Jesenske bebe/mame 2015.

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Ljubav2

    Ljubav2

    Broj poruka: 333

    Prijavi adminu

    Evo i mene tu :) cestitam cure :* 

    Kako vam ide? Jeste se uhodale? 😊

  • Avatar Ashley

    Ashley

    Broj poruka: 504

    Prijavi adminu

    Samo da se javim, da Vas već sada budnim okom pratim i da se prebacujem tu, ćim se moj mali rodi….u sljedećih 18 dana.
    Pusa svim mamama i bebama i budućim mamama koje će se ovdje javiti. Nadam se ugodnom i produktivnom druženju (od toga da li vas bole sise od cicanja bebe, do toga kako je dojiti i slično). Sve me zanima.
    Kako se spava, koliko se često hrani bebica, koliko se često mjenjaju pelene, kakav je osjećaj imati novog člana u kućanstvu?

    [lilypie.com]

  • Avatar plavojka

    plavojka

    Broj poruka: 529

    Prijavi adminu

    Mamice, i ja vas pratim!
    Uzivajte u svojim malim smotuljcima, nadam se da se dobro snalazite!!

    Tipkamo se tu za 20ak dana, i jedva cekam cuti sva vasa iskustva!!

    [lilypie.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    TiHa15


    Hvala, hvala :) i mene raduje što imam terminušu 
    Iskreno, mislim da mi jos nismo u fazi grčeva ili ih bar ja nisam tako shvatila… po onome sto sam ja čitala to se manifestira kao ludo plakanje po par sati a mi zasad to nismo imali… zna bit jako nemirna neko vrijeme ali ja sam to pripisivala pupku koji je napokon nocas i otpao… 
    Mozda se varam, prvi put mama i hvatam konce pomalo, vidit cemo još…

    Ni moja nema napadaje placa nego se poslije skoro svakog podoja sva grci, crveni se u licu i jako je nemirna. Place ako je bas gadno. Zasad joj malo pomazu Espumisan Baby kapi. Noci su nam najgore.  A ja sam premorena…..

    Ljubav, jos se navikavamo na novu situaciju. Da se barem s bebom dobe i uputstva za upotrebu. Hehe.



    [tickerfactory.com]

  • Avatar megi16

    megi16

    Broj poruka: 94

    Prijavi adminu

    Da se i mi pridruzimo.. Maleni Josip rodio se 15.9 :D

    Ryanne to jos nisu grcevi nego probavne smetnje jer se crijeva prilagodavaju hrani i svemu. Jer su bebe prije dobivale hranu preko pupcane vrpce a sad jedu same i crijeva se moraju naviknut.. Grcevi pocinju od 21dana na dalje,svaki dan u isto ili priblizno vrijeme i traju 3-4h.. Tako je nama patronazna objasnila

  • Avatar Sova5

    Sova5

    Broj poruka: 424

    Prijavi adminu

    Hej mamice 

    Pratim vas i pratit ću vas  Vjerojatno ću vam se zadnja pridružiti sa jesenskih bebica, ali JEDVA ČEKAAAAM 

    Sretno 

  • Avatar Bljubica

    Bljubica

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    megi16


    Da se i mi pridruzimo.. Maleni Josip rodio se 15.9 :D

    Ryanne to jos nisu grcevi nego probavne smetnje jer se crijeva prilagodavaju hrani i svemu. Jer su bebe prije dobivale hranu preko pupcane vrpce a sad jedu same i crijeva se moraju naviknut.. Grcevi pocinju od 21dana na dalje,svaki dan u isto ili priblizno vrijeme i traju 3-4h.. Tako je nama patronazna objasnila

    čestitam, megi!! 



    [tickerfactory.com]

  • Avatar Fluffy2

    Fluffy2

    Broj poruka: 645

    Prijavi adminu

    Tema Jesenske bebe otvorena 22.1., a Jesenske mame i bebe 22.9. 😀

    Fluffy

  • Avatar Branchi

    Branchi

    Broj poruka: 1112

    Prijavi adminu

    Pozdrav mamicama….ja nikako da vam se pridruzim :) bila danas na pregledu. 
    Tlak 110/60, urin i kile nisu gledali jer sam bila u srijedu. Ctg uredan, reaktivan.
    Cerviks tijesno za prst prohodan. Ako ne bude nista prije, kontrola u ponedjeljak. Ne da se Jan van :)))

    [lilypie.com]

  • Avatar Ryanne

    Ryanne

    Broj poruka: 754

    Prijavi adminu

    Branchi, moja ce malecka imati mjesec dana prije nego tvoj Jan dodje, a trebali bi biti vrsnjaci. Hehe. Drzim fige da bude nesto do kraja tjedna. 

    Megi, cestitam na bebici.  A sto se grceva tice, poceli su i pravi. Vristanje od 9 navecer do ponoci, plus grcenje tijekom dana. 



    [tickerfactory.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.