Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Arianne

    Broj poruka: 222

    Prijavi adminu

    Ja sve nalaze gledam na onom Portalu zdravlje na e-građani, tamo najbrze objave i ne moram nigdje  ic pokupit.

    It's a boy 💙

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    I ja inače, al mi ni ovaj s mikrobiologije ni nalaz s transfuzije još uvijek nisu dostupni.

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • TheDoris

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Pozdrav, da se i ja malo javim, u 22.tt sam obavila anomaly scan, sve je u redu, curica je onda imala 540 grama. Ovaj tjedan u 24tt cu obaviti OGTT a onda 13.08. imam pregled kod zamjenske ginekologice jer je moja na g.o. Takoder sam i krajem 8og mj narucena na 4D uzv i jedva cekam 🙈 udarci i lupkanje su bas jaki i snazni ovih dana, prelijep osjecaj. Cak i muz osjeti kad mi stavi ruku na trbuh 🥰 


    22.03.2024. + 😇
    26.11.2024. - termin 💗 it's a girl 💗

  • Avatar Melodie

    Melodie

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    Recite mi cure, koliko cesto osjetite bebu? Koliko je uobicajeno cesto je osjetit? A kada bi se trebala zabrinut? Kako je to kod vas, osjetitie li svaki dan po koji put, ili stalno kroz dan ili van preskoci?

    🎼najljepsu ljubavnu pjesmu, najljepsu ljubavnu stvar🎼 👩🏼‍❤️‍💋‍👨🏻 / termin 8.11./ 🎀 little girl on the way🎀

  • Avatar Jeleenaa

    Jeleenaa

    Broj poruka: 284

    Prijavi adminu

    Melodie

    Recite mi cure, koliko cesto osjetite bebu? Koliko je uobicajeno cesto je osjetit? A kada bi se trebala zabrinut? Kako je to kod vas, osjetitie li svaki dan po koji put, ili stalno kroz dan ili van preskoci?

    Jos beba nije uhvatila svoj ritam :)
    Nekada ces je osjetiit vise, a naice dan da je jedva osjetis. Za koji tjedan će biti sve aktivnija i tač̣no ćeṣ̌ znati kad ce se pokrenuti. Nema razloga za brigu :)

    Jelenaa
    🙋‍♀️ 27
    🧔‍♂️29
    5.1.2024 pozitivan test ✅️
    29.2 Nipti double +, nalaz uredan
    Čekamo dječaka 💙
    Termin: 13.9
    28.8. Naredni pregled ❤️

  • sparkle212

    Broj poruka: 143

    Prijavi adminu

    TheDoris sretno na OGTT i super za dobar pregled 😊
    .
    Melodie meni dosta ovisi, oko 26tt se sjecam da je bila bas jako mirna beba i onda je zivnula i skakala vise puta u danu, pa onda opet dan dva mirno lagano protezanje. Sad mi je isto jedan dan skroz mirna toliko da me ponekad uplasi i onda drugi dan pokusava mi rebra probiti 😂 i oni se jako umore od svog tog okretanja i divljanja pa odmaraju

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Melodie

    Recite mi cure, koliko cesto osjetite bebu? Koliko je uobicajeno cesto je osjetit? A kada bi se trebala zabrinut? Kako je to kod vas, osjetitie li svaki dan po koji put, ili stalno kroz dan ili van preskoci?

    Ja ju osjetim stalno i previše,  zbog položaja posteljice. Ali u prvoj trudnoći malog sam slabije osjećala. Znam da sam se stalno brinula oko toga i palila baby watcher. Jednom ga nisam osjetila 2 dana. Znam da sam rekla ginekologici za to.pa je rekla da.uvijek mogu na hitnu ako se brinem. Da ne postoji pregled viška, nego manjka.

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Avatar ivona2306

    ivona2306

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Ima li ijedna laganu bol/peckanje oko pupka? S lijeve strane od pupka me boli na dodir, kad prodjem prstima.. nije nista strasno, al eto malo neugodno. Sve racunam da je to od sirenja ligamenata.. 😊

    👩🏼 31
    7.1. +
    1. trudnoća ✨
    Termin: 16.9. 🙏🏻
    It’s a girl 💕

  • Premija

    Broj poruka: 245

    Prijavi adminu

    Čestitke svima na dobrim pregledima, ja idem u petak i jedva čekam da čujem kako je 😊
    Beba je baš zivahna, ne prezivahna, ali puno ju osjetim tokom dana, a i noći. Sjećam se da sam isto negdje u tim tjednima oko 26. tj manje osjećala, vjerojatno je vise spavala beba. 
    Ivona ja sam već sada par puta osjetila tu vrstu boli, zapravo žarenje skupa s boli. I to i lijevo i desno od pupka. Pošto sam ušla u 32. tjedan sigurna sam da je povezano s povećanom težinom bebe i širenjem trbuha. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    TheDoris sretno na ogtt!
    Drago mi je za sve dobre preglede i veseli me procitati da je sve u redu s vama i bebicama!🥰Sto se tice pokreta, malac je u pocetku bio kao vise uspavan. Sad svakog jutro oko 5h lupka, poslijepodne kad legnem curke uspavati odma krene. Tako da sam primjetila da je tada i najaktivniji, ostatak dana sam uglavnom u pokretu, ali osjetim i tada povremeno meskoljenje ili neki jaci udarac ako previse rondam🤣 
    Sad vidjet cemo dalje kako ce biti, a sto cure kazu, imaju faza i kada vise spavaju, kako koji tjedni. Mene je zadnjih dana poceo bas bas umor neki hvatati. Bila sam i prije konstantno pospana, ali sada mi je bas da jedva gledam. Dode mi kroz dan tako nekad slabost da moram sjest ili leci kako bi izbjegla padanje u nesvijest..🙄 tog se npr ne sjecam iz prethodnih trudnoca, ali kako kazu svaka je za sebe🙈 

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.