Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mercuria

    Mercuria

    Broj poruka: 13

    Prijavi adminu

    Čestitke svim curkama koje se već maze sa svojim bebicama Jedva čekam taj trenutak!


    baby boy, mali zmajić 💙
    OTP 26.11.2024.

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    tiri

    Evo da javim da sam bila na pregledu u utorak i bebač ima oko 2700 g. Idući tjedan krećem na preglede u TA.
    Pitanje za cure koje su već rodile: jeste li prakticirale masažu međice i ako da je li se isplatilo? Jeste li na kraju ipak popucale i koje ulje ste koristile?

    Nisam prakticirala, ali znam par ženica koje jesu i nije im se nešto pokazalo. Porodi svejedno teški i epiziotomija urađena. Ne znam s kojim uljima, ali meni je babica tokom drugog poroda masirala s običnim baby uljem..

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    Čestitke cure ♥️
    A nekako sam stekla dojam da je većina poroda ovdje bila carskim... Nekako se nadam vaginalnom porodu, mada ako je potreban carski, naravno, pristajem! Ali do sad sam se dosta educirala o vaginalnom i oporavku nakon njega, sada ću ipak malo vremena izdvojiti za edukaciju o carskom.Curke koje su imale carski, kako vam oporavak ide? A i ostale, bolovi, krvarenja, neki savjeti?

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    17.9. Naredni pregled

  • sparkle212

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu


    NimbleAlpaca

    Čestitke cure ♥️
    A nekako sam stekla dojam da je većina poroda ovdje bila carskim… Nekako se nadam vaginalnom porodu, mada ako je potreban carski, naravno, pristajem! Ali do sad sam se dosta educirala o vaginalnom i oporavku nakon njega, sada ću ipak malo vremena izdvojiti za edukaciju o carskom.Curke koje su imale carski, kako vam oporavak ide? A i ostale, bolovi, krvarenja, neki savjeti?

    Kod mene je bio hitni carski u 20h navecer prvo pod epiduralnom a onda i totalnomm anesteziom. Ujutro prvo ustajanje je malo strasno i bolno al nist nepodnosljivo, ide uz pratnju sestre. Također prvo tusiranje je isti dan poslijepodne uz sestre. U bolnici sam dobivala injekcije protiv bolova i podnosljivo je bilo, doma sam pila Brufer 600. Ja sam se dosta brzo oporavila, muz je radio sve po kuci, ja sam samo oko bebe bila i to mi je jako puno znacilo.  7 dana od poroda kao nova. Moji savovi su apsorbirajuci pa ih ne vadim, malo ih jos osjecam na lijevoj strani gdje je jace zategnuto jer su zavrsili sav ali nista strasno. Krvarenje mi je bilo dosta oskudno jer sam tu noc nakon operacije dosta krvarila, i malo po malo mi je curilo 2.5-3 tjedna, sad jos povremeno bude mali trag.

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.