Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Princess Mimi

    Nemo, ja sam ti sa 6 tj bila na uzv i vidjela se samo zumanjcana i gv. Rano ti je to jako, probaj se strpiti jos malo i biti ce sve super❤️

    Sto se pelena tice, ja sam za jednokratne iz praktičnih razloga. Ima za kupiti bio pelena koje ne stvaraju iritaciju na bebinoj kozi. Ima ih cak i u DMu 😊


    Vidjelo se srce,150 otkucaja kaze kuca kao veliko,nego ta zumancana vrecica je velika, a to nije dobro,9 mm a normalno do 5 mm..al rekla mi je da imam fokus na time da srce kuca i da je beba tu..eto pa drzim se toga 

  • Deleted user

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Cure evo mene, na pregledu je sve super, bebica raste vidjela sam kako se mice, srce kuca, sve je kako treba biti! Ginekolog je reko da bolje da sam se prepala i dosla ali da nema mjesta za paniku i da ne pitam google kad mi nesto bude jer samu sebe bezpotrebno stresiram, ako bude kakvih problema a on vjeruje da nece, neka samo zovem zato su oni tu!
    Eto sad smo mirni!! 😄😄


    Aaaaaaa kako mi je drago cijelo vrijeme ulazim i cekam kad ces se javit! ❤❤❤
    Jel ti rekao dr od cega ti se javio onaj roze iscjedak?

  • Deleted user

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Nemo

    Princess Mimi

    Nemo, ja sam ti sa 6 tj bila na uzv i vidjela se samo zumanjcana i gv. Rano ti je to jako, probaj se strpiti jos malo i biti ce sve super❤️

    Sto se pelena tice, ja sam za jednokratne iz praktičnih razloga. Ima za kupiti bio pelena koje ne stvaraju iritaciju na bebinoj kozi. Ima ih cak i u DMu 😊

    Vidjelo se srce,150 otkucaja kaze kuca kao veliko,nego ta zumancana vrecica je velika, a to nije dobro,9 mm a normalno do 5 mm..al rekla mi je da imam fokus na time da srce kuca i da je beba tu..eto pa drzim se toga


    Sve ce to biti ok vidjet ces! ❤

  • Avatar MAmica21

    MAmica21

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Bravo cure!
    Ja sam samu sebe izludila danas. Plakala…. Tolika me panika hvata pred taj pregled u četvrtak. Otišla sam vadit betu, opet, glupa sam. Mislila sam da ce me smirit velika brojka, a kad ono 2.430 vrijednosti. Zvala sam ginekologicu, plakala na telefon, jer sam ocekivala neke lude brojke… Kaže da je prošli ponedjeljak beta bila ok za ono što smo vidjeli na uz, a sad mi ne može ništa reći po vrijednostima dok ne vidi na uz u četvrtak. Možda ima neka koja ima iskustva sa malim betama… U svakom slučaju od panike i straha, sam napravila još veću glupost. Sva sreća da je muž tu. 

  • Avatar Princess Mimi

    Princess Mimi

    Broj poruka: 836

    Prijavi adminu

    MAmica21

    Bravo cure!
    Ja sam samu sebe izludila danas. Plakala…. Tolika me panika hvata pred taj pregled u četvrtak. Otišla sam vadit betu, opet, glupa sam. Mislila sam da ce me smirit velika brojka, a kad ono 2.430 vrijednosti. Zvala sam ginekologicu, plakala na telefon, jer sam ocekivala neke lude brojke… Kaže da je prošli ponedjeljak beta bila ok za ono što smo vidjeli na uz, a sad mi ne može ništa reći po vrijednostima dok ne vidi na uz u četvrtak. Možda ima neka koja ima iskustva sa malim betama… U svakom slučaju od panike i straha, sam napravila još veću glupost. Sva sreća da je muž tu.


    Kolika ti je bila zadnja beta i prije koliko dana?

    [lilypie.com]

  • Avatar MAmica21

    MAmica21

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Princess Mimi

    MAmica21

    Bravo cure!
    Ja sam samu sebe izludila danas. Plakala…. Tolika me panika hvata pred taj pregled u četvrtak. Otišla sam vadit betu, opet, glupa sam. Mislila sam da ce me smirit velika brojka, a kad ono 2.430 vrijednosti. Zvala sam ginekologicu, plakala na telefon, jer sam ocekivala neke lude brojke… Kaže da je prošli ponedjeljak beta bila ok za ono što smo vidjeli na uz, a sad mi ne može ništa reći po vrijednostima dok ne vidi na uz u četvrtak. Možda ima neka koja ima iskustva sa malim betama… U svakom slučaju od panike i straha, sam napravila još veću glupost. Sva sreća da je muž tu.

    Kolika ti je bila zadnja beta i prije koliko dana?

    599 prije skoro 2 tjedna.

  • Avatar Princess Mimi

    Princess Mimi

    Broj poruka: 836

    Prijavi adminu

    MAmica21

    Princess Mimi

    MAmica21

    Bravo cure!
    Ja sam samu sebe izludila danas. Plakala…. Tolika me panika hvata pred taj pregled u četvrtak. Otišla sam vadit betu, opet, glupa sam. Mislila sam da ce me smirit velika brojka, a kad ono 2.430 vrijednosti. Zvala sam ginekologicu, plakala na telefon, jer sam ocekivala neke lude brojke… Kaže da je prošli ponedjeljak beta bila ok za ono što smo vidjeli na uz, a sad mi ne može ništa reći po vrijednostima dok ne vidi na uz u četvrtak. Možda ima neka koja ima iskustva sa malim betama… U svakom slučaju od panike i straha, sam napravila još veću glupost. Sva sreća da je muž tu.

    Kolika ti je bila zadnja beta i prije koliko dana?
    599 prije skoro 2 tjedna.


    Probaj se smiriti. Imam situaciju iz bliske obitelji gdje beta nije rasla, onako kako bi “trebala”, a trudnoca je bila uredna i rodila se ziva i zdrava beba 😊 svaka situacija je individualna, ginekolog Ce ti najbolje reci a uzv najtočnije pokazati ❤️

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    MAmica21

    Bravo cure!
    Ja sam samu sebe izludila danas. Plakala…. Tolika me panika hvata pred taj pregled u četvrtak. Otišla sam vadit betu, opet, glupa sam. Mislila sam da ce me smirit velika brojka, a kad ono 2.430 vrijednosti. Zvala sam ginekologicu, plakala na telefon, jer sam ocekivala neke lude brojke… Kaže da je prošli ponedjeljak beta bila ok za ono što smo vidjeli na uz, a sad mi ne može ništa reći po vrijednostima dok ne vidi na uz u četvrtak. Možda ima neka koja ima iskustva sa malim betama… U svakom slučaju od panike i straha, sam napravila još veću glupost. Sva sreća da je muž tu.


    Bit ce sve u redu,ne brini ♥️

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Mamica 🤗 Sama si napisala da je svaka trudnoca individualna. Vjerujem da je tesko smiriti se, ali pokusaj misliti pozitivno..Sve ce biti u redu ❤️🍀

    Mozda te mogla prije cetvrtka uzeti kad si vec tako preplasena.. Misli pozitivno!! 🙏

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Poz cure, imam jedno pitanje za vas.
    Ja sam 7dpo i imam bijeli iscjedak kao krema, ali doslovno, pa me zanima dali ste vi imale takav iscjedak?
    Jer sam čitala da je to jedan od prvih znakova trudnoće pa sad više nez😊 i već za vrijeme plodnih dana sam imala osjećaj da je ovaj put uspijelo i tako se i osjećam, ali opet upitnici iznad glave za svaki simptom 🙈 

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.