Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar MAmica21

    MAmica21

    Broj poruka: 214

    Prijavi adminu

    Hvala cure! Nekad sam u pozitivnom flowu pa onda lijepe stvari objasnim i u njih vjerujem i onda nekad me obuzda strah da nemrem k sebi doc. Znat ću u četvrtak 😘 hvala na savjetima, podršci , nekad mala riječ podigne❤️

  • Avatar Mrvica2019

    Mrvica2019

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    ana.b.

    Poz cure, imam jedno pitanje za vas.
    Ja sam 7dpo i imam bijeli iscjedak kao krema, ali doslovno, pa me zanima dali ste vi imale takav iscjedak?
    Jer sam čitala da je to jedan od prvih znakova trudnoće pa sad više nez😊 i već za vrijeme plodnih dana sam imala osjećaj da je ovaj put uspijelo i tako se i osjećam, ali opet upitnici iznad glave za svaki simptom 🙈


    Pozdrav, ja to nisam primjetila kao simptom. Mislim stalno imam neki lagani prozirni ili svijetli(bijeli) iscjedak, ali tak sam znala imati i prije. Iskreno, ja nisam imala nikakve simptome, ali nemam ih bas ni sad pa mozda nisam mjerodavna 😂
    Drzim fige da je to to i da ces nam se uskoro pridruziti na temi :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Mrvica i ja se nadam da hocu…izludi me ovo čekanje, sad imam tak bolove dole kao na dan M…sad me strah da nije neka upala😔…I boli me desna sisa sa strane onak ispod pazuha 😂
    Tu i tamo vas pratim i čitam i nadam se da ću vam se pridružiti 😊😘

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Mrvica2019

    Mrvica2019

    Broj poruka: 109

    Prijavi adminu

    I ja malo navratim na temu lh trakica da vidim jel ima koji novi plusic.. Cini mi se da ce sad bit kisa pozitivnih testova. Sretno 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    🤞🏼

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ana ja sam imala gusci bijelo zuti, ali ne bas kao krema. Kad trebas dobiti? Meni su poceli menstrualni bolovi 5 dana prije ocekivane. 
    Svakako drzim fige za plusic 😊

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Ok sad vidim test za 7 dana 🙈🤞

  • Avatar Aneee

    Aneee

    Broj poruka: 3146

    Prijavi adminu

    Marta14 da to mi se nekad učinilo na gacicama kao neon zuti, čak sam mislila da nije zbog gacica i materijala takav izgled hahah jer kad uzmem na prst baš bijelo bijelo…da danas sam 7dpo i za 7 dana bih mogla već piskiti test 😁
    Kad se tebi pojavio plus? Jesi čekala do neočekivane ili si ranije?

    👱🏼‍♀️ 28 god
    🧔🏻 31 god
    👶 💙2021💙
    01.2022. krenuli na bebu br.2 🙏🏼🤗

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Ja sam 9dpo na testu vidjela blagi plus. 10dpo je bio vidljiv dosta. I to test iz mullera.

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Boba

    Boba

    Broj poruka: 65

    Prijavi adminu

    Cure kakvi su vaši ginekolozi po pitanju otvaranja komplikacija? Jesu vam ih odma na prvom pregledu otvorili ako ste tražile ili su komplicirali? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.