🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Mamcure koje ste naručivale robu sa sinsaya za bebe, kakve su veličine, da li su realne il ono manjeg “kalupa” kako se kaže. ? :) 

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • Mia38

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    SweetDream15

    Mamcure koje ste naručivale robu sa sinsaya za bebe, kakve su veličine, da li su realne il ono manjeg “kalupa” kako se kaže. ? :)


    Mi smo sad mjesec dana i postaje nam knap njihov 56, al mi imamo 4,5 kile pa sad…. rekla bi da ovisi o bebici…

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Tienna

    SweetDream15

    Mame čime čistite bebama nosić, fiziološkom i špricom ili već koristite ona čuda na usisavač il nešto dr? Probavala sam fiziološkom i špricom ali balice nikako da izađu van 🙄

    Kad je bilo jako zacepljeno koristili smo sinomarin baby. Četvrtina ampule u svaku nosnicu, pustiti par minuta pa smo izvlačili onim nastavkom za usisavac (tako nas je pedijatrica uputila). Nakon izvlačenja bi stavila kap dvije da ovlazi nosic. Sad kad je bolje stanje samo fizioloska i tufericom od vate izvucemo balice i to je to.
    Spavanje na mama, moj ima faze ponekad da samo na meni zeli spavati i tu nema nikakve pomoći… knjiga Najsretnija beba u kvartu navodi da je riječ o četvrtom tromjesečju kad bebi treba pažnje puno jer joj je šok što više nije u trbuhu 😊 možda da ih stavite u elastičnu maramu/klokanicu pa ćete bar malo slobodnije biti. Usput, kad spava na meni stavim velike jastuke sa obje strane i dobro ih stisnem uz tijelo da me spriječi u nesvjesnom okretanju u snu.


    Četvrto tromjesečje, zanimljivo 😊
    Tako nesto slično sam si i mislila . Po toj logici nece trajati zauvijek 😊🤞

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar Sanjarka88

    Sanjarka88

    Broj poruka: 15651

    Prijavi adminu

    Littlebaby kako je?
    Kod mene sve isto, simptoma nema, temp postojana 

    “ S ljubavlju neba stvarao te Bog ”💜💙💙

    [tickerfactory.com]

    🌈 Lista jesenskih beba na 407. Str. 🌈

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    buhtlica34

    Cure jel ja smijem Mili očistiti nos sa usisavačem ili je još premala za to? Cini mi se ko da joj je nosić zacepljeno, ja njoj cistim sa fiziološkom i vaticom, ali evo sad svako par minuta ko da joj je nos pun pa se trgne iz sna promjeni položaj i nastavi…
    Baš cu probati ovo sa fenom, ona je nemoguća kad se presvlači i čisti nos..
    Što še tiče karpalnog, ja ga imam još od trudnoće, 3 prsta desne ruke skoro pa i ne osjećam ništa s njima. Radila sam vježbe sa yt za karpalni, pomoglo mi je kad mi je bilo najbolnije u trudnoći, sad ništa ne pomaže. Mislila sam da ce. Proći kad rodim ali ništa od toga izgleda


    Mi smo isti cistili nos nastavkom za usisavas sa 3 tjedna jer joj je bas bio pun nos,patronazna je bila rekla da mozemo…ne radim to cesto,sada kada joj nije pun samo ocistim tuljkom od vate i fiziloske kad vidim da ima neke smrklje 

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Sinsay moj od 57 cm nosi 62 broj. 56 ako ima nogavice mu je malo, ako su otvorene nogice možemo obuc 😂
    I ima 4,900.
    Korona cure kako ste? Meni mama danas javila da je pozitivna. Muž se sa njom vidio na kratko u subotu. Samo je otišao neke stvari Dat. Nadam se da se nece dalje širit 🥰
    Nosic smo čistili sa mjesec dana prvi put usisivačem. Sad sa dva mjeseca je u pogonu svaki dan jer i dalje ima puno slajma koji mu smeta

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Evo mi smo ocistila večeras. Mila baš jako puno jede, znači ona se meni najede I onda izbljuca I traži opet jesti, najradije bi stalno na sisi bila 🙄 I večeras sam je legla nakon sto je podrignula i nakon pola sata sam je otišla pogledati, ona se probudila i bljucnula i na nos joj je išlo mlijeko.. Pa sam zato usisala nos nakon toga jer sta ja u znam koliko joj to uspijem sa fiziološkom i vatom pokupiti. Za divno cudo nije joj smetalo usisavanje. Ali zato kad smo je oblačili nakon kupanja je bila modra od plača, odustala sam na pola puta i samo joj stavila pelenu i pokorila je dekicom da je po dojim i onda obucem. Strašno ne#to

    [tickerfactory.com]

  • Avatar little baby

    little baby

    Broj poruka: 477

    Prijavi adminu

    Sanjarka88 🤍

    Littlebaby kako je?
    Kod mene sve isto, simptoma nema, temp postojana


    Evo puno puno bolje. Nemam vise temp,bolje se osjecam samo sam sva jos neka cudna. Uopce ne mogu opisat to stanje al dobro je evo hvala Bogu. Curka je isto dobro,puno bolje. Jos se zna na trenutke zalit da joj nije bas dobro. Veceras sam i malca testirala i on je evo pozitivan,jedino srednji negativan za sada

    Hvala Ti sto sam stvoren tako čudesno,sto su Tvoja djela predivna!🙏❤

    [lilypie.com]

  • MARELA

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    CarpeDiem.

    Cure koje imaju sindrom karaplnog tunela, možete li mi malo opisati bol, lijeva ili desna, obje ruke? Boli po čitav dan ili ponekada, šta vam pomaže?

    Meni lijeva dominantno, utrnute jagodice prstiju veciju dana i to do mjere da na dodir imam osjecaj kao da idem rukom po pijesku, a pogorsa se ako nosim malca na toj ruci. Desna vise manje ok, ali i ona dodje do tog stadija ako ga nosim. Nisam probavala aktivno rijesavati za sada, vidjet cu ja pregledu kod gin sto preporuca. Tako mi je od zadnjeg mjeseca trudnoce, a nakon poroda se pogorsalo u smislu da je ublijevoj priautno stalno.

    [lilypie.com]

  • MARELA

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Traveller

    Marela, ja sam tom urlanju doskocila. Kad bih je prvo presvukla pa bi čekala da joj pripremim bocu, ajme. Plač. Urlanje. Sad sam pametnija pa prvo napravim bocu a onda nju dignem, presvucem, nahranim. Ona je jako dobra kad se probudi i ne plače. Samo nešto mrmlja sama sa sobom pa je cujemo. Nisam nikad testirala dokad bi tako bez da krene plakat jer ne zelim koristit te metode… Al ono bas je dobrica. Doslovno ceka da se probudimo i sama se zabavi. Sta se uspavljivanja tiče, toga nema kod nje navečer. Kad se obuce vreća za spavanje, legnemo je, ako odmah i ne zaspe, priča s igračkama na mobilu i jako brzo se ugasi. Svako buđenje u noći cim je spustim u krevet nakon podrigivanja ona spava. Ma baš je dijete za poželit. Po danu nekad treba pomoći joj oko uspavljivanja, nekad ne. Sve ovisi. Al noć nam se nikad nije desilo da place i da je treba uspavati.
    Baby spa je zakon i ima dosta dobrobiti za dijete to floatanje. Mi smo sebi počeli raditi i doma. Uzela sam sličan kolut i napunim joj kadu, stavim loptice i uživa bogme samo tako. Tako male bebe ti nemaju strah od tog stavljanja koluta, ne trzaju na to uopće.

    Joj milina ti je tako😄, meni on spava do zadnje i probudi ga glad, o mijenjanju pelene tada ni ne razmisljam, odmah spremam bocu da sto krace slusam ‘svirku’🙃. A navecer nas nazalost ga muci probava, stalno mu nesto ronda po crijevima i prducka i to ga smeta, sav se ‘piga’ i izvija, pa ga treba nositi ili drzati na rukama, inace da toga nema, mislim da bi i on tako lijepo zaspao, zna se desiti preko dana, ako ga nis ne muci.
    Danas je evo spavao zadnje u setnji do 13h, onda nekih pola sata iza 15h i onda u nosiljci od 19-20, a nakon klope u 21 nista, budan, spreman za tulum, lezao u kindu ispod vrtuljka, pa pored nas na krevetu, na muzu, po svuda, ni S od spavanja😅. Ali, hm…bilo je upaljeno svjetlo i telka poslije, pa mozda i zato nije htio😅. Primjetila sam da se umiri cim ugasim sve.
    Cure, kad sam vec spomenula nosiljku, kako hendlate sa nosiljkama tima boba wrap, jel vama to cvrsto kod nosenja? Meni se on redovito spusti 10ak cm dolje nakon nekog vremena i kao da mu se leđa malo iskrive, znaci kao da se rastegne tkanina, pa popusti, iako bas nastojim na pocetku pritegnut da ga jedva stavim unutra, ne znam dal nes krivo radim kod vezanja🤔 A sa koliko ono smiju u sling maramu? Meni je ona bila dosta prakticna ali s prvim sam pocela tek sa 3,4 mj.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.