Jesenske bebe/mame 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Naanaa, mi smo isto došli iz Petrove s upaljenom guzom i koristili smo Sudocrem - prošlo je za dva dana. Ja sam ih tamo stalno moljakala da mi presvuku malu jer bi se već tri puta pokakala dok bi došlo to njihovo vrijeme za presvlačenje…

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Ive25

    Ive25

    Broj poruka: 37

    Prijavi adminu

    Mame, možete li napisati iskustva iz Petrove, vezano za posjete npr., odnos sestara i babica, donose li bebu odmah isti tren i tako?
    Mary36 smijemo li onda iz doma uzeti par pelena i kremu i same presvući bebu u međuvremenu?

    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy2

    Fluffy2

    Broj poruka: 645

    Prijavi adminu

    Nenana hvala na odgovoru :)

    Fluffy

  • Avatar Naanaa2

    Naanaa2

    Broj poruka: 469

    Prijavi adminu

    Cure, koliko vasi bebaci odspavaju u komadu po danu, koliko po noci?

    [lilypie.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Moja malena preko dana spava koja 2 sata u komadu, a nocu kad je umore grcevi zna prespavati i 4 sata.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar kneginja

    kneginja

    Broj poruka: 881

    Prijavi adminu

    ćao mame evo i mene :)

    e to glede spavanja…moja stvarno puno spaava…nemam uopće osjećaj da imam dite hahahahha

    sad sam je anhranila u 12..zakrmila je i budit ce se oko 4-4:30…ondajedno uru dojenja s nećkanjem..nadohrana..i opppppet padne u san..i opet 4 sata najmanje…i takav joj je ritam non stop :)

    ja sam super zadovoljna…nadam se da ce napredovat

    [lilypie.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Kneginja.. woow!! 4 sata??? Moja tesko izdrzi a da ne jede svaka 2-3 sata. 
    Jedva cekam da se to produzi na svaka 4. 

    Makar raste kao gljiva. Vecina oblekice koju je nosila kad je dosla doma iz rodilista joj je vec premala. 

    Kakve kreme za bradavice inace koristite? Ja imam Biobazinu, ali jedna bradavica mi je i sad nakon mjesec dana koma. 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar kneginja

    kneginja

    Broj poruka: 881

    Prijavi adminu

    moja masu jede pa je valjda drzi i uspije spavat dosta :)

    glede bradavica..ona je meni pri dan narpavila rane…mozak mi se vrtio…pa sam nakon podoja namazala u par navrata i sušila na zraku bradavice….i mogu vam rec naočigled zacjelilo do navecer

    hvala dragom Bogu za sada sam sa bradavicama ok…iako mozak mi se uzvrne od boli kad je u početku ščepa ko doberman ahahhah

    [lilypie.com]

  • Avatar kneginja

    kneginja

    Broj poruka: 881

    Prijavi adminu

    moja masu jede pa je valjda drzi i uspije spavat dosta :)

    glede bradavica..ona je meni pri dan narpavila rane…mozak mi se vrtio…pa sam nakon podoja namazala u par navrata i sušila na zraku bradavice….i mogu vam rec naočigled zacjelilo do navecer

    hvala dragom Bogu za sada sam sa bradavicama ok…iako mozak mi se uzvrne od boli kad je u početku ščepa ko doberman ahahhah

    [lilypie.com]

  • Avatar Mary36

    Mary36

    Broj poruka: 1461

    Prijavi adminu

    Ive25


    Mame, možete li napisati iskustva iz Petrove, vezano za posjete npr., odnos sestara i babica, donose li bebu odmah isti tren i tako?
    Mary36 smijemo li onda iz doma uzeti par pelena i kremu i same presvući bebu u međuvremenu?

    Moje iskustvo je sve u svemu bilo dosta dobro. Što se tiče sestra ima ih antipatičnih i nezainteresiranih, a ima ih i stvarno divnih koje znaju super s bebicama. Ne znam da li im je to ok da sama presvlačiš bebu…možeš probati ponjeti pa vidjet što će biti. Bebu ti donesu nakon poroda u sobu (kad rodiš ostaje s tobom oko sat vremena) nakon što je okupaju. Prvu noć je obično odnose, ali ti možeš tražiti i da ostane ako si u stanju brinuti za nju. Dalje je sve kako ti tražiš. Tri puta dnevno ih presvuku, jednom ih nose na kupanje. Imaš dvije špagice koje možeš povući - s jednom dozivaš sestru za sebe, a s drugom sestru za bebu. Posjete su poslije podne, čini mi se da traju sat i pol al nisam sigurna. Muža puštaju i izvan vremena posjeta.

    [tickerfactory.com]
    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.