Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Marija96

    ikica_90

    E cure mene je nešto baš uhvatilo u leđima jučer, mislim da je od krivog polozaja kada sam malca dizala 🙈 namazala sam vražju kandžu danas i jučer navečer iskreno nadam se da to ne može škoditi? Ima koja iskustva kaj u trudnoći se može uzeti ako nas pokoči? Probala sam lupocet, ali ne djeluje mi, a ne usudim se ništa jače probati za bolove
    Meni kao da zvoni da se vrazja kandza ne preporucuje u trudnoci i bas sam guglala i da tako mi piše!?U tim smo fazama gdje je normalno da nas to sve boli, ali ako imas priliku odi na masazu za trudnice meni to puno pomogne, osjecas se kao pero, ali normalno vrati se bol i nelagoda kako tjedni idu a nama sve teze.

    Ajme hvala ti na ovoj informaciji, nadam se da nisam neš naškodila u ova 2 mazanja, ali neću više. Idem vidjeti jel ima koja maserka u blizini da radi jer trenutno su svi skoro na kolektivnom, grad je pust 🙈 ako ništa bude muž malo pritisnuo da mi pomogne 😁

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Ako ste u Zg, mamasoon ima baš masažu za trudnice. Ja planiram ali nikako se naručiti.

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Marija96

    ikica_90

    E cure mene je nešto baš uhvatilo u leđima jučer, mislim da je od krivog polozaja kada sam malca dizala 🙈 namazala sam vražju kandžu danas i jučer navečer iskreno nadam se da to ne može škoditi? Ima koja iskustva kaj u trudnoći se može uzeti ako nas pokoči? Probala sam lupocet, ali ne djeluje mi, a ne usudim se ništa jače probati za bolove
    Meni kao da zvoni da se vrazja kandza ne preporucuje u trudnoci i bas sam guglala i da tako mi piše!?U tim smo fazama gdje je normalno da nas to sve boli, ali ako imas priliku odi na masazu za trudnice meni to puno pomogne, osjecas se kao pero, ali normalno vrati se bol i nelagoda kako tjedni idu a nama sve teze.
    Ajme hvala ti na ovoj informaciji, nadam se da nisam neš naškodila u ova 2 mazanja, ali neću više. Idem vidjeti jel ima koja maserka u blizini da radi jer trenutno su svi skoro na kolektivnom, grad je pust 🙈 ako ništa bude muž malo pritisnuo da mi pomogne 😁

    Ma sumnjam, samo nemoj vise 🙃 ili' muz da, ne moze odmoci. Meni fali uzasno kada da se ispruzim 😃 sad kak su i te vrucine ponovno ja se bas jako jako umaram. Ne mogu skoro nista napraviti u komadu, u trgovini na pol puta meni je vec uzasno tesko. Kuhanje, pospremanje bas me sve umara. 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Marija96

    Sve je u redu 💙 sve odgovara mjerama, sve paše. Nema razloga za brigu. Sad idem za dva tjedna… :)

    Baš mi je drago, sada si se umirila 😊

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    ikica_90

    E cure mene je nešto baš uhvatilo u leđima jučer, mislim da je od krivog polozaja kada sam malca dizala 🙈 namazala sam vražju kandžu danas i jučer navečer iskreno nadam se da to ne može škoditi? Ima koja iskustva kaj u trudnoći se može uzeti ako nas pokoči? Probala sam lupocet, ali ne djeluje mi, a ne usudim se ništa jače probati za bolove

    I ja mislim da ne smiješ te kreme u trudnoći. Meni je gin za migrenu dopustila brufen, već dosta rano u trudnoći. Pa pretpostavljam da možeš uzeti. A i u drugoj trudnoći su mi u bolnici u 35. tj trudnoće kad sam imala temp zbog esherihije coli snižavali ibuprofenom. Ne znam koliko si uzela, probaj lupocet 1000. Nadam se da će ti čim prije proći, samo ti je još to falilo 😅

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Meni je isto gin dopustila brufen od 400 mg , ali ne cesto, ako je baš hića. Ima nekih krema koje idu u trudnoci, pitaj u ljekarni, ne mogu se sjetiti šta sam u prošloj koristila

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • anny35

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Evo da se i ja javim, ima 1030 grama, vise odgovara 27.om tjednu. Dobio je pola kile u mjesec dana, a ja samo kil. Prosli put sam u mjesec dana natukla 4 kile. 😮 Sve mjere su mu ok. Jos nemamo  neku normalnu sliku 😂, ali smo ga vidili kako zijeva na uzv 🥰

  • Avatar tinchi

    tinchi

    Broj poruka: 90

    Prijavi adminu

    Hejj cure pratim vas ali nista nepisem.
    Veselim se prvim bebama ovdje i iskustvima sa poroda. Da budem iskrena jedva cekam da nam to sve krene.E sad ja sam danas puna 34 tjedna, idem sad svaki tjedan na preglede i ultrazvuk izgleda da je beba velika pa me prate, moze biti da me porode prije termina u sigurnim tjednima da se nezakomplicira nesto.
    Ali ja danas se probudila sa uzasnim bolovima u ledima i tvrdim stomakom.
    Bebu osjecam i danas lupa pravo kao i svaki dan ali nezz jel ovo znak za neku paniku.
    Uloziva sam za prst vec dva tjedna.
    Inace mi je zadnjih dana tesko sve me boli, prepone, pa kad hodam, kad se okrecem u krevvetu. Uzas, osjecam se kao bakica neka, cujem kako mi zdjelica skljoca pri pokretima..
    Imali koja slicno u ovim tjednima?

    👱‍♀️28
    🧔‍♂️31
    20.12 zadnja mj
    12.1 pozitivan testTermin 25.9

    It's a girl 🩷👶

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Tinchi, tvrdoća trbuha može značiti BH kontrakcije, to i meni zna biti. Pretpostavljam da su u ovim tjednima sve boljke normalne, ovisi dosta i o našoj visini, težini, građi. Pretpostavljam da nije svakome isto nositi istu težinu bebe. 
    Ipak, ako te nešto brine ili ti je čudno, bolje otići na hitnu.
    .
    Ja sam danas bila na prvom CTG-u. Jutros sam rano došla, beba prespavala pa su mi ga ponovili nakon što sam jela, pila i prošetala pa je sve bilo ok. 
    Dr. mi je izgubila nalaz BHBS, javila mi se na FB cura kojoj ga je greškom dala. Usto, napisala mi je na nalaz da mi je BHBS neg., a ja imam kolonizaciju i morat ću primit antibiotik na porodu.
    Je li to greška što je napisala na nalaz neg.?
    Moram na CTG opet u nedjelju.
    E da, i za bebu je napisala da ima oko 3000 g. 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Tinchi, tvrdoća trbuha može značiti BH kontrakcije, to i meni zna biti. Pretpostavljam da su u ovim tjednima sve boljke normalne, ovisi dosta i o našoj visini, težini, građi. Pretpostavljam da nije svakome isto nositi istu težinu bebe.
    Ipak, ako te nešto brine ili ti je čudno, bolje otići na hitnu.
    .
    Ja sam danas bila na prvom CTG-u. Jutros sam rano došla, beba prespavala pa su mi ga ponovili nakon što sam jela, pila i prošetala pa je sve bilo ok.
    Dr. mi je izgubila nalaz BHBS, javila mi se na FB cura kojoj ga je greškom dala. Usto, napisala mi je na nalaz da mi je BHBS neg., a ja imam kolonizaciju i morat ću primit antibiotik na porodu.
    Je li to greška što je napisala na nalaz neg.?
    Moram na CTG opet u nedjelju.
    E da, i za bebu je napisala da ima oko 3000 g.

    Cestitam na super pregleduuu 😁
    Meni je isto jucer stigao nalaz pozitivan na BHBS, doktorica nije zabrinuta, rekla je da cu primiti antibiotik po porodu i to je to. Prvo sam se bas zabrinula pa me to malo smirilo. Jedino sam citala da u slucaju pucanja vodenjaka treba doci u rodiliste cim prije, jer u tom slucaju beba vise nije zasticena, a i da je bolje da se antibiotik da cim prije.

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.