Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ikica_90

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Ma ni moj neće više ići u vrtić jer veći je stres kad je bolestan nego kad je doma, a zdrav 😁 je teže je kad je doma, ali šta je tu je, bolje za sve da je tako 😁
    Ja se nadam da će se kod mene nešto pokrenuti idući tjedan, voljela bih ovaj izdržati zbog malca dok mu se taj kašalj još ne smiri, a onda nemam ništa protiv toga da idući tjedan rodim 😁 nadam se da ne budem prenjela. Nekako mi se u nekim trenucima čini da samo kaj nije krenulo, a opet onda u drugima kad vidim da cure kojima je to 2 ili 3 djete prenesu onda si mislim samo to ne, nemrem više ovako 🤣🙈 

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    10/2024 baby boy 💙🍼

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    Hvala ti nimblealpaca, a već je evo puno bolje, ponedjeljak joj je bilo super u vrtiću pa je odlučila da će ići stalno. Na kraju smo je danas pustili doma jer je ujutro užasno padala kiša pa smo se ostali svi skupa mazit u krevetu.. U 2.mjesecu će napuniti 5, sve kuži, jako je nježna s bebom, ne pokazuje nikakvu ljubomoru, pomaže, igra se, mazi ju, samo joj ja falim. Ma bit će to puno lakše, samo kad joj se budem mogla malo više na samo posvetiti.
    Mi smo inače sad u novoj borbi, mislim da malenu muče grčevi, ali baš mi je bila patronazna pa mi je dala par savjeta, vidjet ćemo.. 
    Premija ne sjećam se ako sam ti čestitala pa ako slučajno nisam, čestitke od srca ❤️
    MissIvy tako je i moja cura bila u to vrijeme, rodila se s 3800 🙂
    Nimble meni u prvoj trudnoći čaj apsolutno nije pomogao, ovaj put sam pila tinkturu od 36tjedna i lijepo sam se otvarale.. 
    Ikica, Mini, super da su klinci bolje, i sretno u završnici 😁

  • sparkle212

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Grcevi- s njima se bavimo vec nekih 3 tjedna, poceli taman u prvom skoku u razvoju pa je to bilo jako veselo za sve prisutne 😂 kod nas su najvise jer se mala naguta zraka dok cica i neda se podrignut dovoljno pa ju to muci.  najbolje funkcionira kombinacija Espumisan kapi 3x25 kapi + Kids Colic kapi dok se jako grci a ne moze izbaciti + termofor od tresnjinih kostica  i naravno masiramje i nošenje. Receno mi je da Espumisan dajem prije svakog hranjenja al to je bilo 10-12x u danu i na kraju se vise grcila jer je stalno prdila i jos dobila zatvor, tako da je nama to prevelika doza, dok nekome mozda  odgovara. Sretno svima koji vode borbu s grcevima 🤞

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 236

    Prijavi adminu

    Sve smo u nekim borbama 😂
    Nama je danas 13.dan i probava je bas muci, zadnja dva dana i evo danas pogotovo bas je razdrazljiva i pospana jako, a slabo spava preko dana jer ju to sve muci…mislim da nisu jos bas pravi grcevi, nije da place satima, samo se cijela jadna izvija i nervozna je kada treba kakiti. Meni to sve tako tesko gledati, a ne mogu joj pomoci 🥺
    Trazi puno kontakta, zaspe na rukama i kad je idemo spustiti u krevetic, jako brzo se probudi.. svjesna sam da ne moze samo spavati, jesti i biti mirna, ali nadam se da ovo nece potrajati 🤞🏻

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    26.9. Stigla sreća 💕

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    E te kids colic kapi sam ja odlučila uzet nakon silnog guglanja, patronazna također preporučila njih uz termofor od tresnjinih koštica. Nadam se da će pomoći 🤞🤞🤞
    Ma da, grozno je to kad vidiš da se pate a ne možeš takoreći ništa osim nositi ih i mijenjati položaje.. 

  • sparkle212

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Evo Laura ne place ili vristi satima,ali vidis da se grci i muci, da se cesce budi, po noci obavezno spava na boku jer na leđima ju vise boli. Isto tako kos nas nije samo poslijepodne/ podvecer kako kazu da uglavnom budu grcevi. Nama su se prvo javljali pred jutro od 5-7, pa oko ponoci, i sad bude nasumicno kroz dan

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Arianne

    Broj poruka: 232

    Prijavi adminu

    Bas ste poceli o grcevima, mi smo imali nesto slicno par dana ali sad se smirilo. Isto mislim da ponekad prebrzo i cica i na bocici i ne podrigne i muci ga dok kaki ili prdne.
    .
    Mi smo bili tbog infekcije ostali par dana vise u bolnici i tamo su poceli s kombiniranim, tj dojenje i dohrana s AD i ja sam tako doma nastavila. Tamo su mu i uveli pravilnije razmake i znao je sam zaspat u kreveticu, ali smo to mi doma malo "zbrljavili" pa sad jede nesto cesce i tesko zaspi sam. 
    .
    Inace smo uglavnom ok,  bilo je malo teze par dana, dosta se grcio nakon pocetka hranjenja i krestao, znalo je trajat 15 do 20 min bez prestanka ali mu je onda trebalo bar jos pola sata da se odmori i dođe k sebi i moze nastaviti jesti . Sad se to smirilo samo od sebe pa je opet lakse.

    It's a boy 💙

  • ikica_90

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Da, ti grčevi im znaju dosta rano krenuti. Kod mog malca je krenulo već nakon kojih 2 tjedna i trajalo je prvih 3 mjeseca i onda se smanjilo. Meni je bilo najgore kaj nisam znala kak da mu pomognem, jer nis nije funkcioniralo i tek kombinacija espumisan kapi i biogaia kapi je pomoglo ili su ga već tada grčevi počeli sami od sebe lagano popuštati. 
    Nadam se da će svima grčevi čim prije proći 😁😘

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    10/2024 baby boy 💙🍼

  • ikica_90

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Hej curke, kako ste? 😁 ima li vas još što ste u terminu sad već? Jel se kod koga što pokreće? 😁 evo ja sam dns obavila pregled i otvorena sam 2 prsta, pa valjda sam se krenula polako otvarati 😁😘

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    10/2024 baby boy 💙🍼

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1599

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Hej curke, kako ste? 😁 ima li vas još što ste u terminu sad već? Jel se kod koga što pokreće? 😁 evo ja sam dns obavila pregled i otvorena sam 2 prsta, pa valjda sam se krenula polako otvarati 😁😘

    Ooo pa fino! A gdje si bila na pregledu, gdje ces roditi? Kod mene nikakvih znakova...

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.