Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mercuria

    Mercuria

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Ja odradila pregled u subotu, malac je 2450g i još uvijek na zadak, ne bude se ni okrenuo tako kaže doktorica jer je sve manje plodne vode, a u mojoj dvorogoj maternici ni nema previše mjesta više. Tako da će biti carski u 39. tjednu, osim ako se slučajno nešto ne pokrene ranije :)
    Mene nesting pere već duže vrijeme, stropove bi ribala najradije ali suzdržavam se kolko tolko zbog dragoga Zadnja 4 dana me pere prehlada i trenutno mi je to najveća muka, pogotovo kad legnem spavati, jer kud ne mogu disati jer mi mali gurne glavu u pluća valjda, tu mi je još i nos začepljen stalno, tako da je veselo i kihanje me muči, jer kako kihnem, tako se malac ljuti pa me udara do iznemoglosti... i takooo, sretno meni do kraja


    baby boy, mali zmajić 💙
    OTP 26.11.2024.

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Hej cure, ajme baš je tiha tema, na staroj temi sam znala imat po 10 strana zaostatka ako me ne bi bilo dva dana.. ja dođem svako toliko ali uglavnom se mala taman probudi ili nešto.. Izdrzite još malo trudnice 🥰🥰🥰
    Kod nas veselo, mala se nacicavala cijelu subotu abnormalno, da li si je navlacila više mlijeka ili šta, ne znam, ali iscrpilo me skroz, ulovila me neka temperatura za vikend, koma sam, glava me rastura, samo bi spavala.. S malenom je manje više sve ok, nekako smo se posložile, jako puno papa i dosta spava, dobiva na težini kao malo prasence 🤭❤️
    Najviše mi žao starije, baš vidim da joj jako falim 😕😕😕
    Super je prihvatila sekicu ali točno se vidi da je tužna, trazi samo mene, počeli smo imat problem s odlaskom u vrtić a nema smisla da je doma, bar ne svaki dan jer joj se ja ne mogu posvetiti ni pola kao inače, tatu baš ne želi i na kraju osim odlaska na igralište ili u trgovinu ostatak dana bulji u tv. Malo karikiram ali nije daleko od istine. Ne znam jel to teže pada meni ili njoj. 

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Hej cure, ajme baš je tiha tema, na staroj temi sam znala imat po 10 strana zaostatka ako me ne bi bilo dva dana.. ja dođem svako toliko ali uglavnom se mala taman probudi ili nešto.. Izdrzite još malo trudnice 🥰🥰🥰
    Kod nas veselo, mala se nacicavala cijelu subotu abnormalno, da li si je navlacila više mlijeka ili šta, ne znam, ali iscrpilo me skroz, ulovila me neka temperatura za vikend, koma sam, glava me rastura, samo bi spavala.. S malenom je manje više sve ok, nekako smo se posložile, jako puno papa i dosta spava, dobiva na težini kao malo prasence 🤭❤️
    Najviše mi žao starije, baš vidim da joj jako falim 😕😕😕
    Super je prihvatila sekicu ali točno se vidi da je tužna, trazi samo mene, počeli smo imat problem s odlaskom u vrtić a nema smisla da je doma, bar ne svaki dan jer joj se ja ne mogu posvetiti ni pola kao inače, tatu baš ne želi i na kraju osim odlaska na igralište ili u trgovinu ostatak dana bulji u tv. Malo karikiram ali nije daleko od istine. Ne znam jel to teže pada meni ili njoj.

    Koliko ti ima starija? Baš mi je žao to čuti, ali nemam nikakav pametan savjet...

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    16.10. Naredni pregled

  • ikica_90

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Evo kod mene pregled u petak ak se prije nešto ne pokrene. Ja sam sad već ful umorna, a još mi se mali razbolio tako da nit ponoći spavam, niti preko dana stignem odmoriti. Bar sam sve pripremila ako nešto krene, iako bi voljela da mi mali ozdravi pa da onda krene porod, jer bit ću na iglama ako ću morati u bolnicu dok kuri. Je tu su baka i deda ako treba uskočiti, ako se i oni ne razbole kako je sve krenulo 😔 nadala sam se malo fizički i psihički pripremiti za porod, ali evo ništa od toga jer mali je bolestan, a više ga ni ne mislim slati u vrtić. Ne znam kaj je gore to kaj je sad bolestan il da bude kad dođem iz rodilišta 😔 u svakom slučaju svima sretno 😘

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    10/2024 baby boy 💙🍼

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1599

    Prijavi adminu

    Uh tesko... moj je odradio bolest , danas je opet krenuo u vrtic! Ali je totalno povampirio uslijed tih tantruma! Tuče nas kad stigne, jako se bojim kako ce sa sekom. Ja imam srecu da je on uvijek vise nekako naginjao tati, pa mislim da ce bar taj dio biti ok. Koliko god mi to smetalo prije, sad mislim da ce dobro doci, ali sve se to da okrenuti. Nadam se da ce ti ozdraviti prije poroda, ako nista bar je sve spremno. A i tako ce ti sada biti, nista nece biti lako kao sa prvim. Mos si misliti kako ces uspjeti gadati budne prozore, kad i ovaj mali zahtjeva svoje.. bit ce to sve kaoticno, ali ok! Za 2-3 godine smo na konju 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Premija

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Hvala svima na čestitkama 😊Mi smo u subotu došli iz bolnice, bili smo dva dana duže radi žutice. Na kraju mi je tih dva dana dobro došlo jer se kod kuće kćer razboljela s jako visokom temp, dobila antibiotik. I na to je još i suprug pokupio od nje pa smo sada izolirani u sobi. Vidim da to jako teško pada malenoj. Dok sam bila u bolnici nije htjela ni jesti zadnjih dva dana prije mog dolaska kući, niti se igrati. Čim sam stigla je živnula, ali jako joj teško pada prinova i još ne može uspostaviti kontakt s bebom. Žalosna sam zbog cijele situacije. Jedva čekam da prođe ovaj period. Cure u terminu, sretno 💚 Ostale izdrzite te zadnje tjedne, budu brzo prošli. 

    30.09. na svijet stigao naš dječak 💙

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1599

    Prijavi adminu

    Ja bila danas na uzv. Moja "mala" ima 3340 g, zatvorena sam i sve ok 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Počela sam piti čaj od lista maline (34. tjedan), navodno pomaže da skrati porod, a idem logikom da neće odmoći, spremna sam na sve samo da skratim porod i brže se oporavim 😂
    Pa evo, ako netko nije čuo, a želi probati.

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    16.10. Naredni pregled

  • ikica_90

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Evo moj mali je bez temperature, ali i dalje ga muči nos, al barem sad možemo van na zrak 😁 dosta nas je sad u samoj završnici, nadam se da će porodi proći dobro, brzo i što lakše 😁 ja nekako osjećam sve veću bol u preponama, pa vjerujem da će i mali uskoro van. Nekako kao da je malo mirniji pa mi je i to neki znak. Mislim da mi i je nekako ta panika jer znam da kad dođem iz bolnice ništa ne bude ko s prvim jer iako ću se manjen živcirati oko stvari koje su me brinule s prvim tipa hranjenje, grčevi, spavanje i sl., znam da će sada biti teže uskladiti bebu i malca i da će malac postati ljubomoran i da će više cendrati tako da me više strah kako ćemo s njim na kraj izaći, a da se ne osjeti odbačenim 😔 

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    10/2024 baby boy 💙🍼

  • MiNi1324

    Broj poruka: 126

    Prijavi adminu

    Dugo se ovdje nisam javljala. Moja malena je imala bakterijsku i virusnu upalu, pa se sve to dodatno i zakompliciralo i odužilo i samo sam molila da ne rodim baš kad me najviše treba. I nisam, hvala bogu. Mi nju više ne šaljemo u vrtić radi bebana, da ne donosi kojekakve zaraze. Sada sam 40+5 i još ništa se ne dešava🫠

    ▪️PCOS, IR
    ▪️Imam curicu, 2023.❤️
    ▪️Termin 04.10.2024.💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.