Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • cordis00

    Broj poruka: 761

    Prijavi adminu

    Pozdrav svima, pratim vas vec dugo, a nikako da se ukljucim. Pa si mislim vrijeme je, priblizava se i moj termin, a vidim da je vec puno cura rodilo 🥰.
    A svakako je bilo i tezih dana kad mi je bilo lakse citati vasa iskustva.
    Ukratko o meni, danas mi je 35+0, termin je 21.10. Danas sam imala pregled u Vinogradskoj gdje namjeravam roditi, raden mi je samo pregled+bris, otvorena sam 1 cm, prvorotkinja. Iduci pregled 30.09. sa 37+0. Cekamo curicu, Karlu. 🥰
    Na zadnjem UZV prije 4 tj je bila sitnija 1650 g sa 31 tt pa jedva cekam iduci za 2 tjedna da vidimo stanje. Inace do sada sve bilo u redu. Jedino u zadnje vrijeme osjecam cesce BH kontrakcije i ostro probadanje prema dolje, mozda je to tih 1 cm otvorenosti pa cemo vidit za 2 tj jel tu ima kakvih promjena.
    I sretno svim curama sa pregledima i bebicama😊.

    👩32g👨32g👧2.5g👶9mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    bumac95

    Evo sišla u salu. Nećemo se lagat boli za poludit. Jedva ih izdisujem. Nemam pojma na koliko sam. Javim se


    Mozes ti to🤗 Brzo cete se grlit i mazit 💙

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Lady.D

    sanja0508

    Ana25

    Imam pitanje za komplikacije
    Naime,otvorila mi je doktorica sa 1.10 porodiljni,a sestra je rekla da dođem iduci petak pa ce mi 9dmah dati doznake i za komplikacije i za porodiljni.
    Pa me zanima dal saljem odma i jedne i druge doznake ili kako? Dali znate koja mozda?

    Ja sam ti ovako sastavila e mail. I poslala sve odjednom-
    Poštovani,
    šaljem Vam podatke u svrhu isplate- komplikacije u trudnoci, te otvaranje rodiljnog dopusta koji zapocinje 31.8.2021

    Ime i prezime:
    Adresa:
    OIB:
    MBO:
    TEL:

    u prilogu Vam dostavljam:
    -doznaka za mjesec kolovoz u svrhu isplate komplikacije u trudnoci
    -doznaka H1 rodiljni dopust
    -zahtjev za isplatu rodiljnog dopusta
    -izjava za otvaranje rodiljnog dopusta
    Lp
    *eto tocno tako sam im napisala.
    Sve proslo. Potvrdili i sjelo danas za taj jedan dan. Ostatak ce sutra.

    E super, to ce i meni uskoro trebati za otvaranje porodiljnog…pa cu iskoristiti. Na netu sam nasla šprancu izjave za otvaranje rodiljnog, ali nisam naisla na zahtjev. Jel postoji spranca i za njega ili pisem neki dopis u svoje ime?
    Bumac95, you go girl!!!! Cekamo lijepe vijesti! 🥰🥳


    Zahtjev ti je isti onaj koji si slala za komplikacije. Samo sada ne zaokruzis stavku 3-komplikacije u trudnoci, vec ces zaokruziti pod brojem 4-obvezni rodiljni dopust. Ako nemas mozes poslati e mail na pisarnicu oni ti odgovore i posalju i izjavu i zahtjev koji moras ispuniti ili ti ja mogu poslati na e-mail, samo meni pisenu kutu da je poslao hzzo Rijeka. Nemam pojma dali to ima veze

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Mateja2602

    sanja0508

    Ana25

    Imam pitanje za komplikacije
    Naime,otvorila mi je doktorica sa 1.10 porodiljni,a sestra je rekla da dođem iduci petak pa ce mi 9dmah dati doznake i za komplikacije i za porodiljni.
    Pa me zanima dal saljem odma i jedne i druge doznake ili kako? Dali znate koja mozda?

    Ja sam ti ovako sastavila e mail. I poslala sve odjednom-
    Poštovani,
    šaljem Vam podatke u svrhu isplate- komplikacije u trudnoci, te otvaranje rodiljnog dopusta koji zapocinje 31.8.2021

    Ime i prezime:
    Adresa:
    OIB:
    MBO:
    TEL:

    u prilogu Vam dostavljam:
    -doznaka za mjesec kolovoz u svrhu isplate komplikacije u trudnoci
    -doznaka H1 rodiljni dopust
    -zahtjev za isplatu rodiljnog dopusta
    -izjava za otvaranje rodiljnog dopusta
    Lp
    *eto tocno tako sam im napisala.
    Sve proslo. Potvrdili i sjelo danas za taj jedan dan. Ostatak ce sutra.

    Sanja0508nas dvije smo si tu sa terminom ako sam dobro zapamtila, a i vidim na trakici da si 34. tjedan kao i ja. Pa me zanima kako si otvorila porodiljni već sa 31.08. ? Ne znam da li mi je nešto promaknulo..Malo sam se zbunila kad sam čitala jer je meni porodiljni otvoren tek od 14.09. 🙆🏼‍♀️🤦🏼‍♀️


    Zavisi kako ti se vodi trudnoca. Moja se vodi kao visokorizicna trudnoca pa ti onda porodiljni ide 45 dana prije termina. A ako se vodi kao normalna trudnoca onda ti je 28 dana prije termina.
    Tako da mislim da je kod mene i tebe u tome razlika jer nam danas 34+0 i jednoj i drugoj. Vidi si gore u desnom kutu u nalazu dali ti pise visokorozicna trudnoca, ako da mozes traziti H1 doznaku odmah (s tim da ja nisam trazila meni je ginekologica sama poslala)

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    bumac jesi živa? ajde stisni samo 

    dianatal gel je gel koji ako želiš, možeš ponijet sa sobom u rodilište i tražit da ti ga stave…navodno olakšava porod jer beba lakše klizi kroz porođajni kanal. na njihovoj stranici pišu sve hvalospjeve, al osobno iskustvo nemam. i navodno smanjuje potrebu za rezanjem i vjerojatnost da ćeš popucat. Sad, kad bi znala da će mi djelovat i da ću izbjeć šavove, riskirala bih tih par sto kuna. Cijela kutija je mislim 500 kn sa 6 tubica, na njuškalu se prodaju 100 kn po tubi. mislim da ću se toliko dugo mislit da ću ipak rodit prije nego ga kupim, baš sam škrta za sebe 

  • Bebushka

    Broj poruka: 483

    Prijavi adminu

    Mislim da možeš otvorit porodiljni 45 dana prije i ako recimo radiš na nekom teškom radnom mjestu, recimo sjediš cijeli dan i već ti je to preteško  moj ginekolog mi je ponudio tu opciju, tako da mislim da ne mora bit visokorizična. 

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Bebushka

    Mislim da možeš otvorit porodiljni 45 dana prije i ako recimo radiš na nekom teškom radnom mjestu, recimo sjediš cijeli dan i već ti je to preteškomoj ginekolog mi je ponudio tu opciju, tako da mislim da ne mora bit visokorizična.


    Mislim da da. Zavisi od doktora do doktora. Meni je moja sama od sebe napisala visokorizicna trudnoca radi prekomjernog povracanja. Tada nisam imala pojma sta to znaci, samo sam se zabrinula. Sada sam joj tahvalna jer eto ranije se vracam na svoju placu 🤣🤣🤣🤣

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    bumac95

    Evo sišla u salu. Nećemo se lagat boli za poludit. Jedva ih izdisujem. Nemam pojma na koliko sam. Javim se


    Jedva cekam tvoj izvjestaj 😍 drzi se. 

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Johnny

    Broj poruka: 110

    Prijavi adminu

    bumac95

    Evo sišla u salu. Nećemo se lagat boli za poludit. Jedva ih izdisujem. Nemam pojma na koliko sam. Javim se


    Sretno i izdrži 🥰

    13.11. 🥰👶🏼💙

  • Avatar Tracy_

    Tracy_

    Broj poruka: 297

    Prijavi adminu

    Bebushka

    bumacjesi živa? ajde stisni samo

    dianatal gel je gel koji ako želiš, možeš ponijet sa sobom u rodilište i tražit da ti ga stave…navodno olakšava porod jer beba lakše klizi kroz porođajni kanal. na njihovoj stranici pišu sve hvalospjeve, al osobno iskustvo nemam. i navodno smanjuje potrebu za rezanjem i vjerojatnost da ćeš popucat. Sad, kad bi znala da će mi djelovat i da ću izbjeć šavove, riskirala bih tih par sto kuna. Cijela kutija je mislim 500 kn sa 6 tubica, na njuškalu se prodaju 100 kn po tubi. mislim da ću se toliko dugo mislit da ću ipak rodit prije nego ga kupim, baš sam škrta za sebe


    Evo čitam na fejsbuk tražilici postova o tom gelu da u KBC Split odbijaju stavit gel ili bilo šta šta se osobno donese. Tako da se neću uopće mislit bacat lovu na to. 😭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.