Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    ikica_90

    Marija96Svakakvih dr ima, tako da ne brini, to sa težinom stvarno varira i sve ovisi kako ko mjeri i kako je položaj bebe i koliko uspje izmjeriti 😉 vjerujem da je sve uredu, bitno da se ne sekiraš😉 evo ja sam pred koja 2 mj išla u bolnicu na pregled jer mi je dr bila na go. I čekala sam 4h na uzv od 2 min. Isto me pitao za anomaly da vidi nalaz prije neg je krenuo. I doslovce malo razmuljao onaj gel i napisao u nalaz pola reda rečenice. Bez ikakve mjere, bez slike, ništa. Ja sam isto na to pošizila i naručila se privatno jer mi diglo tlak. Meni su u trudničkoj s prvim djetetom svaki put kad bi pitala za težinu rekli da je to sve cca i da zna biti dosta odstupanja što su viši tjedni jer je bebu teže premjeriti 😁 tako da se u ovoj trudnoći ne zamaram težinom bebe, nego bitno da je sve ok s bebom, da ima uredan razvoj 🥰❤️

    Ma je da, prvi će mi porod biti pa mi je sve i novo pa jos kad tako cujes dva razlicita misljenja zbunis se. Bas sam se malo i bojala da se ni ne razvija dobro kad ispada da je samo sad dobio 200g cca u 4tj al vjv da sam otpocetka isla kod njega mjere bi bile sasvim drugacije joj. Jedva cekam pon da me moj ginic smiri. 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Djevojke znam da su mnoge od vas rjesile pitanje kolica, ja sam tek sad se odlucila. Dvoumim se između Baby merc q9 i baby merc zippy modela. To je Poljski proizvodjac nekakvog srednjeg cjenovnog ranga. Ima li neka iskustva sa jednima od njih ili da je cula od nekoga? Moja kolegica ima q9 i prezadovoljna je, sada je dosla druga bebica i isto ih koristi, ali ja volim da cujem vise misljenja po mogucnosti :)

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Marija96

    ikica_90

    Marija96Svakakvih dr ima, tako da ne brini, to sa težinom stvarno varira i sve ovisi kako ko mjeri i kako je položaj bebe i koliko uspje izmjeriti 😉 vjerujem da je sve uredu, bitno da se ne sekiraš😉 evo ja sam pred koja 2 mj išla u bolnicu na pregled jer mi je dr bila na go. I čekala sam 4h na uzv od 2 min. Isto me pitao za anomaly da vidi nalaz prije neg je krenuo. I doslovce malo razmuljao onaj gel i napisao u nalaz pola reda rečenice. Bez ikakve mjere, bez slike, ništa. Ja sam isto na to pošizila i naručila se privatno jer mi diglo tlak. Meni su u trudničkoj s prvim djetetom svaki put kad bi pitala za težinu rekli da je to sve cca i da zna biti dosta odstupanja što su viši tjedni jer je bebu teže premjeriti 😁 tako da se u ovoj trudnoći ne zamaram težinom bebe, nego bitno da je sve ok s bebom, da ima uredan razvoj 🥰❤️
    Ma je da, prvi će mi porod biti pa mi je sve i novo pa jos kad tako cujes dva razlicita misljenja zbunis se. Bas sam se malo i bojala da se ni ne razvija dobro kad ispada da je samo sad dobio 200g cca u 4tj al vjv da sam otpocetka isla kod njega mjere bi bile sasvim drugacije joj. Jedva cekam pon da me moj ginic smiri.

    Nadam se da će te tvoj gin u ponedjeljak smiriti i da je ipak sve u redu. Razumijem tvoju brigu. Nažalost zastoj u rastu se može desiti naravno. Evo moj prvi sin već sam napisala koliko je imao po rođenju, malo više od procjene dan prije poroda. Dok mi je kćer s 34 tj imala 2400 g prema uzv, bila sam u bolnici zbog esherihije, kod otpusta nakon tj dana imala jedva 2500 g pa su mi rekli da je malo nabrala, ali bitno da je nabrala. I onda se rodila s 38+2 sa 2780g. Znači po njihovom nije dobila ni 300 g zadnjih 4 i pol tj. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    *zadnjih 3 i pol tj.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Marija96

    Marija96

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Premija

    *zadnjih 3 i pol tj.


    Ma samo taj pristup, nije rekao da je zastoj nego sam ja rekla kako mi je ginić rekao da je veca beba, kaze ovaj ma nije, nemoguce, kod tebe kao zbog moje gradje sto sam visoka mrsava prije može doci do tog zastoja nego do tog da je krupnija. No ajd, tesko mi je to izignorirati. Jer ispada da je dobio u 4tj ni 200g no to su ult i mjere.... Pricekam ja svog do pon, al sad si gledam ni ja nisam dobila ovaj mj kg. Jel moguce da beba i dalje dobiva svoje ako smo mi na istoj ili nizoj kilazi? 

    11.01. ➕
    01.02. čuje se srce 💗 (5.60mm)
    22.02. (26.84mm) 😍 👣
    05.03. (49.75mm) 😍
    29.03. (108.9mm) dečkić 🩵
    22.04. 🩵
    20.5 (603g) 🩵
    17.6. (1042g)
    15.7. (2005g)
    12.08. (2617g) 💙
    Iduci pregled: 26.8.

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Marija96

    Premija

    *zadnjih 3 i pol tj.

    Ma samo taj pristup, nije rekao da je zastoj nego sam ja rekla kako mi je ginić rekao da je veca beba, kaze ovaj ma nije, nemoguce, kod tebe kao zbog moje gradje sto sam visoka mrsava prije može doci do tog zastoja nego do tog da je krupnija. No ajd, tesko mi je to izignorirati. Jer ispada da je dobio u 4tj ni 200g no to su ult i mjere…. Pricekam ja svog do pon, al sad si gledam ni ja nisam dobila ovaj mj kg. Jel moguce da beba i dalje dobiva svoje ako smo mi na istoj ili nizoj kilazi?

    Moguce jee, ja sam smrsavila kilo u zadnja 4 tj, a ona je dobila svoje.. tako da mislim da nema veze to sto se mi ne debljamo

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Jel moguce da beba i dalje dobiva svoje ako smo mi na istoj ili nizoj kilazi?


    Moguce jee, ja sam smrsavila kilo u zadnja 4 tj, a ona je dobila svoje.. tako da mislim da nema veze to sto se mi ne debljamo

    Ista stvar na zadnjem pregledu.. Marija vjerujem da je samo do drugog uređaja ali mogu zamislit strah koji prolazis. Bit će to sve ok na kraju 🙏🙏♥️Ostalo naravno sve zaboravila sta sam pročitala, nadam se da ste sve dobro 

  • Arianne

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Marija96, drzim fige da bude sve ok kad bude mjerio tvoj ginekolog.
    .
    Kako se osjecate vi ovih zadnjih dana?
    Ja sam bas pocela bit koma, jos malo pazim i mirujem i vise jer ponekad osjetim boluckanja dolje oko jajnika, jos i beba zna tamo lupat. Dosta sam umorna unatoc sto puno mirujem i sad sam u onoj fazi da ne mogu nac udoban polozaj. Zgaravica me isto dosta muci, jutros sam opet i povracala.
    Cekam jos da dođe taj 37 tjedan pa se nadam da necu moc pazit.
    I tesko mi je nac polozaj za išta, trebala bi kao lezat na lijevom boku, a  dugnut noge jer su crvene i oticu, a opet ne mogu bas lezat skroz zbog zgaravice. 😆 
    I raspolozenje mi luduje, vidim da me peru ti hormoni. Dosta mi je vec. 🙈
    Mislim da cu probat ipak uvest laganu setnjicu navecer oko pol urice, koju sam malo prestala zbog onih bolova.

    It's a boy 💙

  • sparkle212

    Broj poruka: 143

    Prijavi adminu

    Tako sam i ja zadnjih tjedana malo usporila jer me sve umaralo i poticalo grceve i jucer odradim generalku stana u nadi da ce se nesto pokrenuti kad ono nista 😂 jedino sta sam si priredila su bolovi u preponama 🤦‍♀️ 
    Zgaravica, nesanica, oticanje nogu, bolovi u preponama… svega mi je vec dost i jedva cekam da beba stigne ☺️

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Vi zadnje što ste pisale ste baš u finishu! Vjerujem da vam je teško i nadam se da nećete prekoraciti termin. Mene je to ubilo u prethodnoj trudnoci  

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.