Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Čučanj je ispravniji zbog kralježnice. Ako je ikako moguće, što manje se saginji u leđima. To kažem iz iskustva sa prolapsom diska, isijasom itd. Učili su me na fizikalnoj terapiji da je jedino ispravno sagnuti se iz čučnja.
    E sad to što nam je to u trudnoći teško, to je druga priča 😂 Meni se dešava da se popiskim malo kad kihnem, ako mi je pun mjehur 😳😂 Čari trudnoće 🤣

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • jedna1

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Joj ja se isto osjecam ko slon iako, osim trbuha, nisam nešto narasla niti otičem…ali kad se krenem gegati…smiješna sam sama sebi🙂
    A ovo za piškanje Mimi potpisujem, na svu srecu ne kišem nešto zadnje vrijeme ali neki dan mi se desilo kad sam bila sa psom u Maksimiru da mi je počeo bježati i svaki put kad bi se zaderala za njim bi bome fini mlaz izašao tako da sam došla doma sva zapišana🤣🤣grozno

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Mi smo sa svime na pola, kao ima vremena stignem ja 😂 ali rekla sam da cu se pokrenuti iza 15.7 kad se vratimo s mora a onda mi je i krajnje vrijeme 🙈  
    -
    Dal mislite da mi bi bilo pametno (zlu ne trebalo) da sad kad idem na more spakiram neki mali ruksak sa spavacicom i papirima i tim nekim stvarima za svaki slucaj? 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Aries ja sam prošli tjedan nosila sve nalaze sa sobom i to je to. Spavaćicu sam imala jednu (tu u kojoj sam spavala). Mislim da ne trebaš ništa, sve se dobavi ako, a neće, zatreba.
    Zvonko ja sam naručila spavaćice C&A u veličini S. Inače nosim XS kod njih. Meni su okej, malo velike, ali ne toliko da smeta. Mislim da je bilo riječi da su im modeli jako veliki pa kao da ne treba veće. Da sam uzela XS isto bi mi bile dobre, ali meni je draže da je veće nego manje.
    Pokretljivost je kod mene još okej, mogu se sagibat i čučat, ali s lijevog na desni bok u ležećem Bože sačuvaj. Onda me muž malo pogurne da se lakše preokrenem. Presmiješno.
    .
    Mene prekjučer napala neka želučana viroza, jučer mi je bilo baš baš loše, nisam ništa mogla pojesti. Al sam preležala i prespavala i danas je okej. Malo ću laganije s obrocima, ali do sad sam već pojela i kuhano jaje s kruhom i borovnice i nema mučnine ni ničega pa se nadam da je to bilo to. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

  • Shelby

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Stigao mi nalaz OGTT:
    4,7
    7,4
    8,1
    Najprije sam se poveselila jer je sve u okviru referentnih vrijednosti, a onda zamislila… Smije li zadnja vrijednost biti viša od druge? Jer meni nakon 2 sata vrijednost raste, umjesto da još pada?

  • jedna1

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Blesavo pitanje - kakva je to trudnička knjižica? Ja to nemam☹️
    C&A veličine - ja sam inače M (ne kod njih nego općenito) i uzela sam njihove spavačice L i velike su mi. Doduše osim trbuha nisam se nešto udebljala, stanem normalno u svoje majice a i što neko kaže bolje da su komotnije nego da su male a i još ću skoro 2 mj rasti…ali npr njihova trudnička suknja L je veličina za slonice 😃

  • Shelby

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Jedna1 ni ja nemam trudničku knjižicu. Doktorica kaže da više nije obavezna i umjesto nje imam fascikl sa svim isprintanim nalazima i pregledima, koje nosim svuda sa sobom. 

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Nemam ni ja trudnicku knjizicu, vec isprintane sve nalaze u fasciklu
    Kad sam pitala svoju za tu knjizicu ona mi je rekla da se to ne koristi vise 🤷‍♀️ 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    C&A spavacice sam uzimala M i inace sam njihov M, i sad su mi taman, materijal je rastezljiviji i nisam htjela nesto sto mi je sad prekomotno ionako trbuh ode na porodu, doma ih necu nositi, a grudnjak cu morati svakako nositi ispod spavacica u rodilistu jer ne vidim drugog nacina kako se nositi sa svojom tvornicom mlijeka, meni sad svaki tjedan barem 2 noci curi mlijeko i to ne kap dvije nego ono konkretna fleka na plahti, pa me sve strah sto ce biti kad krene potraznja. 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Da, nemam ni ja knjižicu već su svi podaci na nalazima i to nosim sa sobom. 😂 Eto opet svaki doktor to po svome. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.