Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Marijanaaa12345

    Marijanaaa12345

    Broj poruka: 241

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, ja sam Marijana, bila sam aktivna na forumu prije dvije godine s prvom bebom. Sad se bliži termin (34+6) pa me zanima ako mi možete pomoći vezano za Vinogradsku bolnicu. Kada se prijavljuje u bolnicu u kojem tjednu, posteji li slika ili popis doktora u trudničkoj ambulanti. S prvog bebom sam sve to preskocila zbog preuranjenog poroda I carskog u 36 tjednu. Zasada je sve uredno s drugom trudnoćom pa me čeka redovno procedura vjerojatno. Ako tko ima koji savjet, uputu, naputak, bila bih jako zahvalna :) 

    29/ZD
    13.05. 2022. Beba Mario ❤️
    26.8.2024. Nova Beba, termin, curica :)

  • JayJay

    Broj poruka: 25

    Prijavi adminu

    Hej,od 37.tj krećeš u trudničku ambulantu. Tvoj ginekolog šalje uputnicu,i ti se sama naručuješ u Vinogradskoj. Traži ginekologa da ti barem do 35.tj riješi uputnicu,da se možeš naručiti.
    Mada,bude ti on/ona to sve rekao/rekla. 😊
    Popis doktora postoji,ima slika u svakoj bolnici,ako i nema, možeš pitati. I ništa, svaki tjedan do termina ideš u trudničku,a ako pređeš termin ideš i češće. To ti je to.😊😊

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Marija96

    Premija

    Marija96

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Mini blago ti se! Ja sam na dijeti, i cijelo vrijeme se osjećam slabo i gladno.. baš je sranje taj gestacijski…
    Mariapa bome veliki dečko!
    Bome, pravi. Jos se ja cudim kak krupna beba ja sam inace mrsava, kaže nema to veze visoka sam pa zato.
    Moj prvi sin imao s 29+6 -2100 g i vodio se kroz cijelu trudnoću za 2 tj veći. Rodio se 3 dana prije termina s 3700g. Isto mršava, a visoka sam.
    Bravo za pregled i velikog dečka 🤗
    Koliko sam skuzila nema ni svaki uzv iste parametre.
    Ma pa da, kaze on nije ni ultrazvuk sveto pismo, ima vjv odstupanja ali to je tu negdje. Ma bitno da je sve u redu. Jel tako onda da gledam po ultrazvuku tjedne, sad po menstruaciji zanemarujem? Msm upise on sve koliko je po mengi, koliko mu ispada po velicini. Ali sad mi vise ni termin nije 16.9 neg sam ispada 8.9.msm sve je to minus plus.

    Ma najbolje računati po zadnjoj menstruaciji. Jer eto meni su u prvoj baš zakomplicirali. Zadnji mjesec sam mijenjala gin zbog nekih njihovih razloga, pa mi je novi gin pomaknuo termin 2 tj prije. Dok me prvi vodio prema zadnjoj menstruaciji. I onda sam se još 45 dana prije javila za porodiljni, možeš misliti koliko je to sve skupa prije ispalo. Čak sam u bolnicu na kontrole poslana skoro mj dana prije pravog termina. Uglavnom zavrzlama. U drugoj i sad u trećoj mi se gin vode mojom zadnjom menstruacijom bez obzira na mjere od bebe. Kako kaže moja gin, bitno da beba nije manja. I kako kaže Kejti, sve od 37. do 42. je u terminu.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Kako ste trudnice? Muče li vas kakve tegobe? Naime ja već par dana imam žgaravicu, ali i mučnina mi se javlja. Da li je moguće ju imati zbog žgaravice? Baš mi bude mučno, a pošto sam u 29. tj mi je čudno jer imala sam ih na početku trudnoće.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Evo i meni napokon stigao Kikaboo nastavak za komodu i stvarno ide na Malm super. Jedino smo na pocetku drukcije okrenuli prednju podnju dasku i nije islo i onda smo je okrenuli i sad je taman.
    Stigla mi je i podloga, malo su mi je zguzvali u dostavi (jer su je u Ozoneu previse stisli sa selotrjpom) sto me muci ali valjda se pomirim.
    https://ibb.co/98ZsgyP
    ...
    Premija, meni su se mucnine vratila jos puno prije 30 tjedna i rekla sam i ginekologu i rekao je da se zna desit. Mislim ds odmazu i vrucine a i zgaravica. Ja zadnje osjecam ponekad i kao da imam knedlu u grlu, to nisam stigla pitat ginekologa, ali na netu pise da je i to simptom zgaravice.
    .
    Od simptoma jos imam malo naticanje nogu i prstiju ruku i zadnjih tjedan dva, na kojoj strani spavam dobijem trnce u prstima i ujutro bole zglobovi na prstima, to je eto bas najnovije. Kaze prijateljica da je i ona imala u trudnoci 

    It's a boy 💙

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Mene isto muči naticanje prstiju na rukama i gležnjeva. Srećom, ima dana kada su mi noge skroz OK. Utječe mi više faktora na to - jesam li bila na kupanju, jesam li predugo stajala na nogama, je li prevruće…

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Premija

    Kako ste trudnice? Muče li vas kakve tegobe? Naime ja već par dana imam žgaravicu, ali i mučnina mi se javlja. Da li je moguće ju imati zbog žgaravice? Baš mi bude mučno, a pošto sam u 29. tj mi je čudno jer imala sam ih na početku trudnoće.

    Mene muče ove sparine :D osim toga ništa hvala bogu :) 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • sparkle212

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Cure jel i vi imate problema sa spavanjem? Prosli tjedan po onim najgorim vrucinama sam spavala ko top, znaci u ponoc zaspala i budila se kad muz odlazi na posao oko pola 7. Sad zadnjih 3-4 dana mi je koma. 3 sata prekidanog sna i onda sam gladna/zedna/ ne pase mi krrvet/ pisa mi se itd 🙄 jel su ti neke pripreme za bebin tempo hranjenja svaka 2-3 sata ili sta? Umorna sam i spava mi se ali nikako zaspati

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Hej ženske,
    Čitam vas manje više redovito ali još redovitije zaboravljam lozinku pa mi se ne da svaki put novu 😅😅😂
    Drago mi je da je kod svih sve kako treba biti ❤️
    Evo ja dogurala do 32tt, beba ima skoro 2kg, sve mjere točne u dan 🙏
    Ova trudnoća mi letiiiii, ja se i dalje ne ponašam pretjerano trudnicki, svaki dan smo na moru ujutro i predvečer, kad možemo pobjegnemo u planine i tako, guštam. Što se simptoma tiče kad pretjeram me bole stidne kosti i osjećam grčeve u području prepona i gornjeg dijela nogu ali načelno sve super. Ne natičem nit ista, jedino mi je pred jedno dva tjedna došla muka na moru odjednom, toliko da sam se ispovracala 🙄 pa sam par dana bila dosta isprepadana. Općenito sam nekako više u strahu nego u prvoj trudnoći, ne znam ni sama zašto, što se termin bliži to me više strah i poroda i dojenja i svega 🙃🙃
    A ova vrućina između 10 i 18 me uništava, klima radi non stop a inače sam zakleti protivnik klime, ali doslovno ne funkcioniram trenutno bez nje🙄🙄🙄

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Meni ne naoticu noge ni ruke. Ali imam povremene grčeve u listovima, svakodnevno uzmem magnezij. Kad se probudim osjećam drvene prste na desnoj nozi, zadnja dva prsta, isto tako i na desnoj ruci zadnja sva prsta. A navečer kad legnem znam imati sindrom nemirnih nogu i baš me deprimira to. Ja sam isto baš umorna po ovim vrucinama, izbjegavam veće napore. Samo osnovno. Od sutra vele osvježenje i od ponedjeljka pad temperature pa se nadam da ce biti lakše. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.