Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Hvala vam cure svakoj ponaosob 💙💙
    Da, neću se zalit stvarno. Bilo je jako bolno al sve skupa 3 sata sto se dalo izdržat. :D
    Još uvijek malecki nije kod mene. Možda bi trebala odspavat nešto dok mi ga ne donesu 😂
    Ne mogu, adrenalin me pere. Išla bi pit kavu na balkon najrađe 🥰🥳

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    bumac95

    Hvala vam cure svakoj ponaosob 💙💙
    Da, neću se zalit stvarno. Bilo je jako bolno al sve skupa 3 sata sto se dalo izdržat. :D
    Još uvijek malecki nije kod mene. Možda bi trebala odspavat nešto dok mi ga ne donesu 😂
    Ne mogu, adrenalin me pere. Išla bi pit kavu na balkon najrađe 🥰🥳


    Vjerojatno adrenalin… 
    A zalsuzila si kavu na balkonu hahaha… Nez kako to ide poslje poroda al ako smijes vani samo piči… Gotova ljesnjakova gnjezda ( kao da je Bozic)… Pogledam jos love island pa mozda na spavanje.     Ufff sto bi se mjenjala sa tobom Bumac i da je porod iza mene… Vjerujem da osjecas olaksanje.

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    Kako je muz dozivjeo sve? Vama je prvo djete jel da? 

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Rita osjećam se 70 kila lakša. Evo. Jer je sve gotovo. I boli me trenutno i sve, ali ne bi se mjenjala sa nikim sad 😂😂
    Drugi frajer nam je. Prvi ima skoro 5 godina. Isti muž, ista porođajna sala :D prošli put je prosjedio 12 sati na drvenoj stolici 😅 ovaj put je došao na zadnjih pola sata i stajao je koliko je napeto bilo hahahha

    A sto se tiče izlazaka van, toga nema. Možeš samo na kažu šetat lijevo - desno po hodniku. I to sa maskom :( 

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar Rita37🤰

    Rita37🤰

    Broj poruka: 976

    Prijavi adminu

    A joj da.  Maske korona pravila.    Ma brzo cete vi doma..  Pa uzivanje i oporavak.    Idem pokusat spavat…  A pokusaj i ti..  Duboko disanje smirenje i odmor. Dobro ce ti doc 🤗 ( muz ovaj put dobro prosao. Neka super za vas!) cestitke jos jednom!
    🎉 

  • Avatar Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Sanjalica5 💙🤱👩‍🍼👩‍👦💙

    Broj poruka: 602

    Prijavi adminu

    Ima li nas jos budnihh 🤷‍♀️🤦‍♀️ molim Boga samo da porod krene zbog ove nesanice….vec me iscrpila…ne spavam skoro 7 dana 🤷‍♀️🤷‍♀️ aaa ni u toku dana ne mogu 😟😟 nemam vise snagee 🤷‍♀️

    12/20 Biohemijska 💔
    28.01.2021. ➕
    Termin 30.09.2021.
    Rodio se nas prvenac. 01.10.2021. 💙 💙

    [lilypie.com]

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Gel koji se dobije u bolnici nije gel o kojem sve pišete. Ovaj njihov se uštrca unutra. Potiče trudove i potiče otvaranje. Neke cure 2x dobiju gel.. Ako ne ide onda daju drip pa pojačaju drip pa se čeka.. Gelom tim krene, indukcija..pa neki  probuše vodenjak. Neki čekaju i tak…
    Moj malac je dobio 1160g u 21 dan života. Mogli bi do prvog pregleda natuć kilu i pol. Samo sisa i spava. Navečer je mala nervoza.. Sutra ga idemo prijavit 

  • Avatar Endzrue

    Endzrue

    Broj poruka: 1073

    Prijavi adminu

    Joj Bumac čestitaaaaam. Baš mi je drago da je prošlo sve super. Vrhunski porod 

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Hvala vam!! U pravu se cure. Ovo je gel za indukciju koji se ne može kupit ovako privatno. Nije Dianatal.
    Meni dečko tek malo prije došao pa sam se uspjela naspavat malo :D 
    Sad pokušavamo dojit. Ah.. zanimljivo vrijeme nas čeka 😍

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar Mateja32

    Mateja32

    Broj poruka: 489

    Prijavi adminu

    bumac95

    Hvala vam!! U pravu se cure. Ovo je gel za indukciju koji se ne može kupit ovako privatno. Nije Dianatal.
    Meni dečko tek malo prije došao pa sam se uspjela naspavat malo :D
    Sad pokušavamo dojit. Ah.. zanimljivo vrijeme nas čeka 😍


    Prošlo je, sad se mazite i pazite.. Ne znaš koliko je nas koje jedva čekamo da se “riješimo” samo da mogu se na spavati na trbuhu, iako znam da neće biti spavanja 😅😂 ali ja svog maleckog jedva čekam 💙

    17.10.2009.👩‍❤️‍💋‍👨
    2010. 👶♀️
    2011. 👶♀️
    2015.👶♀️
    23.01.2021. ➕🤰
    6.05.2021. Anomly scan 19 tt stiže nam dečko 👣
    Termin poroda 30.9. 2021.
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.