cure pisu kilazu cini da je V sitniji, a uopce ne izgleda, dosta je dugacak i ima bas onak nabite ruke i noge, a i doktorica kaze da je sve dobro.
    Barbs sta se tice D kilaze mislim da ne moras biti zabrinita jer i V je sad od 7.12. do 25.1. dobio 910g i 2 cm narasel.


    😂😂😂😂😂😂ugusit muza😂😂😂😂😂macarena😂😂😂a jesam se nasmijala

    URL = https: //lilypie.com]

  • Avatar Kiki156

    Kiki156

    Broj poruka: 1624

    Prijavi adminu

    I kod nas losa noc… sve je krenulo dobro i onda sebu jednom trenu jako rasplakao, valjda je nesto sanjao, jedva smo ga smirili! Bio je u polusnu i kad bi ga pokusala spustiti odmah plac. Razbudio je i nas i cijelu zgradu valjda! Onda sam ga odnijela na svijetlo da se skroz probudi i tek tad sam ga konacno uspavala al nije vise cvrsto zaspao… sad je naravno zivcan jer je umoran…a danas imamo i goste i taaaaaakoooooo 😴😴😴😴😴 
    Barbs zao mi je radi rukice, mis mali! Ali presladak ti je i jako je narastao! ☺️😍 
    Vito se okretao s trbuha na leda, ostalo jos nije ali vise ga ni ne poticemo na okretanje bilo kakvo jer je fizijatar rekao da je prerano i da se jos ne bi smio okretati.  
    Marijana mi imamo tu hranilicu i super je, ima vise razina i vec je sad koristimo kao lezalju, stoji nam u kuhinji. 
    E, kad se moze maknuti onaj jastuk is AS? Mi ga jos imamo jer mi se cini da bi bio previse u sjedecem polozaju da to maknem. Jel se to mice tek kad krenu sjediti?  
    Sretno svim bebama koje slave pune mjesece! 😁😘



    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Dena1009

    Broj poruka: 1276

    Prijavi adminu

    Cure, kakav je vas materijal u as? Mi smo se ovih dana vise vozali i skuzim da mi se V znoji u jajetu. I sad trazim novu AS. Naravno, kad smo kupovali ovu nisam na to mislila. Al sad gledam Maxi Cosi i svaka koju sam do sad nasla materijal je poliester. Da li uopce postoje sjedalice sa nekim materijalom da dise? 

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    As materijal - pojma nemam 😁😂😂 bas cu pogledati
    Diego i prstici - ide na bolje… Samo na jednom prstu je bio plik i pukao je… i opet se stvorio plik i pukao je i sada cekam da zacijeli
    STA JE OVO??? Nitko nije spavao??? 

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar barbs

    barbs

    Broj poruka: 7932

    Prijavi adminu

    Osim Sanjchi hahahaha nju Lucija boli 😂😂😂😂😂

    [daisypath.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.