Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • MARELA

    Broj poruka: 393

    Prijavi adminu

    Traveller

    Bok cure, samo da se javim prije nego se isključim na par dana, da se ne brinete. Bila sam u trudnickoj, ctg loš, otkucaji dobri ali nju ne mogu natjerati da se mrdne nikako.. Cijeli vječnost me držali, okretali, tresli, bockali. Već vidim po saputanjima nije dobro, malo po malo po jedna sestra dolazi pitat me jesam jela, pila, koliko sam trudna, konzultiraju se međusobno dok jedna nije samo rekla: radaona. Mene šalju prvo na pregled, otvorena jedan prst, trudove ja osjećam još od sinoć, bebu brzo pogledali i samo rekli vi idete u radaonu, možda samo spava, ne bih vas plasili detaljima ali…ako ne bude u radosni dobar idete hitno na indukciju. Dalje muk. Usrala sam se. Sjeli me pred cekaonu, placem mužu na telefon, on se vraća u bolnicu do mene, ljudi šalju poruke i dave me, zovu jer ne odgovaram, eto pola sata, ono slom živaca sam dobila od njih više! Uvedu me na ctg, početak opet ništa, donose mi čaja, vode, bockaju.. Pokrenula se konačno i nakon nekih sat vremena snimanja zaključke da je valjda samo spavala i da je ctg sad odličan. Čekala još sat i pol da odluče doktori oće me pustit doma, ctg je očitao trudove. Pustili me uz kontrolu sutra.. Onako još pod adrenalinom sam ufino da oprostite jebala njih par sve po spisku koji me ne odustaju maltretirat iako molim već mjesec dana.. Sad idem radit na opuštanju sebe jer ona sigurno osjeti moj stres, maknut ću se od interneta, mobitela, svega, uživat s mužem dok gospođa ne odluči van prirodno ili uz indukciju. Kontrakcije su od sinoć stalno prisutne tako da se nadam da će nešto krenuti jer sam se počela i otvarati. Mislim da su tople kupke zadnja dva dana pomogle pa eto cure tko hoće probati, samo ako nemate probleme s venama i cirkulacijom.
    Bumac ljubim te, carica si kako to sve podnosis, svaka ti čast. Nadam se brzom djelovanju gela. Povirit ću večeras da vidim jesi rodila. 💖 Pusa svima, javim se u ponedjeljak ako ne rodim do tada. Držite se!


    Ma luđaci. Javi nam samo radosnu vijest. Mislimo na tebe🤗
    Bumacccc…ajmooooo🥳🤠

    [lilypie.com]

  • Avatar bubica_0706

    bubica_0706

    Broj poruka: 97

    Prijavi adminu

    Bumac sretno! 🍀🍀🍀 Mozes ti to! 💪 Jos malo i mazite se. 🥰
    .
    Traveller samo se ti odmori od svih i svega i skupi snage za ono sto uskoro slijedi. 🥰 Zao mi je da si prosla takve stresove, ali bitno da je na kraju sve u redu. Pisi nam kad budes htjela. 💙
    .
    Nove cure - dobrodosle! 🤗🎉🎉

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Sto se tice porodiljnog ja sam isla 45 dana prije a normalna mi je trudnoca,jos me i prije tih 45 dana uvijek pitala pa vi jos radite,nije da imam neki teski posao,uredski sjedim ali mogu i prosetati.
    Kiky krevetic je predivno uređen😍 ovo na zidu ti je tapeta ili neke naljepnice? Jako lijepo izgleda
    Bumac ajme sretno,docekala si napokon
    Traveller ajme koji stres nepotreban, ovo ti je jako dobra odluka iskljuci se od svega i uzivaj s dragim i bebicom bez stresa…
    Zara,japanka ako sam dobro zapamtila jer sam imala 20-etak stranica za nadoknaditi vi ste pricale o cerviksu i otvaranju.. ja sam jos prosli tjedan na pregledu pitala dali sam otvorena mozda ili za cerviks i rekla mi je da mi to vise nece niti gledati,kao da nema veze vise dali jesam ili nisam jer 37 tjedana je tu i sto se nje tice da mogu odmah roditi…sad citam da tu vama svima gledaju  ali to ocito ovisi o doktoru kako naletis😁

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    I u Puli je jako sparno,sinoc je bilo nemoguce spavati ali danas je maaaalo bolje,nadam se da cu veceras naspavati se…
    Dobrodoslica novim curama🤗

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar daniella2207

    daniella2207

    Broj poruka: 595

    Prijavi adminu

    Plavabosanka ima vremena okrenuti se ako i ne nije to ni lose,ja da mogu birati bi carski😁 jako me sve to skupa plasi😬
    E da neznam koje su cure pisale o visokom trbuhu moj je isto jako visoko jos,a tu smo…i ja se pitam dali ce se spustiti ili ne😁

    👱‍♀️1987 🧑1982
    19.09.2021.
    It's a girl💞👣 Korina

    [lilypie.com]

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    sanja0508

    Lady.D

    sanja0508

    Ana25

    Imam pitanje za komplikacije
    Naime,otvorila mi je doktorica sa 1.10 porodiljni,a sestra je rekla da dođem iduci petak pa ce mi 9dmah dati doznake i za komplikacije i za porodiljni.
    Pa me zanima dal saljem odma i jedne i druge doznake ili kako? Dali znate koja mozda?

    Ja sam ti ovako sastavila e mail. I poslala sve odjednom-
    Poštovani,
    šaljem Vam podatke u svrhu isplate- komplikacije u trudnoci, te otvaranje rodiljnog dopusta koji zapocinje 31.8.2021

    Ime i prezime:
    Adresa:
    OIB:
    MBO:
    TEL:

    u prilogu Vam dostavljam:
    -doznaka za mjesec kolovoz u svrhu isplate komplikacije u trudnoci
    -doznaka H1 rodiljni dopust
    -zahtjev za isplatu rodiljnog dopusta
    -izjava za otvaranje rodiljnog dopusta
    Lp
    *eto tocno tako sam im napisala.
    Sve proslo. Potvrdili i sjelo danas za taj jedan dan. Ostatak ce sutra.

    E super, to ce i meni uskoro trebati za otvaranje porodiljnog…pa cu iskoristiti. Na netu sam nasla šprancu izjave za otvaranje rodiljnog, ali nisam naisla na zahtjev. Jel postoji spranca i za njega ili pisem neki dopis u svoje ime?
    Bumac95, you go girl!!!! Cekamo lijepe vijesti! 🥰🥳

    Zahtjev ti je isti onaj koji si slala za komplikacije. Samo sada ne zaokruzis stavku 3-komplikacije u trudnoci, vec ces zaokruziti pod brojem 4-obvezni rodiljni dopust. Ako nemas mozes poslati e mail na pisarnicu oni ti odgovore i posalju i izjavu i zahtjev koji moras ispuniti ili ti ja mogu poslati na e-mail, samo meni pisenu kutu da je poslao hzzo Rijeka. Nemam pojma dali to ima veze


    Ja ti jos uvijek radim i radit cu do onih 45 dana prije poroda (06.10.), tako da cu odmah otvarati porodiljni, pa tek sad prikipljam dokumentaciju koja mi treba. Hvala svejedno, zatrazit cu putem maila onda u HZZO Zagreb da mi posalju svoj primjerak zahtjeva. 😉

    [lilypie.com]

  • cordis00

    Broj poruka: 740

    Prijavi adminu

    Lady.D

    sanja0508

    Lady.D

    sanja0508

    Ana25

    Imam pitanje za komplikacije
    Naime,otvorila mi je doktorica sa 1.10 porodiljni,a sestra je rekla da dođem iduci petak pa ce mi 9dmah dati doznake i za komplikacije i za porodiljni.
    Pa me zanima dal saljem odma i jedne i druge doznake ili kako? Dali znate koja mozda?

    Ja sam ti ovako sastavila e mail. I poslala sve odjednom-
    Poštovani,
    šaljem Vam podatke u svrhu isplate- komplikacije u trudnoci, te otvaranje rodiljnog dopusta koji zapocinje 31.8.2021

    Ime i prezime:
    Adresa:
    OIB:
    MBO:
    TEL:

    u prilogu Vam dostavljam:
    -doznaka za mjesec kolovoz u svrhu isplate komplikacije u trudnoci
    -doznaka H1 rodiljni dopust
    -zahtjev za isplatu rodiljnog dopusta
    -izjava za otvaranje rodiljnog dopusta
    Lp
    *eto tocno tako sam im napisala.
    Sve proslo. Potvrdili i sjelo danas za taj jedan dan. Ostatak ce sutra.

    E super, to ce i meni uskoro trebati za otvaranje porodiljnog…pa cu iskoristiti. Na netu sam nasla šprancu izjave za otvaranje rodiljnog, ali nisam naisla na zahtjev. Jel postoji spranca i za njega ili pisem neki dopis u svoje ime?
    Bumac95, you go girl!!!! Cekamo lijepe vijesti! 🥰🥳

    Zahtjev ti je isti onaj koji si slala za komplikacije. Samo sada ne zaokruzis stavku 3-komplikacije u trudnoci, vec ces zaokruziti pod brojem 4-obvezni rodiljni dopust. Ako nemas mozes poslati e mail na pisarnicu oni ti odgovore i posalju i izjavu i zahtjev koji moras ispuniti ili ti ja mogu poslati na e-mail, samo meni pisenu kutu da je poslao hzzo Rijeka. Nemam pojma dali to ima veze

    Ja ti jos uvijek radim i radit cu do onih 45 dana prije poroda (06.10.), tako da cu odmah otvarati porodiljni, pa tek sad prikipljam dokumentaciju koja mi treba. Hvala svejedno, zatrazit cu putem maila onda u HZZO Zagreb da mi posalju svoj primjerak zahtjeva. 😉


    Ja sam poslala samo R1 obrazac, doznaku i napisala IBAN u mailu, nista drugo nisu trazili (govorim o HZZO ZG), povratno su mi poslali papir koji saljem s navrsenih 5 mj radi nastavka roditeljskog dopusta.

    👩32g👨31g👧2g👶5mj
    ➕15.2.21. 1. trudnoća, rođena curica 10/21
    ➕ 2.12.22., 2. trudnoća, rođena curica 8/23💜
    [tickerfactory.com]

  • Avatar sanja0508

    sanja0508

    Broj poruka: 643

    Prijavi adminu

    Lady.D

    sanja0508

    Lady.D

    sanja0508

    Ana25

    Imam pitanje za komplikacije
    Naime,otvorila mi je doktorica sa 1.10 porodiljni,a sestra je rekla da dođem iduci petak pa ce mi 9dmah dati doznake i za komplikacije i za porodiljni.
    Pa me zanima dal saljem odma i jedne i druge doznake ili kako? Dali znate koja mozda?

    Ja sam ti ovako sastavila e mail. I poslala sve odjednom-
    Poštovani,
    šaljem Vam podatke u svrhu isplate- komplikacije u trudnoci, te otvaranje rodiljnog dopusta koji zapocinje 31.8.2021

    Ime i prezime:
    Adresa:
    OIB:
    MBO:
    TEL:

    u prilogu Vam dostavljam:
    -doznaka za mjesec kolovoz u svrhu isplate komplikacije u trudnoci
    -doznaka H1 rodiljni dopust
    -zahtjev za isplatu rodiljnog dopusta
    -izjava za otvaranje rodiljnog dopusta
    Lp
    *eto tocno tako sam im napisala.
    Sve proslo. Potvrdili i sjelo danas za taj jedan dan. Ostatak ce sutra.

    E super, to ce i meni uskoro trebati za otvaranje porodiljnog…pa cu iskoristiti. Na netu sam nasla šprancu izjave za otvaranje rodiljnog, ali nisam naisla na zahtjev. Jel postoji spranca i za njega ili pisem neki dopis u svoje ime?
    Bumac95, you go girl!!!! Cekamo lijepe vijesti! 🥰🥳

    Zahtjev ti je isti onaj koji si slala za komplikacije. Samo sada ne zaokruzis stavku 3-komplikacije u trudnoci, vec ces zaokruziti pod brojem 4-obvezni rodiljni dopust. Ako nemas mozes poslati e mail na pisarnicu oni ti odgovore i posalju i izjavu i zahtjev koji moras ispuniti ili ti ja mogu poslati na e-mail, samo meni pisenu kutu da je poslao hzzo Rijeka. Nemam pojma dali to ima veze

    Ja ti jos uvijek radim i radit cu do onih 45 dana prije poroda (06.10.), tako da cu odmah otvarati porodiljni, pa tek sad prikipljam dokumentaciju koja mi treba. Hvala svejedno, zatrazit cu putem maila onda u HZZO Zagreb da mi posalju svoj primjerak zahtjeva. 😉


    Da najbolje ti tako. Tako sam i ja poslala u HZZO Rijeka e-mail i oni mi odgovorili i napisali sta trebam sve od papira. Ja ispunila poslala njima nazad i to je to. Proslo, pare sjedaju znaci dobro je 🤣🤣

    Ja 33 godina, MM 31
    15.2.2021 + 🤞❤
    2.5.2021- stiže dečko 💙💙
    31.10.2021. dobro došao ljubavi mala💙💙
    [lilypie.com]

  • Avatar Kiky 🥰

    Kiky 🥰

    Broj poruka: 1372

    Prijavi adminu

    daniella2207

    Sto se tice porodiljnog ja sam isla 45 dana prije a normalna mi je trudnoca,jos me i prije tih 45 dana uvijek pitala pa vi jos radite,nije da imam neki teski posao,uredski sjedim ali mogu i prosetati.
    Kiky krevetic je predivno uređen😍 ovo na zidu ti je tapeta ili neke naljepnice? Jako lijepo izgleda
    Bumac ajme sretno,docekala si napokon
    Travellerajme koji stres nepotreban, ovo ti je jako dobra odluka iskljuci se od svega i uzivaj s dragim i bebicom bez stresa…
    Zara,japanka ako sam dobro zapamtila jer sam imala 20-etak stranica za nadoknaditi vi ste pricale o cerviksu i otvaranju.. ja sam jos prosli tjedan na pregledu pitala dali sam otvorena mozda ili za cerviks i rekla mi je da mi to vise nece niti gledati,kao da nema veze vise dali jesam ili nisam jer 37 tjedana je tu i sto se nje tice da mogu odmah roditi…sad citam da tu vama svima gledaju ali to ocito ovisi o doktoru kako naletis😁


    Tapeta, narucili ju preko fejs stranice MagisWall i jako zadovoljni🤗

    [lilypie.com]
    Ja 33g,mm 34g
    19.01.2021 pozitivan test nakon skoro 2 god pokusavanja
    💙 Stiže nam dečko 💙

  • Avatar Lady.D

    Lady.D

    Broj poruka: 362

    Prijavi adminu

    Cordisoo, tnx za info za HZZO Zagreb. Probat cu onda i ja tako poslati, ali cu ispuniti i onu izjavu koju sam nasla na webu. Tamo se između ostalog navodi i IBAN. 
    Btw, dobrodosla!!! Mogla si nam se i prije javiti! 🤗😉

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.