Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Shelby

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Referente vrijednosti za OGTT:
    A 5,1
    B 10
    C 8,5

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Ima ne mogu opce zamislit da je takav seronja, uzas, ja bi se mozda i rasplakala koliko sam pod utjecajem svega sad.
    Isto Amelie bas jadno, to bi im sigirno prigovorila jer to je realno usluga koju si platila, isto bi im barem negdje ostavila negdje negativnu recenziju jer njima kao polikinici to sigirno znaci.

    Znaci Ima od 35.tj je trudnicka ambulanta? Hocete vi kombinirat kod koga vam pase za preglede ili? Be probalazim neki popis tko kada radi za sv duh..

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Rezultati OGTT 
    5,1 nakon 2 sata 6,2 meni nisu vadili nakon 60min rekli su da ne treba 🤨
    Vidim da vas dosta ima prvo mjerenje 5,1 i vama nisu nista prigovarali na pregledu?

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Da bar mozemo privatno umjesto trudnicke sto dulje, jer moj isto radi i privatno.

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Ja prvo moram poslati nekoga da mi provjeri kad ce koji dr na godisnji jer se jos dvoumim izmedu dva pa se nadam da nece bas oboje kad ja trebam krenuti u TA 🙈
    Moja dr mi je rekla da se sa punih 37 tjedana treba naruciti u trudnicku, jos imam jedan pregled kod nje da mi uzme bris i da se dog kad cemo otvoriti porodiljni. Kolko se veselim toliko se i ne veselim 😂 u jednu ruku mi je super kod nje jer znam u koliko sati sam narucena i tad sam na redu, i ona kao dr je dosta detaljna,  a s druge strane trudnicka znaci da sam pri kraju i da beba stize 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Je li neka vec uzela neki set za njegu bebe? Dvoumim se izmedu philips seta i beaba. Cine mi se najveci s obzirom na druge, imaju odmah i toplomjer i sve. Sta mslite?

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Tarry

    Je li neka vec uzela neki set za njegu bebe? Dvoumim se izmedu philips seta i beaba. Cine mi se najveci s obzirom na druge, imaju odmah i toplomjer i sve. Sta mslite?


    Puno ti je jeftinije ako kupujes svako zasebno nego taj set, jedina prednost toga seta je sto je u toj torbici. Ja sam bas usporedivala u dm-u sve to posebno kad bi kupila ispadne kakvih 100-120 kn a set je oko 240 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Hvala! Probat cu naci sve odvojeno onda radije.

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    ima333

    Jel ispravnije sagnuti se ili cucnuti kad moramo nesto napravit? 😊 Ne znam sta mi je teze.. kad se sagnem, osjetim kak mi je beba teska u trbuhu i kak ju stisnem (tako mi nastane i kontrakcija sa kvrgom), a ako cucnem ne mogu se ni dici bez da se uhvatim rukama za nesto. Necu ni reci da ako sjedim na podu, da se prvo moram okrenut cetveronoske kako bi se digla. 🙈 Ne znam jesam samo ja tak troma od malo vise lezanja tijekom cijele trudnoce i ove vrucine ili je i vama tako.. a nemam uopce ne znam sad kak veliki trbuh. Samo sam i dobila trbuh, zapravo. Ugl, osjecam se ko medo, a ne izgledam tako. 😂🙈


    Totalno te razumijem 😂 ja preferiram cucanje jer ne znam kako bi se sagnula a da povratno ne dobijem udarac u mjehur 🤦🏽‍♀️
    Okrecem se u krevetu ko kit na suhom, gegam se ko pingvin, a osjecam kao slon, valjda sam obuhvatila cijelo zivotinjsko carstvo, a kako kazes imam samo trbuh i to ne preveliki 😂😂😂 
    Ustajanje iz kreveta je posebno, prvo na bok pa se prvo podignem na ruke pa sjednem i onda na noge nema tu brzo pa taman da sjekire padaju, jos po ovim vrucinama….preznojim se dok se vratim sa wc-a po noci i opet namjestim, smijesna sam sama sebi a jos 9 tjedana do kraja 🙈

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Glasam za čučanj iako ne mogu čučati pa se više spustim na koljena. I da podižem se tako da si pomažem rukama i stvarima oko sebe. Ako se i saginjem moram se za nešto pridržavati. Izlasci iz kreveta su isto u stilu kornjače. Strašno mi je tlaka saginjati se i dobavljati stvari koje mi ispadnu. Ukupno se oajećam dosta pokretno i dosta sam aktivna al ti neki inače jednostavni pokreti su mi postali zahtjevni. Hodam stalno i samo u japankama 😄

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.