Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Brontosaurice ja kad sam bila kod svoje ginekologice na pregledu pitala sam je koje lijekove za bolove mogu popiti ako imam nekakve bolove. Ona je rekla da smijem Lekadol i da smijem Ibuprofen. Mislim da to ovisi od liječnika do liječnika. Visoka temperatura koja dugo traje sigurno je opasnija od ta tri brufena koja si uzela. 
    Isto, jako me iznenadilo kada sam je pitala za čaj koji smijem piti, rekla je mentu ni u ludilu, a onda sam naknadno naišla na forumu gdje je jedna žena pisala kako je njoj njena preporučila baš mentu. 
    Ne brini, najvažnije da je temperatura pala, a sad odmaraj što više možeš. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

  • lemonball

    Broj poruka: 1

    Prijavi adminu

    Pozdrav ekipa, evo i mene. Prosli tjedan na 6+1 potvrdena trudnoca, pocetni otkucaji se vide, po velicini 5+6. Mislim da je Kokollo pisala da je tako i njeno.
    Iduci pregled je za 3 tjedna, ucrvat cu se do tada. Razmisljam da odem izmedu privatno?
    Kako ste danas?

  • teichmmb

    Broj poruka: 128

    Prijavi adminu

    Brontosaurica drago mi je da ide na bolje, ne brini za Brufen jer koliko sam ja informirana on se baš ne smije u 3 tromjesečju… Mislim da te 3 tablete nisu problem, bolje da si spuštala tu visoku temperaturu pa makar i ibuprofenom.
    Sad odmaraj koliko možeš da se tijelo oporavi, meni je par dana trajao takav umor da je to nevjerojatno.

    👱‍♂️ Adrian
    🧑‍🦲 Noel

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Brontosaurica bitno da ide na bolje. Razmišljaj ovako opasnije je dugo imati visoku temperaturu nego popiti 3 brufena. Bit je spustiti temperaturu. Isto tako opasnost visoke temperature je dehidracija, a ti nisi dehidrirala tako da mislim da ce to sve biti ok.
    A što se brufena tiče moja kuma je u trudnoći morala piti kombinaciju brufen i normabel radi jakih migrena i ukočenih leđa, a ja sam brufen morala popiti kad bi me rasturao želudac a lekadol ne bi pomogao. Uglavnom ne zabrinjavaj se previše oko toga. Bitno je da si uspjela oboriti fibru i ne vratila se!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Brontosaurica

    Cure jučer sam uspjela biti samo na lekadola i temp do 38.3, mislim da je to to od mene i covida. Ali prvi dan me brine kad je temp skakala na 39.2 /39.6 i tad sam popila uz lekzdole kroz dan i 3 brufena jer sam zvala hitni ginekološki i rekli su da mogu popiti na tako visoku temp iznimno da se ne smije brufen u zadnjem tromjesečju. E sad ja znam da brufen nije dobar u T generalno i jako me strah jel šta nastetilo bebi em od tablete em od te visoke temp. Oni su mi samo rekli da ako nemam kao grčeve krvarenja da je sve ok. Moja ginek je pak jučer rekla nikako brufen Al gotovo je sad kad sam ga ja već bila popila. Al lekzdol oblozi kupanje i tuširanje nisu rušili tu visoku temp znači ja bi popila lekadol na 38 5 i nakon 3 h meni temp 39.6 umjesto da pada….
    Mali mi je dobro od jučer nema temp bogu hvala. .

    Ugl ako imate kakvo iskustvo vlastito ili od neke prijateljice da je imala visoku temp preko 39 u T ili da je neka popila koji brufen iz bilo kojeg razloga a da je sve bilo uredu molim vas utješite me.
    Nisam ga pila na svoju ruku, ponavljam rekli su mi doktori. Ali svaki svoju politiku vodi..
    Danas ću vas čitati i hvatati zaostatke.

    Malla držim fige da vam što prije bude bolje.


    Popila sam brufen prije desetak dana radi bolova u leđima (nisam imala druge tablete uz sebe na aerodromu) i ništa mi nije bilo. Ne preporučuje se ali od jedne tablete ti ništa nece biti ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Hani

    Broj poruka: 886

    Prijavi adminu

    Večer😊
    Pridružujem se iščekivanju. Danas sam 4+5 po zm. U petak imam uzv i nadam se da ce sve biti na mjestu. Uredne trudnoce vam zelim i brz oporavak bolesnima!

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Cure koje nisu još na popisu, napišite mi termine 🥰

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mama_anđela

    Mama_anđela

    Broj poruka: 250

    Prijavi adminu

    Lemonball, dobro nam dosla, da sve bude uredno i kako treba, da ostanemo tu skupa do kraja 
    .
    Hani,, takodjer, dobro nam dosla, i neka ti sve bude uredno, i da se druzimo do kraja sve skupa u bezbriznim trudnocama :) Kod tebe sam vidjela potpis, vidim toliko godina pokusavanja i bas bas mi je drago da je sada uspjelo, i nadam se da ce Bog dati da sve bude kako treba, da docekate svoju bebicu zivu i zdravu. Zasluzili ste. 
    .
    Brontosaurica, nadam se, kako dani odmicu da si puno bolje. Drzi se i ne brigaj, nece se nista lose desiti 
    .
    Sretno na pregledima cure, i ja svoj ako Bog da planiram u petak, uh bas sam i nestrpljiva, i nervozna, i svasta nesto. Vise osjecaja i emocija u jednom momentu 

    🙋‍♀️ 27 g.
    🙆‍♂️ 36 g.
    12.12.2020. - UZV, 28 tjedan, fetus mortus.. Baby boy H.💙

    - Terapija: Clexane NMH, Duphaston
    🐣surprise 21.12.2021. ➕
    -Termin: 21.08. 2022. 🙏🍀❤
    -NIPT 10+1, sve uredno 😇 💙 It's a boy 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Dobrodošle cure i sve se tu zadržale do kraja a i kasnije! 😊
    Brontosaurica nadam se da ste danas još bolje. Kod nas je sve prošlo, ali valjda odradit izolaciju. Jučer mi moja dr. Kaže da mogu i brufene pit ako zatreba al kad sam ja rekla da mi lekadol bez problema spušta fibru, kaže ok, odlično on najmanje šteti. Al ako zatreba može i brufen 🤷‍♀️
    Ima čestitke na dečkiću, čini se da će ovo stvarno biti godina dečkića kako je krenulo! 
    Sretno svima na pregledima ovaj tjedan, odbrojavam i ja do svog još 15ak dana, nikako dočekat.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Dobrodošle nove cure  
    Brontosaurica nadam se da ide na bolje…

    Danas srijeda..križam još jedan dan na kalendaru :D kako ono kaže Vlatka, Kad će taj peeeetak? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.