Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Tinchi, tvrdoća trbuha može značiti BH kontrakcije, to i meni zna biti. Pretpostavljam da su u ovim tjednima sve boljke normalne, ovisi dosta i o našoj visini, težini, građi. Pretpostavljam da nije svakome isto nositi istu težinu bebe.
    Ipak, ako te nešto brine ili ti je čudno, bolje otići na hitnu.
    .
    Ja sam danas bila na prvom CTG-u. Jutros sam rano došla, beba prespavala pa su mi ga ponovili nakon što sam jela, pila i prošetala pa je sve bilo ok.
    Dr. mi je izgubila nalaz BHBS, javila mi se na FB cura kojoj ga je greškom dala. Usto, napisala mi je na nalaz da mi je BHBS neg., a ja imam kolonizaciju i morat ću primit antibiotik na porodu.
    Je li to greška što je napisala na nalaz neg.?
    Moram na CTG opet u nedjelju.
    E da, i za bebu je napisala da ima oko 3000 g.

    Moze li ti to prepraviti na nalazu? Ako ne, onda bi vjerojatno trebala po dolasku u rodiliste napomenuti im da ne bi propustili dati antibiotik

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Pitat ću odmah u nedjelju da to preprave, radi se o jako bitnoj stvari da bi se to tako ofrlje odradilo.
    Ivona, i mene brine kad doći u bolnicu zbog BHSB; čekati da trudovi budu na 5 min ili doći čim osjetimo trudove?

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Ah joj, već ctgi ! Ja sam valjda rekorder po tim ctgima. Svaki put sam morala ponavljati, uvijek sjedila tamo satima i cekala. Slali me da jedem slatko, a ja dijabetes imala. Te zadnje tjedne natukla kila, a vjerojatno i beba. Ja sam pred kraj kad ne bi gledali pikala bebu u trbuhu da se malo pomakne tu i tamo, pa je prolazilo  poznavajuci ga danas, ziher se smirio jer je slusao te cudne zvukove ctga. Danas kad svira neka pjesma , sav se umiri da slusa i pamti riječi 
    Kejti , iz kojeg si ti grada?

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Pitat ću odmah u nedjelju da to preprave, radi se o jako bitnoj stvari da bi se to tako ofrlje odradilo.
    Ivona, i mene brine kad doći u bolnicu zbog BHSB; čekati da trudovi budu na 5 min ili doći čim osjetimo trudove?

    najbolje pitaj sad u nedjelju da se mi tu ne pravimo pametne..

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Cure hvala vam na savjetima, evo jučer me muž malo izmasirao pa mi je lakše 😁 
    Ja isto osjetim da mi sd zna trbuh stvrdnuti, to bi trebale biti te bh kontrakcije, ali prođe kada promjenim položaj i kratke su 😁
    Tinchi mislim da nemaš razloga za brigu, vjerojatno su bh kontrakcije, ali ako te strah uvijek možeš otići u bolnicu da se ne patiš s mislima 😘
    Inače moja frendica je isto tako bila uloživa za prst mjesec i po prije termina i mislila da će roditi ranije kad je na kraju prenjela i došla na inducirani porod 2 tjedna nakon termina 🙈 tak da ne moraš brinuti, bitno da te doktori kontroliraju i da si ti mirna 😘 
    Ajme kako se termini bliže, sad gledam nekima ostaje još koji tjedan do upoznavanja s bebicom🥰 bome za čas i pisati ćemo iskustva s poroda i prvih dana s bebačima😘🥰

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • sparkle212

    Broj poruka: 142

    Prijavi adminu

    Cestitam na pregledima. I mi smo danas obavili kontrolu koja je bolja od proslog tjedna. Oko 3500gr, ctg je uredan, plodova voda je sad u redu i posteljica sazrijela na 2.stupanj, ali se jos nista ne nazire kraju. Povremeno imam kao lagane menstrualne grceve i stezanja, nista strasno, ali niti pravilno. Beba je malo mirnija, vise se rasteze nego sto udara ali to je vjerojatno jer nema mjesta vise 🙂

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Pitat ću odmah u nedjelju da to preprave, radi se o jako bitnoj stvari da bi se to tako ofrlje odradilo.
    Ivona, i mene brine kad doći u bolnicu zbog BHSB; čekati da trudovi budu na 5 min ili doći čim osjetimo trudove?

    Ja iduci tjedan imam prvi ctg, pa cu je bas pitati za to…malo sam citala iskustva zena koje su bile pozitivne, i u vecini slucajeva je to sve proslo bez problema, tako da vjerujem da ce i nama tako biti 🤗

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Znači svi pregledi super 🥳🥳Evo i nas u klubu, beba ima 2,5kg, ja zatvorena skroz, mjesta ima, vode ima.. Mislim da neće žuriti.. Odradili prvi ctg, ja je danas skoro uopce ne osjetim a komentirala mi sestra da je bas jako aktivna bebica, ne znam sta bi bilo da su me jucer spojili 😂
    Idući pregled za 2 tjedna.
    I dobila sam upitnicu za rodilište, za svaki slučaj kaže 😳😳😳😁

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐


    Kejti , iz kojeg si ti grada?

    Iz Šibenika. 😊

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    I ja sam dobila uputnicu za rodilište, pustila mi je moja gin. na prošlom pregledu prije 2 tjedna. 
    .
    Moja je poprilično aktivna, a danas kad je trebala biti, sva se umirila. 🤦🏻‍♀️ Bit će neki zafrkan tip ta moja mala. 😅
    .
    Ja sam danas pitala ovu dr. hoće li mi gledati otvorenost/zatvorenost, na što mi je ona rekla da se to po nekim standardima (nezz kojim) odavno ne radi. Isto tako, da neće gledati ni plodnu vodu, da se gleda tek kad se prijeđe termin. Jeste i vi takve info dobijale ili? 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.