Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    sparkle212

    Cure jel i vi imate problema sa spavanjem? Prosli tjedan po onim najgorim vrucinama sam spavala ko top, znaci u ponoc zaspala i budila se kad muz odlazi na posao oko pola 7. Sad zadnjih 3-4 dana mi je koma. 3 sata prekidanog sna i onda sam gladna/zedna/ ne pase mi krrvet/ pisa mi se itd 🙄 jel su ti neke pripreme za bebin tempo hranjenja svaka 2-3 sata ili sta? Umorna sam i spava mi se ali nikako zaspati

    Skoro uopće na spavam po 3-4 dana, onda vjerojatno od premorenosti ipak zaspim malo duže. Em vruće, pa se i kćer budi dosta jer joj bude vruće, a spava u svojoj sobi pa odem do nje. O odlasku na wc da ne pričam. Ovaj tj mi je počeo biti baš jak pritisak, svako malo na wc. Iako mi je treća trudnoća i sama se još pitam da li to baš tako mora biti,  ta buđenja. Kao da nam neće biti dovoljno kad se beba narodi. Daj Bože da će ti beba imati dobar san dva-tri sata u komadu. Meni su moja dva spavali samo prva tri tj, još su bili dosta žuti pa vjerojatno i zbog toga. Ali kasnije stalna buđenja za jelo, općenito koliko god sam se trudila nisam mogla uspostaviti neki ritam. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • anny35

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Meni su otkad su pocele ove vrucine noge otpale. Ujutro se probudim kao da po iglama hodam prvih 5 min, navecer mi nateknu skroz. Cak me i koljena bole kad se ustajem iz kreveta... nisu me nikad noge ovako bolile, sad sam na +8, mozda je i do toga. Doslovno sam se vagala dan prije pregleda i na dan pregleda kilo razlike, vjerojatno sve voda koju zadrzavam. Ic cu na limfnu drenazu u srijedu pa se nadam da ce mi pomoc. 
    I ja osjetim povremeno trnce u rukama kad sam dugo u krevetu u istoj pozi, al me brzo prode. 
    Spavam uzasno kao i vi, svaka 2-3 sata se budim.
    Iii zgaravica mi se pojavi kad ne jedem duze vrijeme. 

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    U dm-u za kupnju becutan proizvoda u min vrijednosti 7€, na poklon toaletna torbica na medvjedića. https://www.facebook.com/share/p/oZS1mBxnFuyeGxnX/?mibextid=WC7FNe

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Baš mi je žao što se loše osjećate! Ja moram reći da sam ja super! Imam puno energije, stalno sam sa malim aktivna i u pokretu, dobro spavam ( ja pijem utrogestan koji me zacementira ), guk profil mi je super. Baš sam danas zahvalila na tome kako se osjecam, nadam se da će trajati što duže! Jedino ky sam gladna stalno, ova dijeta je žešće sr... , ali vjerujem da se i zbog nje tako dobro osjećam, jer sam još uvijek na +3 kg

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • Popokatepetl

    Broj poruka: 134

    Prijavi adminu

    Ja noćima nisam spavala od vrućine dok mi nismo doslovno odnijeli madrac pod prozor na pod kod male u sobu 🙈🙈🙈
    S te strane kuće ima vjetra svaku večer /noć, ja preporođena. I još mala sva sretna jer sam u njenoj sobi😂Što se kila tiče, mislim da je to ful individualno i dok je u normalnim granicama sve ok.. Po mom iskustvu ne bi čak rekla da previše ovisi o hrani, više o hormonima.. Ja sam u prvoj trudnoći dobila ukupno 9kg od čega prvu kilu s 30tt. Sad sam već na +9kg i to sam dobila u prvih 20tjedana 4,5kg, od 20. do 24. 4kg što mi je bio apsolutni šok i baš me bacilo u depru i isprepadalo a nakon toga ništa, tj. od 24. do 28. 0, i sad od 28. do 32.tt 0,5kg. Beba se normalno razvija 🤷🏼‍♀️

  • Avatar Lota 🌼

    Lota 🌼

    Broj poruka: 327

    Prijavi adminu

    anny35

    Meni su otkad su pocele ove vrucine noge otpale. Ujutro se probudim kao da po iglama hodam prvih 5 min, navecer mi nateknu skroz. Cak me i koljena bole kad se ustajem iz kreveta… nisu me nikad noge ovako bolile, sad sam na +8, mozda je i do toga. Doslovno sam se vagala dan prije pregleda i na dan pregleda kilo razlike, vjerojatno sve voda koju zadrzavam. Ic cu na limfnu drenazu u srijedu pa se nadam da ce mi pomoc.
    I ja osjetim povremeno trnce u rukama kad sam dugo u krevetu u istoj pozi, al me brzo prode.
    Spavam uzasno kao i vi, svaka 2-3 sata se budim.
    Iii zgaravica mi se pojavi kad ne jedem duze vrijeme.

    Suosjecam s tobom, dakle, sve isto kao i meni. Meni je druga trudnoca, nikada me nisu ovako stopala bolila, al nikada. 
    Ja stvarno ne znam jel go vrucina, kilaza, malu nosam (a ima cca 12kg) evo, znam samo da kad stanem na gore osjecam se kao da imam utege dodatno oko zglobova. 
    Zato lavor hladne vode i u sedmom nebu. :) 

    🧔 -32
    👩 -32
    ( prve trudnoce )
    06/2021 - spontani u 6tt 👼
    11/2021 - missed ab u 11tt 👼
    • Trombofilija (PAI 4G/4G + MTHFR) - Asp. + Noval.
    🌸 2/2023 - baby S 🌸
    🩵 11/2024 - [Qualified test - low risk] It's a boy 🩵

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    i ja imam kao dodatne utege 🤣🤣🤣 al to je normalno... grceve povremeno al vazno je dodatno ubacit u sebe ne manje od 2l vode pa bude ok... ja svaku skoro vecer u lavoric more ili prosetam i mocam se po par minuta... blizu mi pa iskoristavam al stvarno super bude... tocno se noge odmore 💪😉
    obavila sam i ja pregled napokon.... maleni je 1270g, mjere su sve u skladu za 29tj a ja na 27+3... sumnja na gestaciski pa cu ovih dana ponoviti privatno ogtt... i dalje sam na djeti ali naravno nemogu odbit sama sebi ponekad neki sladoled ili kad mi zamirise nesto fino... trudim se taj dodatni unos smanjiti na minimalno... znaci umjesto 2kuglice pojedem pola 🤣🤣🤣🤣 eto trudim se ... uglavnom osjecam se dobro i povremeno bude nekih probadanja i zatezanja ali sve je to normalno... trenutno sam na 79kg pa nezz tocno koliko sam dobila dok neprovjerim u trudnickoj... i da potdravljam objerucke ovo zahlađenje jer je itekako dobrodoslo 💪💪💪💪❤️

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ja pak imam neke tegobe,npr. oticanje, umor, zgaravica, smetaju vrucine pa ponekad i mucnina, no nista prestrasno.
    .
    Ali jako dobro spavam, mozda u cijeloj trudnoci dosad sam imala 2-3 noci da nisam spavala po vise sati i bas nisam mogla zaspat. I jos mozda 2-3 noci sam bila duze budna ali iskljucivo zbog zgaravice I samo dok se nije smirila. Sve ostalo, jako dobro spavam, jedino se budim vise puta po noci (2 do 5, kako kad) zbog pisanja, ali odmah bez problema zaspim svaki put.
    Ali ja sam i inace velika spavalica i dobro spavam.
    Sad mi je par dana bilo pretoplo po noci i vise se znojim ali stavimo klimu u stanu i/ili ventilator po potrebi.

    It's a boy 💙

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    Zna li se išta o snowwhite? 

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Zna li se išta o snowwhite?

    Malo malo udem na forum pogledati dal se javila ovdje ili mozda na ljetnim bebama ali nista.. 
    Ne svida mi se ovo nikako, al i dalje se nadam da je situacija koliko toliko okej i da joj je mozda trebao odmor od svega i svih da sabere misli i ostane pozitivna do kraja. Bas bih volila da se javi 🙏

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.