Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1599

    Prijavi adminu

    lennucia

    Miss Ivy, kako je kod tebe? Mi smo u dan razlike pa pitam… :)Kod mene pritisak, pojačan iscjedak ali drugo ništa posebno, letim, nemam ni lažne kontrakcije ni bolove. Mislim da je curka još visoko jer imam kratak dah :)Mame koje ste rodile, da li ste primjetile što od ranih simptoma da je porod blizu (ne mislim na one ocite nego tako tjedan, dva prije…).

    Kod mene nista, nemam ni iscjedak! Osjecam se kao da sam na sredini trudnoce tek  kad hodam, ponekad osjetim te.lazne kontrakcije, pritisak na mjehur, ali to je to! Aktivna sam i previše,  mali mi je bolestan pa ga stalno nosam . Ne stignem ni dovrsiti sve pripreme za nju. Takonda se toplo nadam da ce jos pricekati!
    Premija cestitam na bebici  brzi oporavak zelim!

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Arianne

    Broj poruka: 232

    Prijavi adminu

    Čestitke Premija!! 🥰Mercuria

    Čestitke svim novopečenim mamicama! Cure koje ste išle na carski, kakav vam je oporavak?

    Meni ide ok oporavak. Bila sam zbog infekcije (vjv jer se pokakio u plodnu vodu) oko 7 dana u bolnici i hranila ga tamo i presvlacila i nisam imala vremena ni mogucnosti da puno lezim. Iskreno, bilo mi je grozno na neonatologiji.
    Sad smo doma pa partner puno uskace ali opet nemam  vremena ni razmisljat o tome kako ide oporavak.
    .
    Mi smo ok i dobro dobivamo na tezini, a za hranjenje kombiniramo dojenje i dohranu, jede vise sa sise nego dohrane. Lijepo spava po 3-4 sata, jede na zahtjev kad se probudi i jedino ponekad ima malo ko neke probavne smetnje (kao grcice ali zasad po pravilima kao nisu dovoljno redoviti i cesti da budu pravi grcevi).

    It's a boy 💙

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    Cure koje ste rodile cestitke od srca! Koje ste imale tezi porod zao mi je da ste se morale namuciti ali je to sad sve iza vas! Brz oporavak svima! 🥰Mi smo jucer imali pregled, 2300gr malac s 33tj😱 Curke su mi bile sitnije pa si mislim koliko ce malac biti.. 
    15.10 zadnja kod gin kontrola i bris na bhsb. 
    Klinceze se obje razbolile pa nam je divno evo hahah, a odradili smo muzek i ja zadnje sto nam je bilo na popisu, narucili AS konacno pa cekamo da stigne i sve smo skompletirali🥰

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Lavendera

    Cure koje ste rodile cestitke od srca! Koje ste imale tezi porod zao mi je da ste se morale namuciti ali je to sad sve iza vas! Brz oporavak svima! 🥰Mi smo jucer imali pregled, 2300gr malac s 33tj😱 Curke su mi bile sitnije pa si mislim koliko ce malac biti..
    15.10 zadnja kod gin kontrola i bris na bhsb.
    Klinceze se obje razbolile pa nam je divno evo hahah, a odradili smo muzek i ja zadnje sto nam je bilo na popisu, narucili AS konacno pa cekamo da stigne i sve smo skompletirali🥰

    Moja curka isto 2300g u 33. tjednu. 😄

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    16.10. Naredni pregled

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    NimbleAlpaca

    Lavendera

    Cure koje ste rodile cestitke od srca! Koje ste imale tezi porod zao mi je da ste se morale namuciti ali je to sad sve iza vas! Brz oporavak svima! 🥰Mi smo jucer imali pregled, 2300gr malac s 33tj😱 Curke su mi bile sitnije pa si mislim koliko ce malac biti..
    15.10 zadnja kod gin kontrola i bris na bhsb.
    Klinceze se obje razbolile pa nam je divno evo hahah, a odradili smo muzek i ja zadnje sto nam je bilo na popisu, narucili AS konacno pa cekamo da stigne i sve smo skompletirali🥰
    Moja curka isto 2300g u 33. tjednu. 😄

    Koji si ti tj sada? Vidim u potpisu da je i tebi termin u 11mj☺️

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Lavendera

    NimbleAlpaca

    Lavendera

    Cure koje ste rodile cestitke od srca! Koje ste imale tezi porod zao mi je da ste se morale namuciti ali je to sad sve iza vas! Brz oporavak svima! 🥰Mi smo jucer imali pregled, 2300gr malac s 33tj😱 Curke su mi bile sitnije pa si mislim koliko ce malac biti..
    15.10 zadnja kod gin kontrola i bris na bhsb.
    Klinceze se obje razbolile pa nam je divno evo hahah, a odradili smo muzek i ja zadnje sto nam je bilo na popisu, narucili AS konacno pa cekamo da stigne i sve smo skompletirali🥰
    Moja curka isto 2300g u 33. tjednu. 😄
    Koji si ti tj sada? Vidim u potpisu da je i tebi termin u 11mj☺️

    34+1 tako da smo tu negdje jako blizu ☺️

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    16.10. Naredni pregled

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1599

    Prijavi adminu

    Bas nam je utihnula tema... kako ste mi cure?
    Ja imam uzv i ctg u utorak u petrovoj, jedva cekam
     Malu nisam vidjela od 4.09. Nekako mi to predugo.. prosli tjedan isla na pregled , ali im pao sustav i morala sam pomaknuti to. Imam osjecaj da je ogromna, rastura me uzduz u poprijeko  ja sam na +6 kg i osjecam se odlicno 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    NimbleAlpaca A daa, mi smo onda 5 dana razlike samo☺️MissIvy tebi je termin na moj rodos😄
    Tema je utihnula dosta da, bilo bi super da je drugacije, ali ako je drugim curama sou raspasoj s klincima i virozama kao meni, onda ih kuzim🤣 Puno dana nemam volje za nista, pa prode par dana da ne stignem ni uci u forum.. A mislim da mene hvata onaj famozni "nesting", ne znam koliko je rano za to, al me spopalo da ono, hocu sve cisto sto vise moze bit, doslo je do toga da sam curkama vadila sjedalice iz auta, sve skidala i prala, cistila🤣
    Nekako se drzim jos tih 3 tjedna bit u komadu bez nekih nenadanih komplikacija pa da mogu na pilates loptu lagano i ako treba i dubit na glavi. A bome mi je dosta i ovih utrogestana 2x dnevno, na pregledu neki dan cerviks 41mm T oblik, pa cemo do 36tj utrogestane i magnezij kako je gin rekla.  Iznenadene smo obje da se tako dobro ovog puta sve drzi. ☺️
    Jedino su me poceli kukovi boliti kod lezanja, kako god da se okrenem boli, i prepone dok se ujutro malo ne zagrijem kretanjem. Dobila sam do sad 8.5kg, ali se nista na oko ovako ne vidi osim trbuha🤣Ostale cure, kako ste? Kakvih tegoba imate?🙈

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Ja sam generalno ok, isto imam bol u preponama dok se ne razgibam malo. I mjehur me ubija, dok sjedim je ok, ali ako stojim ili hodam stalno mi se piški.
    Dobila sam nekih 11kg do sad, ali sam poprilično pokretna tako da mi ne smetaju, ne nerviram se previše oko toga dok god je sve ostalo ok.
    Počela sam isto s pranjem, čišćenjem i namjeravam uskoro spremiti i torbu za porod (čim nabavim sve potrebno). Sigurno je prerano, ali paničar u meni se počeo buditi. 🤣

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    16.10. Naredni pregled

  • Doriis

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Mi smo danas slagali ormar, prematalicu i krevetic (ja sam samo sitnice pomagala i pridrzavala) i bole me kriza sad a kuk me vec par dana pogotovo nakon sto lezim pa krenem hodati. I oticu mi noge i ruke tj prsti i sake po noci  i malo mi trne desna ruka 😔 ali inace sam dobro, jedva cekam da krenem sa slaganjem robice i torbe za bolnicu pa neka sve bude spremno prije 😁


    Iduci pregled 25.10.2024.
    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.