Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Popokatepetl

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    ivona2306

    Da javim, prije par sati - oko 20:25 je stigla moja curica Nikol 💕 3190 grama i 50 cm. Porod je zapoceo indukcijom, ali nakon 12 sati nisam se i dalje dovoljno otvarala pa su me poslali na carski.. iako ga nisam prizeljkivala, u tom trenutku ta informacija mi je bila teski spas! Dosta sam se izmucila, ali najvaznije je da je ona napokon stigla i da je sve okej 🤗

    Čestitke mama ❤️
    Žao mi je što si se tako namucila, brz oporavak želim i da možeš opušteno uživati u bebici ☺️

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    ivona2306

    Da javim, prije par sati - oko 20:25 je stigla moja curica Nikol 💕 3190 grama i 50 cm. Porod je zapoceo indukcijom, ali nakon 12 sati nisam se i dalje dovoljno otvarala pa su me poslali na carski.. iako ga nisam prizeljkivala, u tom trenutku ta informacija mi je bila teski spas! Dosta sam se izmucila, ali najvaznije je da je ona napokon stigla i da je sve okej 🤗

    Čestitke! 🥰🥰 Bome 12h dripa🫣 Bitno da je sve u redu s obje!!  Brz oporavak pa da možete uzivati kako treba! 
    Malenoj Nikol bezbrizno i sretno djetinjstvo! 💖

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Čestitke Ivona!

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    16.10. Naredni pregled

  • ikica_90

    Broj poruka: 448

    Prijavi adminu

    Ja sam obavila redovni pregled i nije mi pukao vodenjak, samo sam se upiškila neki dan tako da još uvijek sam zatvorena i plodne vode ima dovoljno 😁 malac aktivan i sve u najboljem redu 😘🥰 

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    10/2024 baby boy 💙🍼

  • sanya123

    Broj poruka: 220

    Prijavi adminu

    Svima čestitke na bebicama ♥️ 
    Ja sam danaa obavila pregled, beba procijenjena na 1800 grama, kaže da je to super 🥳. 
    Da li je neka imala problem sa lupanjem srca u mirovanju? Povremeno ga osjetim kao da će mi iskočiti. Patronažnu sam upoznala, uzela mi je sve podatke, rekla da ju zovem kad rodim i da dolazi onda sljedeći dan. mjerila mi je tlak i između ostalog i puls i bio je povišen pa me moja gin poslala napravit EKG (nekako sam mislila da će reć da je to normalno ali me ipak to šalje napraviti za svaki slučaj).
    Sljedeći pregled imam za 2 tjedna tj.samo brisevi i urin i tad će mi dat da napokon otvorim porodiljni. Nakon toga pretpostavljam da sam još jednom kod nje i onda u bolnicu jer ću biti oko 35 tt.
    Također moram opet u Petrovu na transfuziju vadit krvnu grupu jer sam mijenjala prezime. Glupost po meni ali što se može. Tako da znate, ako se u međuvremenu udate treba vam bit krvna grupa na isto prezime kao kad dođete roditi pa morate to opet vadit 🤷

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    27.09.2024. 1800 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 154

    Prijavi adminu

    sanya123

    Svima čestitke na bebicama ♥️
    Ja sam danaa obavila pregled, beba procijenjena na 1800 grama, kaže da je to super 🥳.
    Da li je neka imala problem sa lupanjem srca u mirovanju? Povremeno ga osjetim kao da će mi iskočiti. Patronažnu sam upoznala, uzela mi je sve podatke, rekla da ju zovem kad rodim i da dolazi onda sljedeći dan. mjerila mi je tlak i između ostalog i puls i bio je povišen pa me moja gin poslala napravit EKG (nekako sam mislila da će reć da je to normalno ali me ipak to šalje napraviti za svaki slučaj).
    Sljedeći pregled imam za 2 tjedna tj.samo brisevi i urin i tad će mi dat da napokon otvorim porodiljni. Nakon toga pretpostavljam da sam još jednom kod nje i onda u bolnicu jer ću biti oko 35 tt.
    Također moram opet u Petrovu na transfuziju vadit krvnu grupu jer sam mijenjala prezime. Glupost po meni ali što se može. Tako da znate, ako se u međuvremenu udate treba vam bit krvna grupa na isto prezime kao kad dođete roditi pa morate to opet vadit 🤷

    Ja imam ovo lupanje srca nakon poroda, nije ništa strašno ali nije ni ugodno, kad sam prvi put osjetila sam se baš prestrašila.. 
    Ovo za prezime i krvnu glupost je teška glupost ali da.. Mene je na sreću ginekolog upozorio na to jer sam nešto u usputnom razgovoru spomenula da ću mijenjati prezime u toku trudnoće, tako da sam isla vadit tek nakon vjenčanja.. 

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 373

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Ja sam obavila redovni pregled i nije mi pukao vodenjak, samo sam se upiškila neki dan tako da još uvijek sam zatvorena i plodne vode ima dovoljno 😁 malac aktivan i sve u najboljem redu 😘🥰

    Drago mi je da ipak nije bila plodna voda! 
    Uvijek je bolje biti 2u1 cim dulje, svaki dan je njima od velikog znacaja🥰

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙

  • Premija

    Broj poruka: 257

    Prijavi adminu

    ivona2306

    Da javim, prije par sati - oko 20:25 je stigla moja curica Nikol 💕 3190 grama i 50 cm. Porod je zapoceo indukcijom, ali nakon 12 sati nisam se i dalje dovoljno otvarala pa su me poslali na carski.. iako ga nisam prizeljkivala, u tom trenutku ta informacija mi je bila teski spas! Dosta sam se izmucila, ali najvaznije je da je ona napokon stigla i da je sve okej 


    Čestitke na bebici, a tebi želim brz oporavak. Prošlo je, sad se samo mazite i pazite 🤗

    30.09. na svijet stigao naš dječak 💙

  • Doriis

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Ajme ovo za promjenu prezimena i krvnu grupu mi uopce nije palo na pamet do sad. Bas cu pitati ginelologicu na iducem pregledu da mi posalje novu uputnicu.


    Iduci pregled 25.10.2024.
    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ja evo sa ctg opet.
    Trudovi opet prisutni skace skala preko 100 a ja osjetim tada samo toplinu nista posebno opet me gledaju ko ludakinju. Pregled otvaram se ali me pustaju kuci da to kao opet samo krene.
    Ali jucer bio ultrazvuk beba procjenjena na 4600 od strane 3 doktora i sad si ja mislim kako cu ja to rodit.
    Cak mi spominju mogucnost carskog i bas sam sad u laganoj panici polako 😵‍💫

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.