Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ikica_90

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Lota 🌼

    Cestitam svim mamama u grupi na prinovama i tatama naravno.
    Čitam svako malo, samo nikako tipkati, uz malu od godinu i 8 ovaj zadnji mjesec dosta je izazovan i pomalo naporan, ali guramo. Pregled za tjedan i pol, kreće prvi ctg, tad ću biti 37tt. Dosta opuštenije sve u ovoj trudnoći što se pregleda tiče i svega, općenito, to valjda tako ide u drugoj trudnoći kada je sve u redu s bebom.
    Jeli koja od vas provjeravala krvnu sliku ? tipa željezo i sl ? Mislim, ja sam samo jednom na početku bila, kasnije ništa, kao ni onaj OGTT, al dobro za ogtt se ne bunim.

    Meni je ginekologica to provjeravala tamo negdje u oko 31 tt kks, a kad sam došla u TA sa 37 tt su mi ponovili kks. Ja sam uzimala željezo, ali obzirom da je kks ok, nisu ni kontrolirali željezo, već su mi samo u 38tt rekli da ne moram više piti, tako da ga ne uzimam više 😁 vjerojatno će ti u TA raditi opet kks 😁

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    10/2024 baby boy 💙🍼

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    MiNi1324 čestitke ♥️🍀

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    16.10. Naredni pregled

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    MiNi1234 čestitke! Brz oporavak i uživajte sada! 🥰🥰

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙

  • Doriis

    Broj poruka: 114

    Prijavi adminu

    Jutro, obavila sam pregled, sve je super, curica ima 2500 grama a danas sam tocno 34tt. Dobila sam tablete za zeljezo jer mi je malo snizeno i nosim bris za streptokok sutra u labos. Joa iduci tjedan imam pregled kod svoje gin a onda krecem u bolnicu  😄


    Iduci pregled 25.10.2024.
    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

  • Arianne

    Broj poruka: 232

    Prijavi adminu

    Mini1324 čestitam!!!

    It's a boy 💙

  • Arianne

    Broj poruka: 232

    Prijavi adminu

    Lota 🌼


    Jeli koja od vas provjeravala krvnu sliku ? tipa željezo i sl ? Mislim, ja sam samo jednom na početku bila, kasnije ništa, kao ni onaj OGTT, al dobro za ogtt se ne bunim.

    Mene je ginekolog bio slao i pri kraju trudnoce, jednom ili dvaput. I ja sam ga pitala cak, pa je on rekao da ce pri kraju.
    Bilo mu je narocito bitno provjeriti jetrene enzime, mislim da cak zeljezo nije trazio posebno. Ali se nesto vidi i po opcoj slici, mislim (onaj hematokrit i hemoglobin mozda, mislim) 

    It's a boy 💙

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Kako slusat i gledat bebu kako je muce grcevi i ostat normalan? Pitam za prijateljicu 😂

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    26.9. Stigla sreća 💕

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    ivona2306

    Kako slusat i gledat bebu kako je muce grcevi i ostat normalan? Pitam za prijateljicu 😂

    Mi smo uzeli neki dan kids relief colic homeopatske kapi u ljekarni koje su kao i za kolike i za štucanje, izbacivanje zraka.. i pomogne joj stvarno jako jako brzo. Sad čim vidim da se počinje mučit ili plakat dok pokušava kakat joj odmah dam i bome više ni nema večernjih drama, ili bar za 90% manje.
    A osim toga njoj ništa ne pomogne skroz ali mrvicu smiri nosit je čim više, masirat trbuh u smjeru kazaljke na satu, držat onako kao da je stavljas na wc (moja to mrzi).. i mijenjati se s partnerom ako se iznerviras jer dok si nervozna 0 bodova, bar je tako nama.. Sretno!
    . I čestitke curama koje su rodille ❤️

  • ikica_90

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Curke da se javim, stigao nam je dns ujutro naš maleni dječak 🥰 porod je trajao cca 2h tako da je to prošlo super, malo su me recnuli ali stvarno malo 😁 imala sam komplikacije s posteljicom pa su je ručno vadili van dok sam bila u anesteziji. Malo mi je sad teži oporavak jer sam dosta krvi zgubila, ali nadam se da ću čim prije doći sebi i ići kući sa malom mazom 🥰 puse i sretno svima koji iščekuju 🥰❤️

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    10/2024 baby boy 💙🍼

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    ikica_90 čestitam i brz oporavak želim! 🥰

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    16.10. Naredni pregled

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.