Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Mene isto hvata zgaravica stalno, slabije spavam, ne mogu se namjestiti nikako, mala u toku nocu bas poludi i udara na sve strane… 😂
    Probadanja i bolovi su dosta cesci, ali evo jos uvijek nekako funkcioniram. I ja jedva cekam da beba stigne, a s druge strane tek tada dolaze ne spavanje i brige, pa cu jos malo uzivat dok je ovako 😁

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Claire123

    Broj poruka: 179

    Prijavi adminu

    Pa cure, stižu nam prve bebe vrlo brzo, kod nekih je i pitanje dana! 🤩 Ja sam isto u čišćenju, spremanju, vratila sam večernje šetnje i puno bolje se osjećam kad se malo prošetam. Stezanja, probadanja su tu, ali nije ništa strašno.

    32... Blagi PCOS, blaga hipotireoza - Euthyrox 25
    AMH- 29, MTHFR - C677T- heterozigot, PAI-1 -4G/5G,
    missed ab.-2023. - 9 + 5
    01/2024 - imamo +
    T: 19.9.2024.
    Clexane 0.4 💉

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 137

    Prijavi adminu

    Mene živci, čitaj hormoni peru, najviše me mala izbacuje iz takta pa grublje izreagiram, vičem ili joj nešto ružno kažem pa mi poslije bude užasno krivo, pa plačem pa jaooo, začarani krug. Uskoro ce muž na g.o. pa ce bit lakše.. Fizički sam ok iako me ove vrućine ubijaju, bas mi fali zraka, kao da nr mogu udahnuti do kraja. I jos taj tlak i zeljezo, ljuljanje zagarantirano.. I muči me probava, ne znam da li je moguće da je to vec čišćenje pred porod, od oonog strašnog zatvora, sad vec danima moram vise puta dnevno, cak me i noću probudi 😅
    Ja se nekako veselim prvom tjednu u 9.,nadam se da ce popustit vrućine, mala će krenut u vrtić, pa da imam tih tjedan do dva za sebe da mogu na miru plivat, kljucat na plaži i čitat u nekom hladu 😍
    Ne bi voljela (opet) prenijet termin ali ne bi baš ni da urani, onako, dan dva tri prije termina bi bilo idealno ako mogu birat, hvala 🤣

  • Karamela93

    Broj poruka: 21

    Prijavi adminu

    Ja sam si isto sva nekako teška i umorna, većinu dana ležim jer moram mirovati, pa ne radim ništa posebno, ali tako sam sva bez energije i stalno pospana. A po noći se pak sto puta budim i baš loše spavam jer se nikako ne mogu namjestiti, čas me bole kukovi, pa noge, pa ramena. 
    I meni se probava nešto promijenila zadnjih dana, isto moram ići par puta dnevno, nadam se da to nije spominjano čiščenje pred porod jer imam još do njega 🙈

    ♀️ 31♂️ 32
    3 spontana, dva u 7.tjednu, jedan u 15.tjednu
    23.9. nam stiže mala curka 🩷
    3.7. 1170 grama 🩷
    17.7. 1560 grama 💕
    14.8. 2475 grama
    12.9. 3470 g

  • ikica_90

    Broj poruka: 425

    Prijavi adminu

    Jao cure i mene isto hormoni spucaju jer baš sam sva nikakva, razdražljiva il mi se cmolji ili sam ljuta, a neki put sam tak happy kad vidim klinca da zaboravim kak mi je pred 5 sekundi dignuo tlak 🙈😂 ja još koristim vaginalete progesterona tako da možda ima veze i s time. Meni su isto počeli problemi s težim disanjem, valjda me beba stišće, pa to sa ne spavanjem mi je isto koma. Imam osjećaj da od nenaspavanosti sam cjela zgrčena cijeli dan 🙈 ugl jedva čekam 9 mjesec da krene porodiljni da ja odmorim malo dok je mali u vrtiću 😁

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • karla1408

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Ima li koja dogovoreni carski? Ja sam trebala biti u subotu na pregledu i dogovor, doktor se razbolio i sad cekam novi termin za pregled. Carski bi trebao ici zadnji tjedan 8og mjeseca..

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Marija96

    Premija

    *zadnjih 3 i pol tj.

    Ma samo taj pristup, nije rekao da je zastoj nego sam ja rekla kako mi je ginić rekao da je veca beba, kaze ovaj ma nije, nemoguce, kod tebe kao zbog moje gradje sto sam visoka mrsava prije može doci do tog zastoja nego do tog da je krupnija. No ajd, tesko mi je to izignorirati. Jer ispada da je dobio u 4tj ni 200g no to su ult i mjere…. Pricekam ja svog do pon, al sad si gledam ni ja nisam dobila ovaj mj kg. Jel moguce da beba i dalje dobiva svoje ako smo mi na istoj ili nizoj kilazi?

    Ma i ja sam visoka i mršava. 177 cm i sa 67 kg sam zatrudnila. Sada imam 32 tj 73,5 kg. S istom kilažom sam započela sve tri trudnoće. U prvoj me na porodu pitao dr koja je procjena bebe (dan prije poroda bila oko 3600g procjena, rekao je nemoguće, gdje je ta beba. A rodio se s 3700g) Hoću reći da naša građa nema veze. I samo da dodam pošto je beba dobila oko 900 g zadnjih 4 tj, ja nisam dobila ništa. Nekome se smiri kilaža pred kraj. Baš čekam.tvoj pregled da se smiriš 😊

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Evo još malo i čitati ćemo iskustva s poroda! Lijepo se čim više odmorite i naspavajte koliko možete. I naravno, sretno svima na porodu 🍀 Hoćete li imati pratnju ili idete same? Moj suprug nikad nije išao, nije taj tip. Iskreno, niti ne bi htjela da to gleda 😅Mene također ove temp ubijaju, jedva čekam da popusti malo ta vrućina. Loše spavam pa budem umorna. Nemam više toliko energije i bude mi teško duže vrijeme nešto raditi, tipa peglati. Dosta puta imam i mučninu, navečer također moram paziti što jedem zbog žgaravice. Stolica mi je mekanija pa ne znam da li je stvarno počelo to čišćenje ili zato jer jedem dosta voća i pijem puno vode. Doduše nisam uopće ni imala zatvor. Ali promjena je tu što se toga tiče.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    karla1408

    Ima li koja dogovoreni carski? Ja sam trebala biti u subotu na pregledu i dogovor, doktor se razbolio i sad cekam novi termin za pregled. Carski bi trebao ici zadnji tjedan 8og mjeseca..

     Nemam. Nisam možda dobro pratila. Imaš neke predispozicije za carski ili sama hoćeš?

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    malo da popratim teme jer i kod mene se nakupilo nekih o  obaveza i svega 🤣 uglavnom sto se tice priprema od svega mi fali jos po par stvarcica 😅 al nek mi to budu slatke muke do kraja 😉
    *podloge... jednokratne ganjajte na akcijama jer u principu sve imaju istu svrhu i gdje god ih budete presvlacili vanka ili na javnim mjestima idu u smece... mozda ih iskoristite dva puta kod kucnog presvlacenja ili kod nekog bliskog... po mom misljenju pratit akcije.... 
    *ciscenje organizma... i kod mene se nesto pokrece... isto cesca stolica... al zna to biti i zbog prehrane i zbog polozaja bebice... nema pravila tako da i to nam spada pod normalno u trudnoci 🤪😅

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.