Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Jutro ekipa ranoranioci.
    Evo i ja budna dan kad mogu spavat duže jer je vrtić završio 🤷‍♀️ Starija ostala kod bake a zato me mlađa alarmirala na buđenje!
    Brontosaurice sretno s prehladom i fibrom. Ma nikako mira s tim čudima! Baš su jako fulali procjenu kod  tebe al lako to da te nisu isprepadali pa se misliš kakvo čudo li ćeš rodit.
    Mene su tako isprepadali nakon rođenja druge male, njenog hranjenja i ne dobivanja onoliko koliko oni zamišljaju. Ispada da sve bebe moraju bit debele 🙈
    Sad treći put ću valjda sa svim tim biti smirenija i razboritija, nadam se!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Jutrooo curee, danas mi je prvi neradni dan 🥳
    Malo sam cak i tuzna jer sam prestala, stvarno obozavam svoj posao i svoje klijentice, ali drago mi je da ne moram po ovoj vrucini nigdje ici, a i iduci tjedan idem na more pa me to ipak najvise veseli

    Je li neka od vas pocela oticati? Ja sam primijetila na stopalima i na rucnom zglobu mi je sat postao premali, a prsti mi postaju cevapcici 😅 

  • Shelby

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Odradila OGTT, bez da sam ijednom bila pred padanje u nesvijest 💪🏻
    Tekućina je jako slatka, al je bila tako fino hladna, a ja žedna… 🙈
    Tenaa meni su zadnjih 10-ak dana, otkad su počele vrućine, počela oticati stopala kad duže hodam ili sjedim. Jednu večer bila 5 sati za računalom, kad sam ustala, stopala ko dva balvana. Prsti na rukama mi inače znaju malo naoteči kad je vruće tak da mi to nije novost. Vjenčani prsten je na čekanju do daljnjega, a zaručnički mi je malo komotniji pa je sad taman 😀

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    ima333

    Boze me sacuvaj ovakvih pregleda i ginekologa kod kojeg sam danas bila.. kako je moj na dugotrajnom bo, stalno ima neku drugu zamjenu. Ovaj danas je gori od katastrofe. 😂 Usla sam unutra, rekao mi je da se skinem bez ikakvih pitanja o trudnoci. Palpatorno me pogledao i rekao ma to je sve ok i napravio uzv koji je trajao ravno 5 sekundi (bez pretjerivanja). Uzeo je bris na streptokok.. ne bi se cudila da ga je uzeo iz guzice, da me oprostite na izrazu, obzirom kakav je. 😂🙈🤦‍♀️ Vidim sad da mi je napisao da sam za 1/4 cl prsta uloziva.. znam da to nije nista, ali mi je tak mogo i reci, pa nisam bedasta. Najbolje mi je kaj je prepiso sve od proslog pregleda i pise da nemam trudova.. ne znam kak zna da nemam trudova ako me nista nije niti pitao. Samo je konstatirao da on sve zna, da je sve procitao od proslog puta i da je sve super. Strasno..
    Sreca pa imam svog privatnog gin sljedeci tjedan.
    Onda se onaj seljo od ministra cudi kak mu dobri doktori rade i privatno.. da, bas se i ja cudim. Ne znam tko je nekim doktorima dao diplomu uopce. 🤦‍♀️
    U konacnici, sretna sam kaj sad krecem u TA. Tamo sam mirna, imam svog gin.


    Stvarno svega ima 😂 sad napokon mozes bez stresa, ako imaš svog doktora u TA🙏🏼 ali dobro da je sve ok, nisi se otvarala i beba je dobro ❤️

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Potpuno vas razumijem, obje. Bas je razočaravajuće, pogotovo ako si se veselila 4D i onda ništa ni ne kažu. Meni su rekli da zbog položaja bebe nema smisla raditi 3 ili 4D jer se ništa ne vidi. Ali ako je tako, onda barem kažeš. Drago mi je, amelie da ideš ponovo i da će ti napraviti kako spada ovaj put 🙏🏼

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ajme cure suosjećam…Ima bila na pregledu a kao da nije, a Amelie bila na 4D bez 4D, koji apsurdi čovječe. Ne dajte se cure pokolebati, brzo je idući tjrdan pa će se ova nepravda ispraviti. Ali razumijem zbunjenost i razočaranje.
    Sjetim se moje kolegice kojoj je svaki pregled bio 5 sekundi a čekala bi po 2h u čekaoni, ne bi ni vidjela bebu na slici. Imala bi samo informaciju da je živo! Da nije išla privatno ne bi ni uživala u trudničkim radostima. Katastrofa su mi takvi doktori!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Cure koje su vam bilr druga i treca vrijednost ogtt-a? Meni je prvo vadjenje 3,7, drugo 11,7 a trece 10,7 

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    bellaru

    Cure koje su vam bilr druga i treca vrijednost ogtt-a? Meni je prvo vadjenje 3,7, drugo 11,7 a trece 10,7


    A. 5.2
    B. 5.9
    C. 5.2

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Popizdit cu😮‍💨 ako je samo dijeta dobro je. Samo da ne moram ic na vuk vrhovec🙄 znaci opet cu morat na sugavi ogtt🙄 sad cu se od depre nakrkat cokoladom😄

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Hej curke, 
    Amelie i Ima muka mi je kad cujem da jos postoje takvi doktori ali me uopce ne cudi, moja frendica ima dr opce prakse koji sad ljeti radi u sandalama, kratkim hlacama i majici, bez kute bez uniforme bez iceg, sramota za jednog doktora al ajde malo selo na obali pa mu se moze, zali boze tog turista koji njemu dode 😂 ja vjerujem da su svi ti traljavi neciji sinovi/ kceri koji su jednostavno morali postati doktori pa ih postave tako u primarnu ambulantu i tako do penzije 🤦🏽‍♀️ a ovi koji vrijede nesto rade na 3 mjesta, logika Hrvatske..

    Seceri; 5,1/ 7,5/ 5,7

    Muz je danas slobodan, a nije rekao nikome pa ni meni, ujutro dignuo kao ide na posao, a zapravo je samo preparkirao sluzbeni auto s druge strane kuce (da njegovi ne vide da je doma 😂😂) skuhao kavu, napravio dorucak i donio u krevet, skuhao rucak i tak smo cijeli dan u kuci, u hladu gledamo tv, uzivamo skupa. Kaze on morao sam to napraviti jer ne znam kad cemo imati priliku za tako nesto kad mali dode 🙈 bas me ugodno iznenadio 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.