Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 206

    Prijavi adminu

    Nemo

    hope444

    Nemo

    Ja koristim utrogestan 2 ×3,vaginalno ali danas kako sam na poslu,popila sam oko 3 sata 2 tablete..inace cijeli dan mi se vrti u glavi oko 3 i 30 sam skoro pala u nesvjest,uzas,bas mi je doslo slabo.sada ne znam jel to zato sto sam popila tablete ili..al zamalo se nisam složila na pod,jos mi je slabo..nisam sigurana jel to simptom trudnoće ili nuspojava?? Al nema šanse da ih vise ikada popijem

    Jest to ti je od utrogestana.

    Pa nemam pojma,pola sata nakon sto sam ga popila..mozda i je,ugl.vise nema sanse da ga uzmem oralno..ali cijeli dan sam kao pijana,pa mozda jos i ta tableta,pa se sve spojilo


    Ali nakon sto sam popila šećera  i vode i izasla na zrak,sada sam kao nova.cudno

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    hope444

    Hvala Marta i ostalim curama sto ste jednostavno tu.
    🤗❤


    ❤️🤗

  • Deleted user

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Cure koje koriste utrogestan, jel vam se desava kad izlazi vaginaleta da s njom izadju i ko smedje mrvice neke?

  • Deleted user

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Cure evo i mene, jucer sam bila malo u komi, od straha i svega procitanog po internetu.
    U petak popodne sam nakon dva brisanja imala svijetlo svijetlo rozi iscjedak, nista puno nista strasno, dosta svijetlo, ali dovoljno da sebe uspanicim!! Nakon toga je sve bilo normalno.
    Otkad sam saznala za trudnocu nakon par dana su krenule mucnine i to kasno popodne i navecer. U to vrijeme sam uzimala folacin za vrijeme rucka. Prosli vikend sam pocela navecer jer sam cula da moze i on stvorit dodatno mucninu. Otkad sam usla u 10tjedan mucnine kao da su se smanjile na miminum. Neznam ima li veze sttvarno onda folacin sa tim mojim mucninama. Al eto zadnja dva tri dana skoro pa ih i nema, mini mucnina. Grudi me na dane bole, kad i kad bocne dole desno i to je to, tako mi je znalo biti od pocetka trudnoce. Ali kako su se mucnine smanjile ja sam isla gugat i procitala sve i svasta ,tako se uplasila i naplakala jucer! Danas sam ok, al ujutro zovem svog gin da vidim ima li razloga za dizat paniku! Sreca pa imam divnog muza koji me psihicki podigne i podnosi sve te moje rijeke suza!! ❤️
    A google ne pitam nista vise!!! Jos mi je teze bilo kad se jedna cura jucer javila sa losim vijestima! 😒


    Ja vec duze vrijeme nemam mucnina, al mene one ne brinu koliko smeđkasti iscjedak.

  • Deleted user

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Cure evo i mene, jucer sam bila malo u komi, od straha i svega procitanog po internetu.
    U petak popodne sam nakon dva brisanja imala svijetlo svijetlo rozi iscjedak, nista puno nista strasno, dosta svijetlo, ali dovoljno da sebe uspanicim!! Nakon toga je sve bilo normalno.
    Otkad sam saznala za trudnocu nakon par dana su krenule mucnine i to kasno popodne i navecer. U to vrijeme sam uzimala folacin za vrijeme rucka. Prosli vikend sam pocela navecer jer sam cula da moze i on stvorit dodatno mucninu. Otkad sam usla u 10tjedan mucnine kao da su se smanjile na miminum. Neznam ima li veze sttvarno onda folacin sa tim mojim mucninama. Al eto zadnja dva tri dana skoro pa ih i nema, mini mucnina. Grudi me na dane bole, kad i kad bocne dole desno i to je to, tako mi je znalo biti od pocetka trudnoce. Ali kako su se mucnine smanjile ja sam isla gugat i procitala sve i svasta ,tako se uplasila i naplakala jucer! Danas sam ok, al ujutro zovem svog gin da vidim ima li razloga za dizat paniku! Sreca pa imam divnog muza koji me psihicki podigne i podnosi sve te moje rijeke suza!! ❤️
    A google ne pitam nista vise!!! Jos mi je teze bilo kad se jedna cura jucer javila sa losim vijestima! 😒


    I javi nam sta ti dr kaze.

  • Deleted user

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Cure evo i mene, jucer sam bila malo u komi, od straha i svega procitanog po internetu.
    U petak popodne sam nakon dva brisanja imala svijetlo svijetlo rozi iscjedak, nista puno nista strasno, dosta svijetlo, ali dovoljno da sebe uspanicim!! Nakon toga je sve bilo normalno.
    Otkad sam saznala za trudnocu nakon par dana su krenule mucnine i to kasno popodne i navecer. U to vrijeme sam uzimala folacin za vrijeme rucka. Prosli vikend sam pocela navecer jer sam cula da moze i on stvorit dodatno mucninu. Otkad sam usla u 10tjedan mucnine kao da su se smanjile na miminum. Neznam ima li veze sttvarno onda folacin sa tim mojim mucninama. Al eto zadnja dva tri dana skoro pa ih i nema, mini mucnina. Grudi me na dane bole, kad i kad bocne dole desno i to je to, tako mi je znalo biti od pocetka trudnoce. Ali kako su se mucnine smanjile ja sam isla gugat i procitala sve i svasta ,tako se uplasila i naplakala jucer! Danas sam ok, al ujutro zovem svog gin da vidim ima li razloga za dizat paniku! Sreca pa imam divnog muza koji me psihicki podigne i podnosi sve te moje rijeke suza!! ❤️
    A google ne pitam nista vise!!! Jos mi je teze bilo kad se jedna cura jucer javila sa losim vijestima! 😒


    Ja svakodnevno vodim dnevnik, pisem kako se osjecam i ako simptome kakve imam, i sad sam bas procitala da su moje mucnine prestale jos prije na 7 dana nego sam imala pregled, i na pregledu je sve bilo ok, tako da ti to ne mora nista znacit.

  • Deleted user

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    hope444

    Mana_Mare

    Cure evo i mene, jucer sam bila malo u komi, od straha i svega procitanog po internetu.
    U petak popodne sam nakon dva brisanja imala svijetlo svijetlo rozi iscjedak, nista puno nista strasno, dosta svijetlo, ali dovoljno da sebe uspanicim!! Nakon toga je sve bilo normalno.
    Otkad sam saznala za trudnocu nakon par dana su krenule mucnine i to kasno popodne i navecer. U to vrijeme sam uzimala folacin za vrijeme rucka. Prosli vikend sam pocela navecer jer sam cula da moze i on stvorit dodatno mucninu. Otkad sam usla u 10tjedan mucnine kao da su se smanjile na miminum. Neznam ima li veze sttvarno onda folacin sa tim mojim mucninama. Al eto zadnja dva tri dana skoro pa ih i nema, mini mucnina. Grudi me na dane bole, kad i kad bocne dole desno i to je to, tako mi je znalo biti od pocetka trudnoce. Ali kako su se mucnine smanjile ja sam isla gugat i procitala sve i svasta ,tako se uplasila i naplakala jucer! Danas sam ok, al ujutro zovem svog gin da vidim ima li razloga za dizat paniku! Sreca pa imam divnog muza koji me psihicki podigne i podnosi sve te moje rijeke suza!! ❤️
    A google ne pitam nista vise!!! Jos mi je teze bilo kad se jedna cura jucer javila sa losim vijestima! 😒

    Ja svakodnevno vodim dnevnik, pisem kako se osjecam i ako simptome kakve imam, i sad sam bas procitala da su moje mucnine prestale jos prije na 7 dana nego sam imala pregled, i na pregledu je sve bilo ok, tako da ti to ne mora nista znacit.

    Meni je inace uvijek cisto, tako da mislim nije nista ozbiljno, zabrinulo me to da mucnina polako prestaje, onda sam se svasta nacitala i isprepadala. Kao mucnine traju do 12 tjedna nekome i duze, al eto ocito i nekome krace. Nismo sve zene iste. Al eto kad postoji google koji me bas izludio jucer.
    Sutra svakako javim sto je gin reko.
    I da cak sam taj iscjedak prepisala i tome sto sam cijeli tjedan imala prehladu i kasalj. Al nadam se da nije nista zabrinjavajuce, da su to samo moje musice u glavi!


    Imas li vise menstrualne bolove ili grceve?

  • Avatar inaaa

    inaaa

    Broj poruka: 75

    Prijavi adminu

    MAmica21

    inaaa

    Ej curke..evo i mene, ja se iz ljetnih prebacila jer smo rane još..ja bila u petak na prvom uzv, i jucer me dosta boljelo i na dva navrata mi je isao bas jako smedi iscjedak..i sva sam se prepala i plakala navecer..nisam isla na hitnu..al me bas strah svega isto, jer sam u 8.mj prosle god isto imala spontani..😒 btw.jel se vidi moj baner?

    Bok Inaaa, dobrodošla :) u kojem si tt po uzv? Dali se vidjelo išta?
    Nadam se da ti se smirio iscjedak!
    Ne, ne vidi se. Moraš kopirati “pseudo” link za forum ja mislim da se zove😊

    Nemo meni isto nekad dođe slabost, ne da bi pala na pod kao kod tebe, ali uvijek kažem da sam kao jako mamurna i ne sva svoja. Iako to jos može doc😒


    Evo stavila sam napokon..haha..uglavnom 6t +4..:) ali me sad pred veccer pocelo tupo boljet dolje..nije neizdrziva bol, al cijelo vrijeme osjetim, i dok mi ne prode ovaj 7/8 tj ja mislim da cu poludit..😒

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 195

    Prijavi adminu

    Mana_Mare

    Pa osjetim ponekad kao da moram dobit, al uglavnom imam neka sitna probadanja kao i cijelo vrijeme, i prije pregleda pa je bilo sve ok


    Pitala sam jer ja vise nemam nikakve bolove, pa zato ispitujem ko je kao i ja tu sa sedmicama.

  • Deleted user

    Broj poruka: 377

    Prijavi adminu

    Hope, mi smo na istom. Ja nemam nikakve bolove. Cak me ni cice vise ne bole bas. Jedino me tu i tamo kriza bole (to mi je i inace slaba tocka) i malo se tu i tamo osjecam ko prasetina jer sam pocela podrigivat nakon vecine obroka. Nesto sto stvarno ne volim slusat, a sad castim muza na dnevnoj bazi. 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.