Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Tinnaa999

    Tinnaa999

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Nasa Laura je napokon stigla jucer u 20:40, 3450/50 🥰 Porod je lagano krenuo pucanjem vodenjaka u petak oko 19h, a na kraju sve se oduzilo na 25h trudova, jedva otvorena 3 cm, 4 ture tableta za indukciju, dolantin, epiduralna, drip, padanje bebinih otkucaja i hitni carski pod epiduralnom koja mi ipak nije dovoljna jer sam bila jako uplasena i nemirna te na kraju sve zavrsilo opcom anestezijom.
    .
    Muz je dobio zlatni sat i maženje s bebom jer su mene dugo šivali, prvo ustajanje je bilo dosta bolno ali sad sam vec puno bolje 🙂
    .
    Dojenje se jos uhodavamo, ali ima nade za sad 🙂

    Čestitam ❤️❤️ zelim ti brz oporavak 🤗🤗🥰

  • anny35

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Cestitam ❣️❤️ uzivajte 🤗

  • TheDoris

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Cestitam i sretno dalje ❤️❤️❤️ brz oporavak ti zelim 🙏


    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

  • ikica_90

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Curke baš ste slatke, super su vam fotke ❤️🥰
    Ja nisam prvi put nosila izdajalicu, ali mislim da ću ovaj put ponjeti možda mi pomogne 😁 
    Netko je pisao da razmišlja kako će se snaći kasnije i kako će biti sa emocijama. Iskreno mislim  da se za to čovjek ne može pripremiti, ali svakako ak vas opere baby blues nakon poroda nemojte se brinuti to je sve normalno i mnogima se dogodilo. Meni osobno je i stvarno sam se tih tjedna dva grozno osjećala, kao da ništa dobro ne radim, da sam užasna mama i kako ću dalje i sve to, ali muž je bio odlična potpora tako da sam sve brzo prebrodila. Nakon nekog vremena pričala sam s drugim frendicama o tome i zapravo evo ne znam nikoga koga taj baby blues nije uhvatio. Ipak s prvim djetetom se život mjenja više, za nekih 180 stupnjeva jer nikad prije nisi bio u takvoj situaciji i život koji do sada znaš i na koji si navikao se zauvijek nestao. Nije da više nikad neće biti kao prije, hoće ali naravno da treba vremena da se čovjek saživi sa situacijom i da si sve posloži i organizira 😁 tako da ako vas uhvati baby blues samo se sjetite da ni to neće vječno trajati i okružite se ljudima koji su Vam potpora 🥰❤️

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Claire123

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Sparkle, čestitam od srca! Prekrasno stigla nam je prva bebica! 😍😍😍 Bila si jako hrabra s obzirom što si sve prošla, baš ono junački si odradila, ali što je najbitnije sve je dobro završilo s princezom Laurom u zagrljaju! Javljaj nam se i dalje kako stigneš i želim ti brz i lagani oporavak!❤️❤️❤️ Super i za dojenje da je krenulo nekako i da ima nade, samo tako nastavi, treba još nešto više strpljenja s dojenjem nakon carskog, tako da samo pomalo i nježno prema sebi!

    32... Blagi PCOS, blaga hipotireoza - Euthyrox 25
    AMH- 29, MTHFR - C677T- heterozigot, PAI-1 -4G/5G,
    missed ab.-2023. - 9 + 5
    01/2024 - imamo +
    T: 19.9.2024.
    Clexane 0.4 💉

  • ikica_90

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Nasa Laura je napokon stigla jucer u 20:40, 3450/50 🥰 Porod je lagano krenuo pucanjem vodenjaka u petak oko 19h, a na kraju sve se oduzilo na 25h trudova, jedva otvorena 3 cm, 4 ture tableta za indukciju, dolantin, epiduralna, drip, padanje bebinih otkucaja i hitni carski pod epiduralnom koja mi ipak nije dovoljna jer sam bila jako uplasena i nemirna te na kraju sve zavrsilo opcom anestezijom.
    .
    Muz je dobio zlatni sat i maženje s bebom jer su mene dugo šivali, prvo ustajanje je bilo dosta bolno ali sad sam vec puno bolje 🙂
    .
    Dojenje se jos uhodavamo, ali ima nade za sad 🙂

    Draga, čestitke tebi i mužu 🥰❤️ želim ti brz oporavak i da uživate u svojoj Lauri 🥰❤️

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Sparkle, čestitam sretnim roditeljima! Lauri puno sreće i zdravlja, a tebi brz oporavak. 😊🥰Bome si se namučila, ali srećom, sve je u redu pa ćeš sve to brzo zaboraviti. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Sparke, čestitam! Uživajte, mazite i pazite se. ❤️

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • MiNi1324

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Sparkle - velike čestitke! Malenoj želim sretan i dug život❤️ a tebi želim brz i lagan oporavak! Ukoliko osjetiš bol u rezu, odmaraj. Dok se smiri, onda se kreći. Nemoj dizat ništa osim bebice barem 3mjeseca(ako je izvedivo) i nemoj toliko auto vozit(kad stisneš pedalu napne se trbuh). To ti je moj savjet koja sam isto imala hitan carski, a sada mi je koda i nikad nisam bila na operaciji. Nemam bolove i ne osjećam promjenu vremena kao mnoge žene nakon carskog. U svakom slučaju, sretno❤️❤️❤️

    ▪️PCOS, IR
    ▪️Imam curicu, 2023.❤️
    ▪️Termin 04.10.2024.💙

  • Premija

    Broj poruka: 243

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Nasa Laura je napokon stigla jucer u 20:40, 3450/50 🥰 Porod je lagano krenuo pucanjem vodenjaka u petak oko 19h, a na kraju sve se oduzilo na 25h trudova, jedva otvorena 3 cm, 4 ture tableta za indukciju, dolantin, epiduralna, drip, padanje bebinih otkucaja i hitni carski pod epiduralnom koja mi ipak nije dovoljna jer sam bila jako uplasena i nemirna te na kraju sve zavrsilo opcom anestezijom.
    .
    Muz je dobio zlatni sat i maženje s bebom jer su mene dugo šivali, prvo ustajanje je bilo dosta bolno ali sad sam vec puno bolje 🙂
    .
    Dojenje se jos uhodavamo, ali ima nade za sad 🙂

    Čestitam 😊 Žao mi je zbog svega što si prošla, ali bitno da ste i ti i bebica na kraju dobro. A sada samo se lijepo upoznavajte, mazite i pazite 😊🤗🥰 Brz oporavak❣️

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.