Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    I ja razmisljam sto se tice izdajalice da li da je uzmem u bolnicu ili ne.
    E sad jedno mozda glupo pitanje... ali evo ja sam uzela Medelu rucnu (bila je na popustu nedavno) i ima upute kako sterilizirati sve dijelove koji dolaze u dodir s mlijekom i sve ok.
    Ali kad to steriliziram, u koju/kakvu vrecicu ste je stavile da je spakirate u torbu?

    It's a boy 💙

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Ja sam uz aventovu dobila vrecice za spremanje 

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Arianne


    Ali kad to steriliziram, u koju/kakvu vrecicu ste je stavile da je spakirate u torbu?

    Ja sam izdajalicu stavila u plastičnu zip lock vrećicu (za zamrzavanje, iz Lidla od 3 L). U istu takvu sam stavila i bočicu i dvije dudice. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Hvala! 
    Ja nisam dobila vrecicu uz nju, isto razmisljam da uzmem jednu od tih za zamrzavanje. 

    It's a boy 💙

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    tinchi

    Cure ima li smisla ponijeti izdajalicu u bolnicu?
    Neki mi kazu da a neki ne
    Zelim dojiti ali za svaki slucaj ako neprihvati sisu odma, a uz nju odmah imam i bocicu za dohranu ako bude potrebe.

    ja nosim obavezno 

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    Arianne

    I ja razmisljam sto se tice izdajalice da li da je uzmem u bolnicu ili ne.
    E sad jedno mozda glupo pitanje… ali evo ja sam uzela Medelu rucnu (bila je na popustu nedavno) i ima upute kako sterilizirati sve dijelove koji dolaze u dodir s mlijekom i sve ok.
    Ali kad to steriliziram, u koju/kakvu vrecicu ste je stavile da je spakirate u torbu?

    ja steriliziram doma prije bolnice i dobro osusim pa u onu vrecicu sa zipom spakujem i tako bude spremna... mada sam ponavljala nakon svakog pregleda od kako sam bila usla u 37.... nisam dugo cekala jer sam rodila 37+2ili 5... bila 2 puta i ostala... nevalja ni da dugo stoji sterilizirana ... bar ja tako mislim a sad na vama je 

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    nikakvih novosti jos od sparkle? zao mi je sto nam se snowwhite nikad vise nije javila.. da znamo.. ipak je provela s nama dosta vremena ... svakako ako citas saljem podrsku ❤️

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • sparkle212

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Nasa Laura je napokon stigla jucer u 20:40, 3450/50 🥰 Porod je lagano krenuo pucanjem vodenjaka u petak oko 19h, a na kraju sve se oduzilo na 25h trudova, jedva otvorena 3 cm, 4 ture tableta za indukciju, dolantin, epiduralna, drip, padanje bebinih otkucaja i hitni carski pod epiduralnom koja mi ipak nije dovoljna jer sam bila jako uplasena i nemirna te na kraju sve zavrsilo opcom anestezijom. 
    .
    Muz je dobio zlatni sat i maženje s bebom jer su mene dugo šivali, prvo ustajanje je bilo dosta bolno ali sad sam vec puno bolje 🙂
    .
    Dojenje se jos uhodavamo, ali ima nade za sad 🙂

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Nasa Laura je napokon stigla jucer u 20:40, 3450/50 🥰 Porod je lagano krenuo pucanjem vodenjaka u petak oko 19h, a na kraju sve se oduzilo na 25h trudova, jedva otvorena 3 cm, 4 ture tableta za indukciju, dolantin, epiduralna, drip, padanje bebinih otkucaja i hitni carski pod epiduralnom koja mi ipak nije dovoljna jer sam bila jako uplasena i nemirna te na kraju sve zavrsilo opcom anestezijom.
    .
    Muz je dobio zlatni sat i maženje s bebom jer su mene dugo šivali, prvo ustajanje je bilo dosta bolno ali sad sam vec puno bolje 🙂
    .
    Dojenje se jos uhodavamo, ali ima nade za sad 🙂

    dobro nam dosla Laura❤️ sve najljepse zelje od srca zelim vama roditeljima, mami zelim brz oporavak a malenoj puno zdravlja radosti mokrih i ukakanih pelena i najvise osmjeha.... od srca ❤️❤️❤️❤️❤️

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Nasa Laura je napokon stigla jucer u 20:40, 3450/50 🥰 Porod je lagano krenuo pucanjem vodenjaka u petak oko 19h, a na kraju sve se oduzilo na 25h trudova, jedva otvorena 3 cm, 4 ture tableta za indukciju, dolantin, epiduralna, drip, padanje bebinih otkucaja i hitni carski pod epiduralnom koja mi ipak nije dovoljna jer sam bila jako uplasena i nemirna te na kraju sve zavrsilo opcom anestezijom.
    .
    Muz je dobio zlatni sat i maženje s bebom jer su mene dugo šivali, prvo ustajanje je bilo dosta bolno ali sad sam vec puno bolje 🙂
    .
    Dojenje se jos uhodavamo, ali ima nade za sad 🙂

    Cestiiiiitam tiiii od srcaaaaaa!!!! Mazite se i pazite sada. Zao mi je za ove tegobe koje si prosla no najbitnije je da je sve u redu ispalooooo! Bas sam sretna 🥰🥰🥰🥰🥰

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.