Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Popokatepetl

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Marija96

    Sve je u redu 💙 sve odgovara mjerama, sve paše. Nema razloga za brigu. Sad idem za dva tjedna… :)

    🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳❤️

  • Claire123

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Ja sam isto prošla par edukacija, meni je najbitnije da sam informirana i da mi ne govore da mi daju infuziju, a ono je drip. Svjesna sam da unatoč svojim željama vjerojatno neću moći sve prirodno, već da će inducirati jer sam na heparinu, a doktori imaju tako veću kontrolu nad situacijom. Jedino što baš, baš ne bih voljela je epiziotomija i nadam se da ću izbjeći (no i to ako ostane i dalje velika beba ću teško izbjeći i puno veći rizik je onda od pucanja pa ni tu nisam pametna).
    Marija96, baš mi je drago da je sve u redu, nepodudarnost s uzv-om je bila, sad možeš odahnuti.🥰

    32... Blagi PCOS, blaga hipotireoza - Euthyrox 25
    AMH- 29, MTHFR - C677T- heterozigot, PAI-1 -4G/5G,
    missed ab.-2023. - 9 + 5
    01/2024 - imamo +
    T: 19.9.2024.
    Clexane 0.4 💉

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Bas mi se i ne da citat clanci pa da pitam nekog tko je to prosao i da mi po skolski kaze. Sto puta sam cula da se rade brisevi u trudnoci. Te mi je rekao da za 2 tjedna radimo briseve. Pa me zanima, zasto se rade sto pokazuju kako se rade i ostalo? 😄

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • sparkle212

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Marija radi se bris na beta hemoliticki streptokok grupe B i u slucaju da si pozitivna na porodu dobijes antibiotik i to je to

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Marija radi se bris na beta hemoliticki streptokok grupe B i u slucaju da si pozitivna na porodu dobijes antibiotik i to je to

    I na jos par stvari ako zelis porod u kadi. 
    No ugl. bezbolno ti uzmu bris, traje par sekundi..

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Meni je muž bio na prošlom porodu i bas mi je bio ogromna podrška tako da ponavljamo postupak i ovaj put 😃A ne znam sta rec, prvi put sam isla tamo kao da me se ne tiče 🤣 i sve je prošlo manje više super ali opet me ovaj put puno vise strah.. Zadnji put sam dobila i epiduralnu i drip i epiziotomiju, sve su mi najavili ali nije baš da sam imala nekog izbora, tj. nekako kad dođeš tamo se prepustis i pristajes na sve sta kažu, bar sam ja tako 😅
    Jer si zbunjena i umorna i nekako računaš da ipak oni znaju bolje 🤷🏼‍♀️
    Ja bi htjela kadu, to sam i prošli put mislila ali na kraju nije bila opcija

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Meni je muž bio na prošlom porodu, ne bi izdržala bez njega bolove induciranog i bez epiduralnu, kidanje vodenjaci. Baš me tjerao da disem normalno. Da njega nije bilo, ne bi ni disala vjerojatno. Sad se pripremam da ću sama, jer netko mora biti sa malim, ali se toplo nadam da će se to sve poklopiti i da će moći biti sa mnom.

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • MiNi1324

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Za porod me još uvijek nije strah, ali vjerujem da bude kad krenem u trudničku. Bio je partner na prvom porodu i rekao da više nikad mu ne budem rađala djecu🤣 ali se ubrzo predomislio i sad mu nije svejedno kaj bude vjerojatno i na ovom porodu sa mnom. Ne zbog krvi, ili tih stvari dolje. Već zbog tog jer mi ne može maknuti bol, i teško mu je gledati me pod trudovima. 
    Nadam se da ćemo moći vaginalno roditi(prvi porod je bio hitan carski) i da će se tako poklopiti da može baka pripaziti na našu curicu🤞🏼

    ▪️PCOS, IR
    ▪️Imam curicu, 2023.❤️
    ▪️Termin 04.10.2024.💙

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    E cure mene je nešto baš uhvatilo u leđima jučer, mislim da je od krivog polozaja kada sam malca dizala 🙈 namazala sam vražju kandžu danas i jučer navečer iskreno nadam se da to ne može škoditi? Ima koja iskustva kaj u trudnoći se može uzeti ako nas pokoči? Probala sam lupocet, ali ne djeluje mi, a ne usudim se ništa jače probati za bolove 

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    ikica_90

    E cure mene je nešto baš uhvatilo u leđima jučer, mislim da je od krivog polozaja kada sam malca dizala 🙈 namazala sam vražju kandžu danas i jučer navečer iskreno nadam se da to ne može škoditi? Ima koja iskustva kaj u trudnoći se može uzeti ako nas pokoči? Probala sam lupocet, ali ne djeluje mi, a ne usudim se ništa jače probati za bolove

    Meni kao da zvoni da se vrazja kandza ne preporucuje u trudnoci i bas sam guglala i da tako mi piše!?U tim smo fazama gdje je normalno da nas to sve boli, ali ako imas priliku odi na masazu za trudnice meni to puno pomogne, osjecas se kao pero, ali normalno vrati se bol i nelagoda kako tjedni idu a nama sve teze. 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.