Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinnaa999

    Tinnaa999

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Cestitke svima na bebicama 🤗🤗 Popokatepetl ovo je stvarno bilo za pozeljet i brzinski 😅💪🏼

  • sparkle212

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Popokatepetl

    Lady sretno 🤞
    Tinchi šta ima kod tebe?
    Čestitke svima ❤️❤️❤️❤️ i bez oporavak želim.
    Mene je probudilo za na wc subotu oko 1 ujutro i nakon toga sam otišla spavat i oko 3 počela osjetit menstrualnu bol, ustala se, ugrijala termofor i isla nazad spavat, za svaki slučaj upalila aplikaciju za praćenje trudova.. Budilo me svakih 35 do 45 minuta ali ono, okrenula bi se na drugi bok, malo prodisala i nastavila spavat. U početku su mi bili oko 40-45 sekundi ali sta je vrijeme odmicalo sve kraći i kraći, ni jedan preko 30 sekundi tako da se ja nikako nisam mogla dogovorit sama sa sobom jesu li to uopće kontrakcije a kamo li "pravi trudovi". Obavila vrući tuš oko 6 i tu su postali nešto češći i jači ali i dalje ful kratki. Ustala mi se malena, ja nju kompletno spremila, poigrale se, doručkovale, ustao muž, ja rekoh možda imam trudove ali nisam sigurna 😂😂😂
    Ono, doslovno me na 10 sekundi presječe jaka bol, nakon toga 20minuta ništa. I oko 8i45 su mi odjednom došli na cca svakih 8 minuta, ali i dalje kratki kratki kratki, otišla još jednom pod tuš i krenuli mi. U 10 me spojili na ctg, meni trudovi na svake 3-4 minute, ctg ne očitava ni jedan jedini trud 🤔
    Nakon pol sata dođem na pregled, na stolu dobijem trud i pukne mi vodenjak, otvorena 9cm 😂
    Brzo brzo u rađaonu, ušla u 10:53, rodila u 11:13 🫶
    Ovako bi se dalo još jedno 😂
    Od srca vam svima želim da bude tako ili bolje 💪🤞🤞🤞


    Svaka cast, odmah bi potpisala za takav porod sljedeci put😂 cestitam i brzo se oporavi, a bebi zelim dugo i sretno djetinjstvo ❤️

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • mihaela144

    Broj poruka: 29

    Prijavi adminu

    Čestitam svim mamama na bebicama 🥰❤️
    Ja sam u nedjelju bila na kontroli jer mi je količina plodne vode na granici i imam problema sa tlakom pa je doktor rekao da bi bilo super da izguramo još 10ak dana pa ćemo vidjet za dalje, trenutno sam 36+6tt.

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 14

    Prijavi adminu

    Popokatepetl Zvuči stvarno odlično, držim fige da i nama koji smo još ostali tako prođe Meni su našli neke proteine u mokraći pa su me poslali na dodatne pretrage, ali svi nalazi su ok. Postalo mi je dosta teško funkcionirati u zadnje vrijeme, stalno sam umorna i spava mi se, kad legnem spavati pak ne mogu zaspati. Preporuka ginekologice je da spavam samo na lijevom boku jer mi maternica pristišće šuplju venu, pa se onda sva ukočim pa ne mogu ni od toga spavati. Uglavnom, muke zadnjeg tromjesečja, jedva čekam dopust.

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    02.10. Naredni pregled

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.