Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    nyssa_

    Stigao doma tata, ali beba nam se jos ne zeli pridruziti.
    Nema nikakvog pomaka. Trbuh se skroz spustio, pritisak dolje mi je ogroman, al nema trudova, vodenjak ne puca, nista se ne događa. A ja sam vec ko slonica i ne mogu nista. 🥵😭
    U ponedjeljak imam pregled ako se nista ne promijeni u međuvremenu pa ce mi valjda dogovoriti inducirani. Ne znam. Bojim se carskog. 😥


    Ma virujem da ce se pokrenit nesto, samo ti uzivaj danas, mazite se, gustajte jedno u drugome i bebica ce doc 🥰 ..ako i ne budes mogla izbjec inducirani nije ni to najgora opcija, ima cura ovde koje su isle na inducirani pa je sve proslo super. Drzim 🤞🏼 da je danas dan D 😊. A mozda ce ti i sutra nakon pregleda nesto potaknit, najcesce tako bude. Pisi nam ako bude kakvih promjena, makar i najmanjih trudova, zeljno iscekujemo s tobom 💞

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar nikkas

    nikkas

    Broj poruka: 224

    Prijavi adminu

    Nyssa mislimo na tebe i šaljemo dobre vibrice! ☺️🥰 Možda baš dobiješ svoje trudove par sati prije indukcije kao i ja ☺️☺️🤞🏻🤞🏻

    👩‍❤️‍👨 06/2018 | 👩🏼 30 🧑🏻‍🦲 39
    💔 Missed ab 10/20 | 10+4
    ➕ 03/21 | ❤️
    🤎 Luka - 16.11.2021. | Pula

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    Nyssa kako je proslo danas?

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Nyssa, kako si? Ima li kakvih novosti? 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar nyssa_

    nyssa_

    Broj poruka: 102

    Prijavi adminu

    Hej curke! kod nas jos uvijek nista. nisam niti prst otvorena i bas sam nekako potonula jer sam cijelu trudnocu aktivna bila i sad ispada da sam odlezala zadnjih 9 mj. 
    curka je dobro, sad vec cca 3800gr, u niskom startu, al trudova nema.. kaze doktor danas da sam prezatvorena i za probijanje vodenjaka..
    u srijedu pregled ujutro, moguca hospitalizacija navecer pa ubrizgavanje gela za otvaranje da bi mogli krenuti s porodom u cetvrtak ujutro.
    jos se nadam prirodnom pokretanju, al spremam se na pravu torturu. 😭

    Naša srećica**
    [lilypie.com]

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    nyssa_

    Hej curke! kod nas jos uvijek nista. nisam niti prst otvorena i bas sam nekako potonula jer sam cijelu trudnocu aktivna bila i sad ispada da sam odlezala zadnjih 9 mj.
    curka je dobro, sad vec cca 3800gr, u niskom startu, al trudova nema.. kaze doktor danas da sam prezatvorena i za probijanje vodenjaka..
    u srijedu pregled ujutro, moguca hospitalizacija navecer pa ubrizgavanje gela za otvaranje da bi mogli krenuti s porodom u cetvrtak ujutro.
    jos se nadam prirodnom pokretanju, al spremam se na pravu torturu. 😭


    Jooj, drzim fige da do srijede krene sve prirodno. Drzi se. Jos malo i drzati ces svoju curicu u narucju. 🤗😚😍

    [lilypie.com]

  • ponosna.mama

    Broj poruka: 721

    Prijavi adminu

    nyssa_

    Hej curke! kod nas jos uvijek nista. nisam niti prst otvorena i bas sam nekako potonula jer sam cijelu trudnocu aktivna bila i sad ispada da sam odlezala zadnjih 9 mj.
    curka je dobro, sad vec cca 3800gr, u niskom startu, al trudova nema.. kaze doktor danas da sam prezatvorena i za probijanje vodenjaka..
    u srijedu pregled ujutro, moguca hospitalizacija navecer pa ubrizgavanje gela za otvaranje da bi mogli krenuti s porodom u cetvrtak ujutro.
    jos se nadam prirodnom pokretanju, al spremam se na pravu torturu. 😭


    Ma ja jos virujem da ce to krenit prirodno do sride 🤞🏼 saljem puno 🤗

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tienna

    Broj poruka: 218

    Prijavi adminu

    nyssa_

    Hej curke! kod nas jos uvijek nista. nisam niti prst otvorena i bas sam nekako potonula jer sam cijelu trudnocu aktivna bila i sad ispada da sam odlezala zadnjih 9 mj.
    curka je dobro, sad vec cca 3800gr, u niskom startu, al trudova nema.. kaze doktor danas da sam prezatvorena i za probijanje vodenjaka..
    u srijedu pregled ujutro, moguca hospitalizacija navecer pa ubrizgavanje gela za otvaranje da bi mogli krenuti s porodom u cetvrtak ujutro.
    jos se nadam prirodnom pokretanju, al spremam se na pravu torturu. 😭


    Ma nemoj mislit da će bit tortura jer je indukcija, stvarno ne mora biti tako. Moja šogorica imala super inducirani porod, ja se ispatila na prirodnom i završila na carskom. Želim reći, nemos znati kako će bit, a crnim mislima se samo opterećujes bzvz. Sad je pitanje dana kad će beba stic, probaj uživati u zadnjim danima trudnoće ❤

    🙋‍♀️30🙋‍♂️30
    ➕ 5.2.2021. 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Šaljem pozitivnu vibru 🥰
    Čekamo te :D
    I samo da kažem da indukcija može proc super. Ja se riješila u sat i pol jakih trudova. 
    Sretno ♥️

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Nyssa, kako si? Ima li kakvih novosti? 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.