Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Arianne

    Broj poruka: 232

    Prijavi adminu

    Čestitke Zvoncica, Tinchi i Mihaela, uzivajte sad s bebicama. ❤️❤️❤️‍🩹

    It's a boy 💙

  • Avatar lennucia

    lennucia

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Bravo mame, i svaka čast na hrabrosti  nadam se da će babinjanje sad proci što lakše i ljepše 

    💃🏼33 PCOS
    🧔🏻 32 👍🏻
    💊Catafertyl, Siofor, Folacin
    😻 Waiting for baby girl 24/10/2024

  • Avatar lennucia

    lennucia

    Broj poruka: 32

    Prijavi adminu

    Miss Ivy, kako je kod tebe? Mi smo u dan razlike pa pitam... :)Kod mene pritisak, pojačan iscjedak ali drugo ništa posebno, letim, nemam ni lažne kontrakcije ni bolove. Mislim da je curka još visoko jer imam kratak dah :)Mame koje ste rodile, da li ste primjetile što od ranih simptoma da je porod blizu (ne mislim na one ocite nego tako tjedan, dva prije...). 

    💃🏼33 PCOS
    🧔🏻 32 👍🏻
    💊Catafertyl, Siofor, Folacin
    😻 Waiting for baby girl 24/10/2024

  • Premija

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    Pozdrav! 30.09. rodila sam sina, 3300 g i 51 cm. S točno 39 tjedana. Počelo lažnim trudovima u sub navečer, u nedjelju puknuo vodenjak. Javila se u bolnicu. Odmah sam dobila antibiotik. Ali su trudovi stali. Ja 4 cm otvorena. Pošto su trudovi i dalje bili rijetki, odlučili su pričekati do ponedjeljka i poroditi me dripom. Ali sam ja ipak u ned dobila prave trudove, počeli u 21 sat, u 22:30 sam išla u radaonu i rodila odmah iza ponoći. Nije dugo trajalo, a izgon mi je bio najbolniji. Sve je na kraju dobro prošlo, nisam imala epi niti popucala. Beba lijepo ziza. Žuticu ima pa smo još u bolnici.Čestitam svima koje ste u međuvremenu rodile 🤗

    30.09. na svijet stigao naš dječak 💙

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Premija

    Pozdrav! 30.09. rodila sam sina, 3300 g i 51 cm. S točno 39 tjedana. Počelo lažnim trudovima u sub navečer, u nedjelju puknuo vodenjak. Javila se u bolnicu. Odmah sam dobila antibiotik. Ali su trudovi stali. Ja 4 cm otvorena. Pošto su trudovi i dalje bili rijetki, odlučili su pričekati do ponedjeljka i poroditi me dripom. Ali sam ja ipak u ned dobila prave trudove, počeli u 21 sat, u 22:30 sam išla u radaonu i rodila odmah iza ponoći. Nije dugo trajalo, a izgon mi je bio najbolniji. Sve je na kraju dobro prošlo, nisam imala epi niti popucala. Beba lijepo ziza. Žuticu ima pa smo još u bolnici.Čestitam svima koje ste u međuvremenu rodile 🤗

    Cestitam, uzivajte i mazite se 💙

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    26.9. Stigla sreća 💕

  • Avatar Mercuria

    Mercuria

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Čestitke svim novopečenim mamicama! Cure koje ste išle na carski, kakav vam je oporavak?


    baby boy, mali zmajić 💙
    OTP 26.11.2024.

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Čestitke svim novim mamicama ❤️
    Premija super da je samo krenulo i da nemaš šavove, top, za par dana ste kao nove 💪💪💪

  • ikica_90

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Premija

    Pozdrav! 30.09. rodila sam sina, 3300 g i 51 cm. S točno 39 tjedana. Počelo lažnim trudovima u sub navečer, u nedjelju puknuo vodenjak. Javila se u bolnicu. Odmah sam dobila antibiotik. Ali su trudovi stali. Ja 4 cm otvorena. Pošto su trudovi i dalje bili rijetki, odlučili su pričekati do ponedjeljka i poroditi me dripom. Ali sam ja ipak u ned dobila prave trudove, počeli u 21 sat, u 22:30 sam išla u radaonu i rodila odmah iza ponoći. Nije dugo trajalo, a izgon mi je bio najbolniji. Sve je na kraju dobro prošlo, nisam imala epi niti popucala. Beba lijepo ziza. Žuticu ima pa smo još u bolnici.Čestitam svima koje ste u međuvremenu rodile 🤗

    Čestitam 🥰🥳 bome ovo zvuči ko porod iz snova 🥰😘 neka žutica čim prije prođe pa kući na maženje 😘

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    10/2024 baby boy 💙🍼

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Mercuria

    Čestitke svim novopečenim mamicama! Cure koje ste išle na carski, kakav vam je oporavak?

    Ide super obzirom da najmanje lezim i odmaram 😅 cura ne zeli nikako dojiti pa se moram izdajati, to mi oduzima bas puno vremena buduci da mi je to dupli posao, izdajanje i onda hranjenje.. ali ako uspijemo dojiti bit ce bar malo lakse :)  rez dobro zarasta, samo mi se tesko dizati ujutro nakon spavanja, ili kad u toku noci moram na wc. Po cijele dane sam rascupana i sa flekama od mlijeka po spavacicama/majicama, ali kada pogledam ovo malo cudo kraj sebe, isplati se sve 🤗

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    26.9. Stigla sreća 💕

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Premija

    Pozdrav! 30.09. rodila sam sina, 3300 g i 51 cm. S točno 39 tjedana. Počelo lažnim trudovima u sub navečer, u nedjelju puknuo vodenjak. Javila se u bolnicu. Odmah sam dobila antibiotik. Ali su trudovi stali. Ja 4 cm otvorena. Pošto su trudovi i dalje bili rijetki, odlučili su pričekati do ponedjeljka i poroditi me dripom. Ali sam ja ipak u ned dobila prave trudove, počeli u 21 sat, u 22:30 sam išla u radaonu i rodila odmah iza ponoći. Nije dugo trajalo, a izgon mi je bio najbolniji. Sve je na kraju dobro prošlo, nisam imala epi niti popucala. Beba lijepo ziza. Žuticu ima pa smo još u bolnici.Čestitam svima koje ste u međuvremenu rodile 🤗


    Čestitam!

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    16.10. Naredni pregled

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.