Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lennucia

    lennucia

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    tinchi

    Ja evo sa ctg opet.
    Trudovi opet prisutni skace skala preko 100 a ja osjetim tada samo toplinu nista posebno opet me gledaju ko ludakinju. Pregled otvaram se ali me pustaju kuci da to kao opet samo krene.
    Ali jucer bio ultrazvuk beba procjenjena na 4600 od strane 3 doktora i sad si ja mislim kako cu ja to rodit.
    Cak mi spominju mogucnost carskog i bas sam sad u laganoj panici polako 😵‍💫

    Hej, meni je prijateljica imala malca od 4.5 kg, dogovoreni carski sve išlo kako treba 😀ona ni sama nije sitna cura ali svejedno.
    Prije n godina su žene porađale veće bebe ali u zadnje evo izgleda da se gura carski za takve kilaze. Mislim da nema straha da je to normalan/optimalan slijed događaja. 💪🏼💌

    💃🏼33 PCOS
    🧔🏻 32 👍🏻
    💊Catafertyl, Siofor, Folacin
    😻 Waiting for baby girl 24/10/2024

  • Premija

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    tinchi

    Ja evo sa ctg opet.
    Trudovi opet prisutni skace skala preko 100 a ja osjetim tada samo toplinu nista posebno opet me gledaju ko ludakinju. Pregled otvaram se ali me pustaju kuci da to kao opet samo krene.
    Ali jucer bio ultrazvuk beba procjenjena na 4600 od strane 3 doktora i sad si ja mislim kako cu ja to rodit.
    Cak mi spominju mogucnost carskog i bas sam sad u laganoj panici polako 😵‍💫

    Koliko si otvorena? Mene su s 4 cm u prošloj trudnoći ostavili u bolnici. S 3 cm sam još hodala doma. Beba je stvarno prava, velika. Kod nas još uvijek forsiraju da prvorotkinja rađa prirodno. Tako da eto ako ti savjetuju carski zbog velike bebe  rađe poslušaj dr. Mada imam par prijateljica koje su rodile prirodno bebe od 4 i pol kg i sve je bilo u redu. Vidim da ti je termin već prošao, nadam se da će porod uskoro krenuti. Mogu si misliti kako ti je hodati po kontrolama zadnjih dana. Sretno 🍀

    30.09. na svijet stigao naš dječak 💙

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Kako ste ženske?
    Kako se snalazite s bebicama?
    Ima kakvih novosti kod terminusa? 😁

  • sparkle212

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim. Prosli tjedan smo imali prvi sistematski s mjesec dana i uzv kukova. Kukovi su dobri, malena je narasla 6cm i dobila kilu od otpusta iz bolnice, sto me veseli s obzirom na klimav pocetak s dojenjem 😊 Nazalost grcevi nas nisu zaobisli, neki dani su bolji od drugih al u globalu malena se dosta grci i stenje i prducka, uveli smo Espumisan kapi i cini mi se da je malo bolje. Najteze mi je pred jutro jer ju tada najvise grci. Puno se mazimo i puno smo na rukama pa se nadam da joj bude bar malo lakse tako. 
    .
    Taman dok pomislim da sam skuzila sta funkcionira i pokusam po nekom rasporedu sloziti dan, malena odluci drugacije 😅 kako ste vi ostale, jel se snalazite? 

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Evo da i ja javim da je danas stigla i nasa cura na svijet..
    Mama je dobro, prirodno sam rodila.
    Ali je cura udahnula malo plodne vode i pupcana bila oko vrata.
    Pa nije silovito zaplakala mucila se..
    Sad je na kisiku i u inkubatoru. Pretrage su radene ali kazu da ce sve biti uredu.
    Malo sam zabrinuta ali nadam se najboljem

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • ikica_90

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    tinchi

    Evo da i ja javim da je danas stigla i nasa cura na svijet..
    Mama je dobro, prirodno sam rodila.
    Ali je cura udahnula malo plodne vode i pupcana bila oko vrata.
    Pa nije silovito zaplakala mucila se..
    Sad je na kisiku i u inkubatoru. Pretrage su radene ali kazu da ce sve biti uredu.
    Malo sam zabrinuta ali nadam se najboljem

    Čestitam 🥰❤️🥳 nek je sve prošlo dobro. Bude malena bila dobro, samo se ti odmori i želim brz oporavak, a malenoj ljepo i sretno djetinjstvo ❤️🥰

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    10/2024 baby boy 💙🍼

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    tinchi

    Evo da i ja javim da je danas stigla i nasa cura na svijet..
    Mama je dobro, prirodno sam rodila.
    Ali je cura udahnula malo plodne vode i pupcana bila oko vrata.
    Pa nije silovito zaplakala mucila se..
    Sad je na kisiku i u inkubatoru. Pretrage su radene ali kazu da ce sve biti uredu.
    Malo sam zabrinuta ali nadam se najboljem

    Čestitke❤️
    Mojoj maloj je isto bila dva puta vrpca oko vrata, još ja nisam bila sigurna jer je porod bio brz, nitko nije spomenuo i oni su očito brzo reagirali. Doslovno sam otvorila oči i vidjela da joj miču vrpcu ali od onog adrenalina i svega nisam bila sigurna, muž naravno nije vidio ništa 😅
    A ja nisam skuzila da je izašla jer nije zaplakala a ja sam i dalje tiskala. Tek kad su joj makli je zaplakala. Uopće nitko ništa nije spomenuo, apgar je bio 10/10 i tek na otpusnom sam pročitala: porođaj kompliciran drugim zapetljajima pupkovine. Ni na otpustu to nisu spomenuli 🤷🏼‍♀️
    Nadam se da će brzo iz inkubatora  da se možete maziti i ići kući 🫶

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Bio mi je doktor.
    Udahnula je malo plodne vode ali biti ce sve uredu.
    Puno mi je lakse sada 🙏

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    tinchi

    Bio mi je doktor.
    Udahnula je malo plodne vode ali biti ce sve uredu.
    Puno mi je lakse sada 🙏

    Ma bit će to sve super 😊

  • sparkle212

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    tinchi

    Evo da i ja javim da je danas stigla i nasa cura na svijet..
    Mama je dobro, prirodno sam rodila.
    Ali je cura udahnula malo plodne vode i pupcana bila oko vrata.
    Pa nije silovito zaplakala mucila se..
    Sad je na kisiku i u inkubatoru. Pretrage su radene ali kazu da ce sve biti uredu.
    Malo sam zabrinuta ali nadam se najboljem

    Cestitam mama ❤️ naravno da si zabrinuta ali bude sve okej 😊

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.