Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Premija

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    Što se tiče baby bluesa imala sam ga nakon rođenja prvog sina, po povratku iz bolnice. Znam da sam kojih dva dana bila samo u krevetu i zurila i neku točku. Ko da nisam bila prisutna, niti je soba bila moja soba, neopisiv osjećaj, nimalo ugodan. Plus plakanje. A na drugom porodu kad mi je dr probušila vodenjak i rekla idemo u rađaonu, počela sam plakati ko malo dijete. Ni sama ne znam što me spopalo, ali jednostavno sam trebala izbaciti te emocije. Nakon poroda je sve bilo u redu  nisam imala nikakve psihičke boljke. Nadam se da će tako biti i sada. Što se tiče odnosa za poticaj, nisam prakticirala ni u prvoj ni u drugoj trudnoći. U prvoj smo pred kraj rijetko imali odnose, a u drugoj sam cijelu trudnoću nosila nisko, pa pred kraj pokupila esherihiju coli, tako da uopće zadnjih dva mj nismo imali odnose. Znam da je prema kraju sve teže i želimo se čim prije riješiti poroda, ali najbolje je čekati kad beba bude spremna. Iz iskustva, na kraju čekaš, a dođe to samo najedanput. Ne brinite, sve će doći i biti dobro. Bitno da idemo na kontrole i dok smo pod nadzorom sve ide svojim tokom. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    Čestitke cure na dobrim pregledima. Ja idem drugi ponedjeljak, tada ću biti punih 35 tj. Mislim da će mi to biti zadnji pregled kod moje gin, nakon toga u bolnicu, a kada, to ću čuti još na pregledu. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    odnosi u vecini slucajeva pokrenu pocetak poroda ali nekima uopce neuspije nista... sve je individualno... najbolje pricekati da sve krene svojim tokom i da su bebice spremne za taj put... uz nadzor naravno 😉

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Sve ima svoj razlog. Najbolje da se beba zadrẓ̌i u nama ṣ̌to duẓ̌e i po mogućnosti krene kada sama odluči. Kada smo ovoliko izdrẓ̌ale, ṣ̌ta je ovo joṣ̌ malo. Onda imamo čitav ẓ̌ivot pred sobom 🥰

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • mihaela144

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Pozdrav, imam problemčić neznam da li je još koja od vas u istoj situaciji, meni uopće nisu legle komplikacije pa neznam u čemu bi mogao biti problem? 🥲

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Da, dobro kazete što se tiče poticanja poroda. Bolje se strpiti i čekati da beba bude spremna. Kod nas noćas bilo nevrijeme, grmljavina, sijevanje… beba samo što nije iskočila iz stomaka, jedva da sam išta odspavala, a i to sam u sjedećem položaju jer mi nijedna poza nije odgovarala. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • ikica_90

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    mihaela144

    Pozdrav, imam problemčić neznam da li je još koja od vas u istoj situaciji, meni uopće nisu legle komplikacije pa neznam u čemu bi mogao biti problem? 🥲

    Hm, možda najbolje provjeriti s HZZO-om. Jel ti to prva isplata koja je trebala sjesti? Ako je, možda nisu obradili tvoj zahtjev. 

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • JayJay

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    mihaela144

    Pozdrav, imam problemčić neznam da li je još koja od vas u istoj situaciji, meni uopće nisu legle komplikacije pa neznam u čemu bi mogao biti problem? 🥲

    Zovi odmah HZZO ili otiđi tamo s doznakama. Meni je bilo tako prošli mjesec,nisu uopće dobili moje doznake (šaljem putem maila). Imaju novi sustav,pa dok sve to polove, dešavaju se ovakvi propusti. Tako je barem bilo u mom slučaju.

  • ikica_90

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Da, dobro kazete što se tiče poticanja poroda. Bolje se strpiti i čekati da beba bude spremna. Kod nas noćas bilo nevrijeme, grmljavina, sijevanje… beba samo što nije iskočila iz stomaka, jedva da sam išta odspavala, a i to sam u sjedećem položaju jer mi nijedna poza nije odgovarala.

    Uh, kod nas u Zg nije bilo ništa, ali i ja sam isto cijelu noć praktički bila budna. Mali me budio, pa nikako da zaspe, pa kad on zaspe onda bebač udara i ja nikako se namjestiti, opustiti i zaspati. Najradije bi popila neku tabletu za spavanje da se naspavam, ali mislim zbog trudnoće ne bi smjela. Baš sam kronično umorna i iskreno ne znam kak bu bilo za par tjedana kad bude sve teže i teže. 

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • mihaela144

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    JayJay

    mihaela144

    Pozdrav, imam problemčić neznam da li je još koja od vas u istoj situaciji, meni uopće nisu legle komplikacije pa neznam u čemu bi mogao biti problem? 🥲
    Zovi odmah HZZO ili otiđi tamo s doznakama. Meni je bilo tako prošli mjesec,nisu uopće dobili moje doznake (šaljem putem maila). Imaju novi sustav,pa dok sve to polove, dešavaju se ovakvi propusti. Tako je barem bilo u mom slučaju.

    Bila sam danas odnijet papire i nemam koga pitat jer zena koja je zaduzena za moj zahtjev je na godišnjem do prekosutra

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.