🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Ja sam samo došla napisati kako sam sretna sto postoji ova grupa jer onda vidim da je sve sto Mila spava/ne spava/jede/ bljuca I slično sve je to normalno, i kad spava po ure I kad spava 5 sati.
    Inače ja bi se npr u oba ta slučaja uspanicarila jer nije 3 sata kako u knjigama piše..
    Eto mali post zahvale 💞💖

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    Ja sam samo došla napisati kako sam sretna sto postoji ova grupa jer onda vidim da je sve sto Mila spava/ne spava/jede/ bljuca I slično sve je to normalno, i kad spava po ure I kad spava 5 sati.
    Inače ja bi se npr u oba ta slučaja uspanicarila jer nije 3 sata kako u knjigama piše..
    Eto mali post zahvale 💞💖


    Heheeh tu smoo ja i moj bebaac…istooo bljuckamoo…ne spavamoo po danii nikako…sve ce to da prodje ako Bog da…ja samo kazem da mi je najbitnije da su nam bebe zdravee a spavat ce…i imati ce svoj ritam dok malo porastu…jos su malii 😊😊 ako ce ti biti utjeha moj mali vec 2 dana ne spava po danii..mozda 2 puta po 10 minuta i to je sve 🤣 alii je veseoo i smije see,sto znaci samo da ne zeli da spava hehe…nista se ne brinii…sve je to normalno…i ja sam se na pocetku sikirala toliko da sam za mjesec dana izgubila 10kg…i onda sam shvatila da nema smisla jer beba je too i mijenja se iz dana u dan 🤣 opustenooi samooo..najbitnije da su nam zdraviii 🙏😊🥰

    12/20 Biohemijska 💔
    28.01.2021. ➕
    Termin 30.09.2021.
    Rodio se nas prvenac. 01.10.2021. 💙 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    Evo mi smo ocistila večeras. Mila baš jako puno jede, znači ona se meni najede I onda izbljuca I traži opet jesti, najradije bi stalno na sisi bila 🙄 I večeras sam je legla nakon sto je podrignula i nakon pola sata sam je otišla pogledati, ona se probudila i bljucnula i na nos joj je išlo mlijeko.. Pa sam zato usisala nos nakon toga jer sta ja u znam koliko joj to uspijem sa fiziološkom i vatom pokupiti. Za divno cudo nije joj smetalo usisavanje. Ali zato kad smo je oblačili nakon kupanja je bila modra od plača, odustala sam na pola puta i samo joj stavila pelenu i pokorila je dekicom da je po dojim i onda obucem. Strašno ne#to


    Buhtlica34, ko da sebe gledam. Ista stvar s Androm. Kad krene urlat, obucem pelenu pa na cicu da se smiri…i onda pomalo oblacim ostalo. 😂😂😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    U sling marami može od početka. Slobodno se prebaci u nju.. U elastičnoj otežaju pa bude nezgodnije za nositi. Tokom nošenka svakako smiješ zatezati, ne mora bit kalo svežeš tako do kraja nego kad osjetiš da popušta pritegni.tako i u slingu i u bilo kojoj drugoj marami 

  • Buba Bublica

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure,
    Ima li neko da je imao problem sa hipertonusom kod beba (ukočeni misici, izvijanje,…)? Šimun je takav od poroda i sad na sljedcem pregledu ce pedijatrica vidjet hoće li trebati ići na neke vježbe pa me zanima koliko to traje i mogu li mu ja nekako doma pomoć tj vjezbat s njim…
    Ima dosta toga na internetu ali zanima me ako neko ovdje ima iskustva 😊
    Također, baby handling jel prakticirate? meni se svi ti nacinj hvaranja bebe cine tako nespretni, nekako uvijek gledam da uzmem bebu onako kako ja osjecam da je uzimam cvrsto i sigurno i da je njemu ugodno 🤷

    Rodila se ljubav 18.10.2021.
    Šimun Limun 🍋👼💙

  • Buba Bublica

    Broj poruka: 96

    Prijavi adminu

    Buba Bublica

    Pozdrav cure,
    Ima li neko da je imao problem sa hipertonusom kod beba (ukočeni misici, izvijanje,…)? Šimun je takav od poroda i sad na sljedcem pregledu ce pedijatrica vidjet hoće li trebati ići na neke vježbe pa me zanima koliko to traje i mogu li mu ja nekako doma pomoć tj vjezbat s njim…
    Ima dosta toga na internetu ali zanima me ako neko ovdje ima iskustva 😊
    Također, baby handling jel prakticirate? meni se svi ti nacinj hvaranja bebe cine tako nespretni, nekako uvijek gledam da uzmem bebu onako kako ja osjecam da je uzimam cvrsto i sigurno i da je njemu ugodno 🤷


    * nacini hvatanja bebe

    Rodila se ljubav 18.10.2021.
    Šimun Limun 🍋👼💙

  • Avatar Ljesnjak

    Ljesnjak

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Buba Bublica

    Buba Bublica

    Pozdrav cure,
    Ima li neko da je imao problem sa hipertonusom kod beba (ukočeni misici, izvijanje,…)? Šimun je takav od poroda i sad na sljedcem pregledu ce pedijatrica vidjet hoće li trebati ići na neke vježbe pa me zanima koliko to traje i mogu li mu ja nekako doma pomoć tj vjezbat s njim…
    Ima dosta toga na internetu ali zanima me ako neko ovdje ima iskustva 😊
    Također, baby handling jel prakticirate? meni se svi ti nacinj hvaranja bebe cine tako nespretni, nekako uvijek gledam da uzmem bebu onako kako ja osjecam da je uzimam cvrsto i sigurno i da je njemu ugodno 🤷

    * nacini hvatanja bebe


    Baby handling je jako vazan i trebalo bi ga se pridrzavati  posebno kod hiper i hipotonusa. Nazalost i sama ga se u potpunosti ne pridrzavam premda sam prosla tecaj, nije zapravo uopce tesko. Pogledajte si senzogym na instagramu i faceu,  jako puno mozete nauciti i zatraziti takoder i individualne konzulzacije.

    [lilypie.com]

  • Avatar Leonoah

    Leonoah

    Broj poruka: 139

    Prijavi adminu

    Mi smo se danas cijepili. Prvih sat vremena od cijepljena je bilo ok, spavao je. Oči je otvorio vrištanjem i neprekidno vrištao sat i pol vremena, znači plakalo mi se od nemoći. Bolile su ga nogice na mjestima od cjepiva (primio po jedno u svaku nogu) i cim bi krenuo micati noge to su bili vrisci da je ostajao bez zraka. Mjerila sam temperaturu, bila je 37,5. Zaspao je od umora i onda plakao u snu😫 kad se probudio bio je bolje, ali evo sad mjerim temperaturu i ima 38,1 (rektalno). Čitam po internetu kad se daju čepići i pise kad bude iznad 38,5. Odlučila sam pričekati i pratiti ako krene rasti pa staviti pola čepića. Nadam se da neće više rasti, žao mi ga je gledat kako se muči. Inače, dobio je 1kg od zadnjeg pregleda, ima 5500g i 59cm. 

    👱🏻‍♀️29 (Hyperemesis gravidarum, hipertireoza, hipermobilnost zglobova) & 🧔🏻33
    Prva trudnoća - termin 29.09.2021.
    [lilypie.com]

  • Tienna

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    Leonoah

    Mi smo se danas cijepili. Prvih sat vremena od cijepljena je bilo ok, spavao je. Oči je otvorio vrištanjem i neprekidno vrištao sat i pol vremena, znači plakalo mi se od nemoći. Bolile su ga nogice na mjestima od cjepiva (primio po jedno u svaku nogu) i cim bi krenuo micati noge to su bili vrisci da je ostajao bez zraka. Mjerila sam temperaturu, bila je 37,5. Zaspao je od umora i onda plakao u snu😫 kad se probudio bio je bolje, ali evo sad mjerim temperaturu i ima 38,1 (rektalno). Čitam po internetu kad se daju čepići i pise kad bude iznad 38,5. Odlučila sam pričekati i pratiti ako krene rasti pa staviti pola čepića. Nadam se da neće više rasti, žao mi ga je gledat kako se muči. Inače, dobio je 1kg od zadnjeg pregleda, ima 5500g i 59cm.


    A misko mali, bas mi ga je zao 😔 o tome sam i ja razmišljala sa bi ga moglo boliti. Ima koja mama kakav savjet kako olakšati cijepljenje bebi?

    🙋‍♀️30🙋‍♂️30
    ➕ 5.2.2021. 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Tienna imaju oni neki flasteri kao oblozi koji se stavljaju na mjesto cijepljenja. Sad je samo pitanje od koje dobi točno idu 🤷🏼‍♀️

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.