Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Cestitam sparkle na princezi, a tebi zelim brzi oporavak!! 
    Ma sve stignem, ima jos vremena! U biti cekam ormar za malog da ga izbacim iz komode za prematanje, pa cu poceti njene stvari prati. Treba oprati sobu nakon krečenja, docekati taj ormar. Ali vise od svega , nemrem uopce misliti na to, sva sam u pripremi sebe na tu adaptaciju...

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    baby blues... ja se uredno isplacem u bolnici da ocu kuci i to je to... valjda mi dojadi... traje sat i prođe tako da je to moj vrhunac emocija u tom hormonalnom porođaju... al znam da me pokrene kad nemogu do bebe prvi put... s malim sam pukla 2 dan jer ga nisu donosili pol dana zbog svojih nekih situacija pa kao popodne... 3 dan isla kuci... s malom 2 dan navecer jer su je odveli na pedijatriju a ja neznam do jutra sta je s njom...  5 dan skoro istrcala s odjela da idem vise  kuci 🤣🤣🤣 .... induvidualno je al nista cudno... 90% zena oplace u bolnici.... onih 10-tak kuci.... al sve to prođe i sve je to normalno...
    sparkle također preporucujem ne dizati nista tesko.. samo bebicu za pocetak... ona je dovoljno teska za napor poslje carskog... ja sam u auto sjela odmah nakon onih par tjedana kad treba pregled obaviti nakon poroda .... sve je ljepo zaraslo hvala bogu jer sam pazila na sjedanje ustajanje i dizanje tereta jos 10 dana nakon skidanja savova... cak sam i flastere nosila duze jer mi je nekako bilo lakse a nesmeta ako nosite... bila sam sigurnija i lakse m je bilo u glavi da nece popucat ili sl...  sav se osjeti par mjeseci ali bol prođe vecinom kroz 10tak dana skoro pa u potpunosti... jedino je malo zeznuto ako se budete brijali ili sl... meni je strah bio veci ... ja drzim stomak a muz uskoci jer sam ostala krupna pa nista nevidim 🤣🤣🤣  pa sad slobodno zamislite situaciju i nadam se da ce vas nasmijat jer se mi isto smijemo budalastim situacijama...  sve prođe a jos brze se zaboravi uz osmjehe i mazenje sa bebicama 💪💪💪💪 samo bez straha i hrabro svaki dan ❤️💪

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 223

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Nasa Laura je napokon stigla jucer u 20:40, 3450/50 🥰 Porod je lagano krenuo pucanjem vodenjaka u petak oko 19h, a na kraju sve se oduzilo na 25h trudova, jedva otvorena 3 cm, 4 ture tableta za indukciju, dolantin, epiduralna, drip, padanje bebinih otkucaja i hitni carski pod epiduralnom koja mi ipak nije dovoljna jer sam bila jako uplasena i nemirna te na kraju sve zavrsilo opcom anestezijom.
    .
    Muz je dobio zlatni sat i maženje s bebom jer su mene dugo šivali, prvo ustajanje je bilo dosta bolno ali sad sam vec puno bolje 🙂
    .
    Dojenje se jos uhodavamo, ali ima nade za sad 🙂

    Cestitaaaam, zelim ti brz oporavak 💕

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ajme, prva bebica u ovom topicu.
    Zao mi je zbog svega sto ste prosli, ali drago mi je da je sad sve gotovo i  u redu. Cestitam!!! ❤️

    It's a boy 💙

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 89

    Prijavi adminu

    Aaa cestitam na bebici 🥰🥰🥰🥰
    Stugla nam je prva 🩷🩷🩷

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • sparkle212

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    Hvala svima na cestitkama i dobrim savjetima. Svako ustajanje je sve lakse i stvarno se dobro osjecam. Trudimo se dojiti, kolostruma ima i sad cekamo da nadođe mlijeko. 🥰
    .
     Sretno svima koje isto uskoro docekuju svoje bebice 😊

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • mihaela144

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Nasa Laura je napokon stigla jucer u 20:40, 3450/50 🥰 Porod je lagano krenuo pucanjem vodenjaka u petak oko 19h, a na kraju sve se oduzilo na 25h trudova, jedva otvorena 3 cm, 4 ture tableta za indukciju, dolantin, epiduralna, drip, padanje bebinih otkucaja i hitni carski pod epiduralnom koja mi ipak nije dovoljna jer sam bila jako uplasena i nemirna te na kraju sve zavrsilo opcom anestezijom.
    .
    Muz je dobio zlatni sat i maženje s bebom jer su mene dugo šivali, prvo ustajanje je bilo dosta bolno ali sad sam vec puno bolje 🙂
    .
    Dojenje se jos uhodavamo, ali ima nade za sad 🙂

    Čestitam na bebici ❤️ želim ti brz oporavak 😘❤️

  • Avatar NimbleAlpaca

    NimbleAlpaca

    Broj poruka: 12

    Prijavi adminu

    sparkle212 čestitke na djevojčici i brz brz oporavak želim! ❤️❤️

    🙋‍♀️ 29
    🧔‍♂️30
    9.3.2024 pozitivan test ✅️
    03.05 Qualified® 90°, nalaz uredan
    Čekamo djevojčicu ❤️
    Termin: 11/2024
    17.9. Naredni pregled

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 117

    Prijavi adminu

    Joj Sparkle cestitan i svaka ti cast. Ja neznan ali ja mislin da ja neman dovoljno snage i muda (da prostite) da tako nesto izdrzin. Umiren od straja kad ovako nesto procitan. Meni je nemoguce da bez plakanja konstantnog tako nesto prezivin. Nikakva san bas neman nikakvu cvrstocu. uhh. joj jedva cekan da ovo sve zavrsi i da nikad vise nebuden trudna. Nunka amas. 🤣🤞🏻👶🏼

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀

  • Avatar nora3001

    nora3001

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Čestitam🎊🥂
    Brz oporavak i da sve ide lagano👌

    👩🏻34🧔🏻‍♂️31
    🗓️ 1 godinu se trudili👩🏻‍❤️‍👨🏻
    🏥prvi pregled 31.1.24.
    Drugi pregled 15.2.24. imamo❤️
    🩸25.12.2023.
    ➕18.01.2024.
    💊Teranova prednatal vitamini,othomol,novalac
    🩷🩷it’s a girl🩷🩷

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.