Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Princess Mimi

    Princess Mimi

    Broj poruka: 836

    Prijavi adminu

    Kod mene se mucnine pojačale kroz dan. Ne mogu nista jesti a da ne povracam. Tek navečer kad prode malo…🙄
    Jedva cekam da prode prvo tromjesečje pa da se sve podlozi na svoje mjesto 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar Fluffy

    Fluffy

    Broj poruka: 623

    Prijavi adminu

    Cure, vidim da dosta ovde pisete o smedkastim, ili svjezem krvavom iscjedku, pa da vam napisem i svoje iskustvo. Od pocetka trudnoca svako malo imam nesto. U 6.tjednu prvi svjezi krvavi iscjedak pa smedi jos tjedan dana iza, tjedan iza opet svjezi krvavi pa smedarenje iducih par dana. I onda opet svjezi krvavi trag na papiru nakon brisanja u 9.tjednu, 11.tjednu i 13.tjednu. Evo sad sam u 15 tjednu…2 tjedna mi se nije nista javljalo i nadam se da vise ni nece. Bila sam na pregledu kod 2 ginekologa koji su rekli da je trudnoca u redu, i napravila panorama test koji je pokazao nizak rizik za kromosomske aberacije. Drugim rijecima, ne zna se uzrok krvarenjima medutim nema razloga za brigu. Dosta njih objasnjava to pucanjem nekakvih kapilarica. Inace cijelo vrijeme sam bila na utrogestanima, sad sam presla na duphastone do 20.tjedna. Tako da mislim da vam je najbitnije da se opustite i sto manje razmisljate o tom…ako je na uzv sve dobro i imate potrebnu terapiju, treba se samo nadati da ce se tako i nastaviti. Sretno 🥰

    [lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    hope444

    Cure koje koriste utrogestan, jel vam se desava kad izlazi vaginaleta da s njom izadju i ko smedje mrvice neke?


    Da, to je sto ostane od tablete+nase smedarenje.. 

  • Avatar Talija

    Talija

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Joj meni je bas dosta mucno.. ujutro obavezno ali ono protegne se do 11h i onda opet navecer… nisam jos povracala, ali nisam ocekivala takvu mucninu 😕
    U prvoj uopce nisam imala u tom ranom periodu kako sam sad.
    Sutra imamo prvi pregled 🙂🥰

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Dobro jutro!
    Znam da je rano, ali ja već razmišljam u što ću umatati guzu svoje bebe. Žene koje već imate djecu, ste koristile jednokratne ili platnene pelene? 
    Žene koje kao i ja tek ulazite u taj svijet, ste već razmišljale o tome? Koja vam se opcija čini bolja?
    Zaintrigirale su me ove platnene, premda su skuplje kratkoročno, no gledano dugoročno su zapravo jeftinije. 

  • MiMi

    Broj poruka: 71

    Prijavi adminu

    RedRobin

    Dobro jutro!
    Znam da je rano, ali ja već razmišljam u što ću umatati guzu svoje bebe. Žene koje već imate djecu, ste koristile jednokratne ili platnene pelene?
    Žene koje kao i ja tek ulazite u taj svijet, ste već razmišljale o tome? Koja vam se opcija čini bolja?
    Zaintrigirale su me ove platnene, premda su skuplje kratkoročno, no gledano dugoročno su zapravo jeftinije.


    Meni je rano još razmisljsti o tome, ali oko 2 godine koristim platnene menstrualni uloške i u tom periodu nisam imala ni jednom gljivice. Prije sam se borila iz mjeseca u mjesec s njima. Kad razmišljam kako je meni to super i bolje kako ne bi za malu nježnu guzu. 
    Kad se samo sjetila ljeta i plastike među nogama. Što se tiče pelena kako onda s godinu dana kada krenu u jaslice? 

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Sretno cure koje imate ovaj tjedan pregled🍀
    Robin ja sam jednokratne koristila.
    Cure koje planiraju Nifty, vi onda ne idete na onaj kombinirani?

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    U jaslicama imaju pelene.. U vrticu ne. Ili mislis na pelene platnene u jaslicama? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Cure ja zvala gin, rekla mi sestra da dodem popodne da me pregleda da budem mirna


    Sretno i javi sta je bilo, iako mislim da je sve ok!

  • LUX

    Broj poruka: 187

    Prijavi adminu

    Marta14

    Sretno cure koje imate ovaj tjedan pregled🍀
    Robin ja sam jednokratne koristila.
    Cure koje planiraju Nifty, vi onda ne idete na onaj kombinirani?


    Ja planiram na nifty ali planiram i sve ostale testove koji se nude 🤣🤣🤣 zasto ne bi na kombinirani tj kaj nije to pod normalno a nifty izbor 

    https://lb1m.lilypie.com/dZDup2.png [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.