🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤍

    little baby

    Ma samo spava ova dva dana,inace bude malo budan pa opet spava a sad ova dva dana bi samo spavo pa me to zabrinjava. Jucer smo ga testirali kad i malu on je bio negativan. Mislim da cu ga sad opet testirat,ne znam zasto je tolko uspavan. I danas je citav dan na sisi

    Skok? 🤷🏻‍♀️


    To mi je palo napamet i mislim da je. Cice ispuhane obe. Al me zbunilo sto tolko spava vecinom klinci ne spavaju tada sta ne? 

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Btw ja danas ustala uz kreveta,hvala Bogu bolje mi je i bez temp!🙏

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    little baby

    Sanjarka88 🤍

    little baby

    Ma samo spava ova dva dana,inace bude malo budan pa opet spava a sad ova dva dana bi samo spavo pa me to zabrinjava. Jucer smo ga testirali kad i malu on je bio negativan. Mislim da cu ga sad opet testirat,ne znam zasto je tolko uspavan. I danas je citav dan na sisi

    Skok? 🤷🏻‍♀️

    To mi je palo napamet i mislim da je. Cice ispuhane obe. Al me zbunilo sto tolko spava vecinom klinci ne spavaju tada sta ne?


    Mislim da ne mora biti, svako dijete to na svoj način odradi

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    little baby

    Btw ja danas ustala uz kreveta,hvala Bogu bolje mi je i bez temp!🙏


    Hvala Bogu i nek tako i ostane 🙏

    Ja sam i dalje dobro al glupa temp i dalje postojana 😒
    37,2,3 do 37.5 i tako stalno 😒

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Mame čime čistite bebama nosić, fiziološkom i špricom ili već koristite ona čuda na usisavač il nešto dr?  Probavala sam fiziološkom i špricom ali balice nikako da izađu van 🙄

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Fiziološka, šprica od 10ml, nastavak za nosić koji ide na špricu i usni usisavač. Bebu na bok i štrcnem fiziološke u gornju nosnicu. Na donju sve izađe i onda na donju taj usni što ja vučem svojim ustima

  • Tienna

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    SweetDream15

    Mame čime čistite bebama nosić, fiziološkom i špricom ili već koristite ona čuda na usisavač il nešto dr? Probavala sam fiziološkom i špricom ali balice nikako da izađu van 🙄


    Kad je bilo jako zacepljeno koristili smo sinomarin baby. Četvrtina ampule u svaku nosnicu, pustiti par minuta pa smo izvlačili onim nastavkom za usisavac (tako nas je pedijatrica uputila). Nakon izvlačenja bi stavila kap dvije da ovlazi nosic. Sad kad je bolje stanje samo fizioloska i tufericom od vate izvucemo balice i to je to. 
    Spavanje na mama, moj ima faze ponekad da samo na meni zeli spavati i tu nema nikakve pomoći… knjiga Najsretnija beba u kvartu navodi da je riječ o četvrtom tromjesečju kad bebi treba pažnje puno jer joj je šok što više nije u trbuhu  😊 možda da ih stavite u elastičnu maramu/klokanicu pa ćete bar malo slobodnije biti. Usput, kad spava na meni stavim velike jastuke sa obje strane i dobro ih stisnem uz tijelo da me spriječi u nesvjesnom okretanju u snu.

    🙋‍♀️30🙋‍♂️30
    ➕ 5.2.2021. 💙
    [lilypie.com]

  • Tienna

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    LadyD,moj mrzi kad mu bodije presvlacim preko glave, a o čišćenju nosica da ne pričam. Al skuzili smo kad upalimo fen da je ko hipnotiziran i sve mu možemo raditi bez da glas pusti 😄 em mu fino grije kupaonu, em ga zvuk smiruje. Al bas ono na najjače ga upaliti treba.

    🙋‍♀️30🙋‍♂️30
    ➕ 5.2.2021. 💙
    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Cure jel ja smijem Mili očistiti nos sa usisavačem ili je još premala za to? Cini mi se ko da joj je nosić zacepljeno, ja njoj cistim sa fiziološkom i vaticom, ali evo sad svako par minuta ko da joj je nos pun pa se trgne iz sna promjeni položaj i nastavi…
    Baš cu probati ovo sa fenom, ona je nemoguća kad se presvlači i čisti nos..
    Što še tiče karpalnog, ja ga imam još od trudnoće, 3 prsta desne ruke skoro pa i ne osjećam ništa s njima. Radila sam vježbe sa yt za karpalni, pomoglo mi je kad mi je bilo najbolnije u trudnoći, sad ništa ne pomaže. Mislila sam da ce. Proći kad rodim ali ništa od toga izgleda

    [tickerfactory.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Moj karpalni se polako popravlja. I dalje mi prsti budu ukoceni po noci, odnosno kad se ne koriste dulje vrijeme 🙈 al uspijem sve radit, ne boli vise.
    Lara je napokon uhvatila nekakav “ritam” spavanja navecer. Zaspe oko 22 i prvo buđenje je oko 1-2 s tim da od 19-22 jede sigurno 4-5 puta 😏. Nakon tog prvog spavanja od 3-4h budi se svako 1-1:30-2h, kako kad, pojede 5min i nastavi spavat do 7:30. Onda je presvucem, dam joj jest i odspava jos jednom do 9:30-10. Nakon toga idu dnevna spavanja koja su otprilike cili dan do 19h s tim da tada spava na meni ili na kaucu uz tv, svjetlo i svu normalnu buku tako da zna razliku između dnevnog i nocnog spavanja. Super mi je po noci sta je ne trebam vise uspavljivat, nakon sta 5min pojede samo je vratim u krevetic i zaspe za par min. Probala sam joj sinoc i preksinoc dat ad iza prvog buđenja (oko 2h) i pojela je samo 30ml i nije tila ni dojit iza toga. Kako je moguce da nakon spavanja 4h pojede samo 30? Vjerojatno se zato budi iza toga svako sat vrimena jer ona ne moze odjednom pojest puno 🤷🏻‍♀️

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.