Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    lennucia

    Takodjer se pridruzujem cestitkama na lijepom napredku :)
    Mi smo na 900+ grama, idemo dalje.Pitanje za vas curke, jeste mislile nabavljati Mojsijevu košaru? Planirala sam si to uzeti za dnevni boravak, i u ovim HR dućanima ih baš nešto ne nalazim.Primjer košare koju bi htjela:
    https://clair-de-lune.co.uk/collections/moses-baskets/products/organic-palm-moses-basket?variant=44576989708568

    https://www.instagram.com/inivalu_dreams?igsh=MTlyNWJhNXJqeXE5ag==Evo ti tu tih košarama, Hrvatska proizvodnja

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • karla1408

    Broj poruka: 26

    Prijavi adminu

    Cure, koje ste vec 30+tt kada ste mislile pocet pripremati stvari? Meni ce carski bit pocetkom 9og, mislila sam lagano krenut i da sve bude gotovo pocetkom 8og mj, ne znam kako ce bit i kako ce mi se dat ista zadnji mjesec.

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Nama jučer s mali.zakladi, nakon 2 mj čekanja i krajnjeg roka za isporuku javljaju kako krevetića i stola za prematanje nema na stanju i da ne znaju kad će biti. Nonšalantno, bez neke pretjerane isprike. Srećom su nam u vitapuru odobrili povrat madraca i zaštite pa smo danas našli novi krevetić, puno ljepši (ali i skuplji 🫢). 
    .
    Danas sam naručila Philips Avent sterilizator+ sušilica i grijač za bočice na Notinu (imaju neku akciju). 
    Sad sam na instagramu vidjela kod JELENA30 na sve Philips Avent na stranici Sancta Domenica. Sad se mislim naručiti izdajalicu i monitor.
    Premišljam se oko monitora. Imate li neke preporuke i cure koje ste već mame, koliko vam se uopće čine monitori nužnim i korisnim?
    .
    Je li neka od vas, koja je već rodila, radila masažu međice i smatrate li da vam je to pomoglo pri porodu?

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar lennucia

    lennucia

    Broj poruka: 28

    Prijavi adminu

    Miss Ivy hvala prekrasne su!

    💃🏼33 PCOS
    🧔🏻 32 👍🏻
    💊Catafertyl, Siofor, Folacin
    😻 Waiting for baby girl 24/10/2024

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Ja sam radila masažu i mislim da mi je puno pomogla. Nisu me rezali i sve je izgledalo kao da mali prolazi, ali je pri okretu sa ramenima me poderao. Ništa te ne košta probati

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • sparkle212

    Broj poruka: 140

    Prijavi adminu

    karla1408

    Cure, koje ste vec 30+tt kada ste mislile pocet pripremati stvari? Meni ce carski bit pocetkom 9og, mislila sam lagano krenut i da sve bude gotovo pocetkom 8og mj, ne znam kako ce bit i kako ce mi se dat ista zadnji mjesec.

    Ja sam s 30tt krenula prati i peglati robicu. Evo danas sam skinula i oprala jaje, jos mi je samo kosara ostala. Torba za rodiliste takoder spremna.  I dobro da sam prije krenula jer od ovih vrucina stalno imam bh kontrakcije i nisam sigurna da cemo docekat termin.

    21.12. ➕
    12.1 imamo otkucaje 🩷
    Nifty✔️ it’s a girl 💖

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Nama jučer s mali.zakladi, nakon 2 mj čekanja i krajnjeg roka za isporuku javljaju kako krevetića i stola za prematanje nema na stanju i da ne znaju kad će biti. Nonšalantno, bez neke pretjerane isprike. Srećom su nam u vitapuru odobrili povrat madraca i zaštite pa smo danas našli novi krevetić, puno ljepši (ali i skuplji 🫢).
    .

    Zasto ste vratili Vitapur madrac, nesto nije u redu s njim?
    Ali ovo je bas grozno i brzobrazno od Mali zakladi.Mi smo spremili dosta toga vec, imam robicu koju sam dobila spremljenu u komodi. Cekam nastavak za komodu i podlogu za previjanje. Moramo sredit jos neke police u stanu, nadam se da cemo to u sljedeca 2 tjedna, da mozemo stsviti stvari. Kolica imamo i jaje, moramo oprat, krevetic cemo sastavit kad stavimo police. Danas mi je dosla nosoljka omni breeze od Ergobaby, sad su na popustu, bome dosla drugi dan nakon sto sam narucila, uzela sam tamno sivu.
    Sljedeci tjedan cu kupit spavacice pa cu spremit torbu za bolnicu.
    .
    Kako sam vec 2 mjeseca stalno malo na iglama o oprezu zbog nesto kraceg cerviksa, stalno brojim tjedne i bojim se da ce doc ranije, pa bi htjela da skoro sve bude spremno pocetkom 8 mjeseca.

    It's a boy 💙

  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Ja sam 20.tt pa sam već krenula polako kupovat stvari za sebe za bolnicu 😂 nisam sve kupila još pa polako rješavam jednu po jednu stvar sa popisa koji imam..... Sad nas neće biti 3 tjedna doma, pa su nam ormari došli pa kad to složimo imat ću zabavu oko pranja i peglanja robice koju smo dobili itd.... Pa sam već sad polako počela i svoje stvari slagat jer meni uzasno leti vrijeme a nedao bog da mi se nešto iskomplicira, sugurno decka nebudem slala u ducan po moje stvari i  da me pakira pa radije neka to stoji i čeka 🤷😁

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Sve je u redu s madracem, ali nam dimenzije ne odgovaraju na ovaj novi krevetić koji smo uzeli (https://bazzar.hr/p/4X5DZ2R-waldin-oval-krevetic-7u1-s-madracem-white).
    I mene je strah prijevremenog poroda, isto osjećam pritisak da sve pripremim što prije. Čekam spavaćice, ostalo sam uzela za bolnicu, ali moram smisleno spakirati i posložiti. 
    Robicu sam oprala, kozmetiku kupila. 
    .
    Ostaje mi sad još vidjeti koji ćemo monitor i eventualno još neke dekorativne stvarčice (vrtuljak, ogradica). Mislim se treba li nam uopće vrtuljak jer planiramo kupiti zazu bijeli šum, a i čitala sam o nekim negativnim stranama vrtuljaka…
    .
    Oko nosiljke imam podjeljena mišljenja, ne znam bih li kupovala. Ako se dobro ne namjesti, može donijeti više štete nego koristi. 🤔

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    lennucia

    Takodjer se pridruzujem cestitkama na lijepom napredku :)
    Mi smo na 900+ grama, idemo dalje.Pitanje za vas curke, jeste mislile nabavljati Mojsijevu košaru? Planirala sam si to uzeti za dnevni boravak, i u ovim HR dućanima ih baš nešto ne nalazim.Primjer košare koju bi htjela:
    https://clair-de-lune.co.uk/collections/moses-baskets/products/organic-palm-moses-basket?variant=44576989708568

    bas sam nesto trazila na marketplace i ona mi iskocila...  ni ja ih neviđam nigdje a bas sam imala istu sa sinom prije 20g... predobra stvar ...  nadam se da ces naci 

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.