Jesenske bebe 2024 ☔️🍂🍁🌧️🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lavendera

    Lavendera

    Broj poruka: 364

    Prijavi adminu

    Kod mene nista novo, opet par dana mirnijih kad je malac bio okrenut prema unutra, lupkanje al bas slabo. Nocas opet party bio. U petak imam pregled pa se veselim vidjeti malisu 🥰
    Ne spavam vec mj dana kako treba nocu, ujutro krepana ko pas.. 

    2020.💖
    2022.💖
    2024.💙⏳️
    02/2024. Biokem💔
    13.03.'24. ➕️
    OTP 20.11.💙
    Sljedeci pregled 3.10

  • MiNi1324

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Javljam da sam sa 28+6 bila na pregledu. Sve je super, maleni super napreduje. Zasad ima 1400g i turbo aktivan je. Počela sam teže zaspati noću zbog sparina i njegovog namještanja. Još uvijek je na zadak. 
    14.08. Imam sljedeći pregled, nakon toga idem još jednom zatim u bolnicu. Kako je vrijeme prebrzo preletjelo. Koliko jedva čekam, toliko me i strah😬
    Nadam se da ste sve ostale dobro i da uspijevate preživjeti vrućine. 

    ▪️PCOS, IR
    ▪️Imam curicu, 2023.❤️
    ▪️Termin 04.10.2024.💙

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    Da i ja bi voljela znati što se na kraju desilo s snowwhite, uvijek kad uđem na forum se sjetim nje. 
    .
    Vidim sve smo više manje umorne.zbog nespavanja. Ili pak naotecene. Meni zgaravica sad par dana popustila, odmah je lakše. Ali mučnine se i dalje javljaju. .
    Za bebu sam dobila jako puno odjeće od jedne super drage žene, puno toga novog s etiketom još, sve do 80 vel. I baš odgovara zimsko/ljetno pa sam bez brige do godinu dana. Plus što će još dobiti na poklon. Isto tako sam od firme u kojoj radim dobila jakooo lijepi box poklon za sebe i bebu. Znači od odjeće, ručnika, dekice, tješilice, tetra pelena do higijenskih potrepština. Za sebe sve za bolnicu. Pa čak i papuče. Unutra su i neki ulošci za hlađenje nakon poroda, prvi puta to vidim. Uglavnom ugodno su me iznenadili. Još nisam spremila torbu za bolnicu, trebala bi polako, nikad ne znaš..
    Od ostalih stvari koje još trebam za bebu je komoda za previjanje i set posteljine s ogradicom za kinderbet. Par gazica i obične bijele tetra pelene. Ostalo imam.

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Avatar Kejti0000

    Kejti0000

    Broj poruka: 240

    Prijavi adminu

    I ja nikako da pripremim torbu za bolnicu, stalno odgađam, a datum se bliži. Malo osjećam strah od poroda, nadam se samo da će sve ići svojim tijekom bez nekih iznenađenja i hitnih postupaka. Zasad je sve kako treba pa nekako očekujem da sve mirno prođe. 
    Od krupnijih stvari još imamo kuipiti hranilicu; odlučili smo se za Stokke Nomi, a nastavak za novorođenče smo već uzeli preko njuškala. To je zapravo jedina rabljena stvar koju smo uzeli, za ostalo smo se bome istrošili. Ništa nismo dobili...

    ♀ 31 ♡ ♂32
    1. trudnoća
    ZM 25. 11. / + 28. 12. / TP 1. 9. / porod 10. 9. 👶🏼🎀

  • Arianne

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Ja sam taman bila napisala da dobro spavam i bas iducu noc nisam nikako spavala. 😂
    Jucer na danas je bilo bolje, jedino nam je macak malo bolestan pa me to razbudilo.
    .
    Bas me jako muci zgaravica zadnjih par dana. Pomogne mi popit malo limunovog soka. I umor, to i zbog nenaspavanosti i zglobovi, narocito prsti i sad i zglob od lijeve ruke. Onako pocinje bit tesko. Mislim da mi je i zbog zgaravice stalno ko neka mucnina i knedla u grlo.
    Struk mi vec na 100 cm dosao.
    .
    Ja mislim da za bebu imamo sve osim pelena i onog iz ljekarne. Hranilicu necu zasad uzimat, a krevetic moramo sastavit sad ubrzo kad dovrsimo zadnje radove, i oprati kolica i jaje. Mi smo pak puno toga dobili. Torbu za bolnicu sam taman pocela spremat, danas ce mi doc spavacice pa kad ih operem je spremim.

    It's a boy 💙

  • Avatar LadyD

    LadyD

    Broj poruka: 871

    Prijavi adminu

     i ja bi bas voljela znati sta je sa snowwhite... i dalje saljem pozitivne vibre i nadam se od srca da je dobro i ona i bebica❤️
    e sad... sinoc sam pricala tako s jednom kolegicom i tako u prici spomenile smo zastitu nakon trudnoce... nisam se bas puno informirala al znam da  vecina zavrsi na spirali ili jednokratnoj zastiti... i sad kaze ona da se moze ako zelim tj. nakon 31/32g ako nezelis vise rađat da mozes traziti trajni sterilitet...  spomenila je da su njene  2 kolegice na zadnjem carskom obavile to tako... nesto potpisu prije.... ima li itko ikakvog saznanja o tome ?  nisam trazila po forumu teme o tome... 

    👦 42👧40
    👨 💙20
    💗👱 2
    ➕️05.02.

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    LadyD

    i ja bi bas voljela znati sta je sa snowwhite… i dalje saljem pozitivne vibre i nadam se od srca da je dobro i ona i bebica❤️
    e sad… sinoc sam pricala tako s jednom kolegicom i tako u prici spomenile smo zastitu nakon trudnoce… nisam se bas puno informirala al znam da vecina zavrsi na spirali ili jednokratnoj zastiti… i sad kaze ona da se moze ako zelim tj. nakon 31/32g ako nezelis vise rađat da mozes traziti trajni sterilitet… spomenila je da su njene 2 kolegice na zadnjem carskom obavile to tako… nesto potpisu prije…. ima li itko ikakvog saznanja o tome ? nisam trazila po forumu teme o tome…

    Ne znam ni ja puno tome. Čitala sam onako usput po objavama dok su bile u vezi toga da možeš tražiti podvezivanje jajnika nakon navršene 35. godine i nakon trećeg poroda, a ako je porod carski da se dogovori i izvede odmah. Ako se dobro sjećam mislim da i suprug treba potpisati. Eto to mi je ostalo u sjećanju. 

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • proljetnica1

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    I suprug treba potpisati da se punoljetnoj osobi podvezu jajnici 😂😂😂E svašta ces ovdje pročitat, jesmo se možda vratili u 18.st da muž odlučuje o zeni 

  • Premija

    Broj poruka: 242

    Prijavi adminu

    proljetnica1

    I suprug treba potpisati da se punoljetnoj osobi podvezu jajnici 😂😂😂E svašta ces ovdje pročitat, jesmo se možda vratili u 18.st da muž odlučuje o zeni

    E sad sam bas malo pretražila na tu temu. Znači na Faceu su neke žene pisale da su trebale i potpis supruga, na Forumu također isto pišu. Ali nije u svakoj bolnici isto, negdje se ne traži potpis od supruga. A u zakonu isto ne piše da suprug treba potpisati, tako da moguće da neke bolnice traže potpis od supruga protuzakonito. .A očito da nije do muža nego do bolnice 😅🙃

    3.🤰
    Termin 07.10.2024.
    💙

  • Lucka2110

    Broj poruka: 2

    Prijavi adminu

    Bokic ženice nova sam ovdje naime muž i ja idemo na ivf dva puta nije uspijelo sad 11.7 smo bili i ja napravila test 3 dana prije očekivane menstruacije i ispao pozitivan ujutro ponovim isto pozitivan kupim digitalni clearblue i pokaže se plusic i pise 2-3 tjedna... Od ljekova uzimam samo estrofem od 2 mg i utrogestan 200 tri puta na dan... Zanima me dali da se radujem ili je moguće da je lažno pozitivno... Beta nam je 26.7 ali strašno sam nestrpljiva... Unaprijed hvala 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.