Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

    Kejti0000

    Cure koje su već rodile, jeste li koristile mamine kapi i/ili čaj za dojilje? Ako jeste, kako su vam se pokazale ove kapi za laktaciju?

    ja sam koristila čaj... meni super... 

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Čestitke  na dobrim pregledima i nalazima!Lol2008


    Samo da javim da je meni stigao nastavak i podloga. Znaci, nastavak savršeno naliježe na komodu Malm iz Ikee koju imamo i iako ima nastavak za pričvrstiti ga na komodu mislim da nam to bušenje neće biti potrebno i da ću ga samo kad prestanemo koristit lagano skinut i nastavit koristit komodu kao i dosad. Jako sam zadovoljna!! Hvala na preporukama cure 😘 saljem slikicu kako je kod nas (brzinski montirano na sredinu, mozda budem micala i sa strane drzala stvari)
    https://ibb.co/mCj548Z

    Odlicno, hvala sto si javila da super pase. 😘
    Moj je kod DPDa, malo im dugo treba ali nadam se da ce brzo sad, srecom imamo vremena.
    Ja sam bas isti nastavak i istu podlogu uzela i isto imam Malm, ali 3 ladice (niska sam dosta).
    A ja sam malo proucila prije narucivanja, tj nasla sam da te Kikaboo komode imaju istu dubinu kao i Malm. Tako da sam mislila da bi trebalo pasati.  I ja razmisljam da stavim malo sa strane nastavak, ne skroz na sredinu 
    Jedva cekam da stigne, vesele me sve te stvari za bebu. 😁

    It's a boy 💙

  • sanya123

    Broj poruka: 219

    Prijavi adminu

    Javljam se i ja sa pregleda,  tj.privatno sam radila 4D uzv ali me i vagala i tlak i pogledala urin. Sve je odlicno, beba je 391 gram i vrtila se na sve strane i mahala rukama i nogama i češala se po glavi :D  Što god da je na uzv mjerila bilo je baš kako treba. Sljedeći pregled imam redovno kod moje gin. 29.7. 

    16.03.2024. +
    11.04.2024. ♥️
    25.04.2024. 22 mm
    13.05.2024. 52 mm
    17.05.2024. nipt ✅ curica ♥️
    15.07.2024. 391 gram 🌞
    26.08.2024. 1100 g 🌞
    Termin 27.11.2024.

  • Lol2008

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    Arianne

    Čestitke na dobrim pregledima i nalazima!Lol2008


    Samo da javim da je meni stigao nastavak i podloga. Znaci, nastavak savršeno naliježe na komodu Malm iz Ikee koju imamo i iako ima nastavak za pričvrstiti ga na komodu mislim da nam to bušenje neće biti potrebno i da ću ga samo kad prestanemo koristit lagano skinut i nastavit koristit komodu kao i dosad. Jako sam zadovoljna!! Hvala na preporukama cure 😘 saljem slikicu kako je kod nas (brzinski montirano na sredinu, mozda budem micala i sa strane drzala stvari)
    https://ibb.co/mCj548Z
    Odlicno, hvala sto si javila da super pase. 😘
    Moj je kod DPDa, malo im dugo treba ali nadam se da ce brzo sad, srecom imamo vremena.
    Ja sam bas isti nastavak i istu podlogu uzela i isto imam Malm, ali 3 ladice (niska sam dosta).
    A ja sam malo proucila prije narucivanja, tj nasla sam da te Kikaboo komode imaju istu dubinu kao i Malm. Tako da sam mislila da bi trebalo pasati. I ja razmisljam da stavim malo sa strane nastavak, ne skroz na sredinu
    Jedva cekam da stigne, vesele me sve te stvari za bebu. 😁

    Tako sam i ja sve zive dimenzije proucila i izgooglala, al isto nisam bila mirna dok nisam otvorila paket i sastavila 🙈

    7.2. + 💙
    1.pregled 7.3.
    2.pregled 3.4.
    3.pregled 2.5.
    4.pregled 31.5.
    Termin 13.10.2024.

  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    Curke ja sam dns išla vaditi ogtt i konačno odahnula jer su nalazi ok 😁 tako da sad mi je lakše jer sam stvarno mislila da koliko slatkog jedem da budu koma, a čak su bolji nego u prvoj trudnoći 🤣 
    Kaj se tiče čajeva za dojilje ja sam probala, ali zapravo kako nisam uspijela dojiti nisam ga ni pila  svega par puta, sigurna sam da curama koje doje tako nešto super dođe 😁 
    A za termin poroda on se uvijek računa po datumu početka zadnje menstruacije čak i za nas koje smo išle na mpo gdje se točno zna kada je jajna stanica oplođena i koji dan je bio embriotransfer tako da ne morate brinuti oko termina zbog veličine bebe 😁 moj mali u prvoj trudnoći je bio svaki put za dva tjedna veći na kraju roden sa skoro 3800 u 40.tjednu 😁 praktički 4 dana prije samog termina 😁

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Moj mali je bio cijelo vrijeme ok, u skladu sa tjednima , da bi na kraju rodila beburinu od 4150 
    U prvoj trudnoći su meni računali ipak po danu transfera posto je bio 28 dc , veliko je to odstupanje 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • ikica_90

    Broj poruka: 422

    Prijavi adminu

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Moj mali je bio cijelo vrijeme ok, u skladu sa tjednima , da bi na kraju rodila beburinu od 4150
    U prvoj trudnoći su meni računali ipak po danu transfera posto je bio 28 dc , veliko je to odstupanje

    Ajme svaka ti čast ja sam mislila da je moj bio ogroman, ali 4150g je baš dosta. Mislim da si ti bila pričala za masažu međice, kad se s tim treba početi i jesi li koristila kakvo ulje? Ja bi ovaj put možda probala s time 😁

    👱‍♀️ '90, neprohodan lijevi jajovod
    🧔'88, normozoospermiaAIH 11/2021, beta ❌
    AIH 12/2021, beta ❌
    IVF 04/2022, ET, beta 273, ostalo 3 🐧🐧🐧
    12/22 baby boy 💙
    FET 01/2024, beta 432, ostalo 🐧🐧
    OTP 19.10.2024

  • Avatar ⭐ Miss_Ivy ⭐

    ⭐ Miss_Ivy ⭐

    Broj poruka: 1585

    Prijavi adminu

    Mislim da od negdje 34 tt. Ja sam koristila ulje od allianthe, ali sad vidim da ga nema više u prodaji. Ima puno ulja u prodaji, samo utipkaj ulje za masažu međice, postoje i upute kako i šta. 

    👩 40 👨 39
    *11/21 MPO Petrova, 22.08.2022.💙
    *02/24 +, Nifty low risk, its a girl! 🩷
    Termin 25.10.2024.

  • anny35

    Broj poruka: 170

    Prijavi adminu

    Imamo 500 grama na pregledu i sve ostale mjere su nam u skladu sada s tjednom 💙 posteljica je sprijeda pa nemamo bas neke slike s pregleda. Imam napraviti ogtt do sljedeceg pregleda koji je 12.8.

  • Avatar Tinnaa999

    Tinnaa999

    Broj poruka: 54

    Prijavi adminu

    I mi danas obavile pregled, curka ima 1260g i sve je super 🙈 slikice nemamo jer se gospodica skrivala 🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.