Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • tiri

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Čestitke cure na bebicama!

    Termin 18.10.2024.

  • tiri

    Broj poruka: 20

    Prijavi adminu

    Evo da javim da sam bila na pregledu u utorak i bebač ima oko 2700 g. Idući tjedan krećem na preglede u TA.
    Pitanje za cure koje su već rodile: jeste li prakticirale masažu međice i ako da je li se isplatilo? Jeste li na kraju ipak popucale i koje ulje ste koristile?

    Termin 18.10.2024.

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Cure da se javim i ja 
    17.9 u 03:19 sam se porodila carskim rezom i na svijet donijela svog Alekseja
    Tezak 3850, dug 55cm.
    Krenuli smo sa vaginalnim porodom i nakon 6h u radjaoni i sa jako jakim i cestim kontrakcijama zavrsili smo na carskom rezu. Tu sam se jako namucila sa dobijanjem anestezije. Toalna iz koje sam se probudila, pa zatim spinalna i na kraju opet totalna.
    Nije bilo lako ali kad sam se probudila samo sam pitala gdje je on i da li je dobro. Osjecaj je divan. Cestitam curama na bebicama i zelim srece onima koje ovo ceka 

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Cestitam cure na deckicima! Zelim vam brz oporavak i uzivajte sa svojim bebicama 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Marija96

    Dosao nam je Niko danas u 08:11 sa 50cm,3340g 🩵🩵🩵🩵🩵🩵 sve je super proslo. Doduse rez me dosta boli ali proci ce. Stalno je samnom u krevetu mazimo se i pazimo

    Čestitam i sve najbolje vam želim 🤗 Brz oporavak!

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    Cure da se javim i ja
    17.9 u 03:19 sam se porodila carskim rezom i na svijet donijela svog Alekseja
    Tezak 3850, dug 55cm.
    Krenuli smo sa vaginalnim porodom i nakon 6h u radjaoni i sa jako jakim i cestim kontrakcijama zavrsili smo na carskom rezu. Tu sam se jako namucila sa dobijanjem anestezije. Toalna iz koje sam se probudila, pa zatim spinalna i na kraju opet totalna.
    Nije bilo lako ali kad sam se probudila samo sam pitala gdje je on i da li je dobro. Osjecaj je divan. Cestitam curama na bebicama i zelim srece onima koje ovo ceka

    Uff, nije ti bilo lako, ali bitno da je iza vas. Čestitke na velikom dečkiću i brz oporavak želim 🤗

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 87

    Prijavi adminu

    Cestitam cure 🥰

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Marija i Jelena, čestitam vam i želim sve najbolje vama i bebicama. 🥰
    Nadam se da uskoro dijelimo crtice iz majčinstva. 😊

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Jeleenaa

    Cure da se javim i ja
    17.9 u 03:19 sam se porodila carskim rezom i na svijet donijela svog Alekseja
    Tezak 3850, dug 55cm.
    Krenuli smo sa vaginalnim porodom i nakon 6h u radjaoni i sa jako jakim i cestim kontrakcijama zavrsili smo na carskom rezu. Tu sam se jako namucila sa dobijanjem anestezije. Toalna iz koje sam se probudila, pa zatim spinalna i na kraju opet totalna.
    Nije bilo lako ali kad sam se probudila samo sam pitala gdje je on i da li je dobro. Osjecaj je divan. Cestitam curama na bebicama i zelim srece onima koje ovo ceka

    Čestitam 🥰❤️🥳🎉 bome nije bio lak porod, ali nek je sve to iza tebe i da uživaš sa svojom bebom ❤️ želim ti brz oporavak ❤️

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Čestitam Marija i Jelana!!! Uzivajte 🥰🥰Jelena, meni je orvi dio porods bio slican kao tebi, dosla otvorena 9 cm i 6 sati trudova u rađaoni pa carski, ali su mi spinalnu uspjeli iz prve, bas mi je zao sto si se ti jos vise namucila. :-( 

    It's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.