Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    luce35

    Pikulica19

    luce35

    Imam i ja hrpu madeza, bila sam nedavno na pregledu i preporucio mi dermatolog neku kremu koja je izvrsna za madeze, ima visok faktor i neki film se stvori preko madeza pa to planiram kupiti. Prepoznat cu ju u ljekarni, zaboravila sam kako se zove

    Drago mi je na razumnosti doktorice sto je poslala na jos jedan ogtt i to je istina, kad te uvedu u bolnicu uvijek si na nekom oprezu pikanju i svemu dodatnom a stvarno mozda nepotrebno.
    Luce daj sibni naziv kad saznas kako se kremica zove kad budem isla na more mozda da si uzmem.
    Sad kad sam isla u Catez sam si s prstenom zakacila madez na ramenu mazajuci se s kremicom. Dermatologica mi je rekla ja mislim da se zove Beladerm kremica za oporavak madeza, pa eto ako ti se slucajno desi.
    Meni su se madezi sad u trudnoci svi nekako ispupcili, bas ono nezgodno ali rekla mi je da izgledaju ok.
    S obzirom da se nisam kupala niti izlagala suncu osim malo protegnut noge mazala sam se s 30faktorom od Garniera.
    Dajte mi molim vas pomozite. Kad prodjem pokraj nekih ljudi na rucnicima imaju kremice preljepog mirisa da se osjeti na kilometre probala sam i skuplje ali drzim se zlatne sredine zbog faktora, ali niti jedna ne mirisi tako lijepo. Obozavam za suncanje s mirisom kokosa to mi opcenito miris ljeta ali nista ne mirisi kao kod nekih ljudi a ne vidim te proizvode na rucnicima da upikiram koji su jer ocito spreme od sunca kao i ja 😂

    Sve to sto fino mirise na kokos su ulja koja imaju mali faktor i nisu za nas. Inace sam ih znala koristiti i mirisala bi po tome i nakon ulaska u more a bome i doma nakon tusiranja.
    Iduce ljeto cemo mirisati a sad bitan visoki faktor.
    Otic cu navecer do ljekarne pa javim kako se zove krema. Znam samo da dodje cca 230 kn i nakon tog pregleda madeza koji je bio organiziran u ljekarni nisam imala love uza se pa nisam odmah kupila


    Ma znam da su ulja nizi faktor nazalost 😔
    Ali mazu djecu sebe pospricaju do sebe tko lezi 😂😂😂 sve mirisi od njihovog mazuckanja nije uvijek kokos ali preljepo mirisi. Bas mi dodje da im uletim i pitam ih 🤣 ali nekako valjda psiha u glavi uljetat nepoznatima u kupacem pa se suzdrzim, ne znam cudna sam 🤷‍♀️

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Frajla

    DijMar

    Uh madezi…ne znam di ih nemam…nije za pohvalu, ali nisam bila vec 2 god na kontroli, a trebala bih skinuti 2 😓 i jos je dermat rekla da se ne mogu pratiti tako jer ih je jaaaaako puno pa da odem do Rijeke di imaju metodu sa fotkanjem pa tako prate…
    A inace se vec par god ne mazem kremama jer mi je bolje otici rano ili kasno na more, a da izbjegnem nepotrebne kemikalije…

    Znam da u os postoje pozdani fotografi koji te poslikaju golu sa svih strana, svakih toliko se ponavlja to slikanje i onda dermatolog prema slikama gleda promjene. Ali to su obicni fotografi i to placas sam… bas me zanima kako rade u rijeci


    Ne znam, ali ja sam je skuzila da to rade bas kod dermatologa…obavezno cu sad kad rodim obaviti pregled, ali u Cakovcu ili Varazdinu jer cu biti gore…trebala sam u 2.mj kad sam bila narucena privatno, ali sam radila pa reko stignem do ljeta, a vrijeme leti 😬

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Za dm ne znam, ali mene je prodavacica onako odmjerila ruzno da vidi imam li trbuh (a vidio se iz aviona) pa sam ju pitala treba li mozda trudnicka knjizica i rekla je da ne. Dobila sam sve sto je na slici. A ja sam dobila paketic u trgovini u os prosli tjedan kad sam se uclanila i nisam tad nista kupila ali sam narucila krevetic pa sad ne znam….


    U DMu kad je muz isao podic paketic pitao je lijepo djelatnicu koja ne slagala rubu i ona seficu. Uzeo sto je trebao i normalno stao u red. Nakon par minuta vice sefica s blagajne “Tko je trudnica?” i on ce “Ja” 🤣🤣🤣🤣🤣  crkla sam mu od smijeha kad mi pricao. 
    Imao je mail od korisnicke sluzbe DMa gdje su rekli da podignem jer ja isto nemam trudnicku knjizicu pa sam pitala sto tocno da ponese da opravda. 

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Irma mislim da se musko ne moze uclaniti u klub za trudnice 🤣
    Ja sam isto bila odusevljena torbom, ali uvijek je zaboravim uzeti u ducan sa sobom 😅
    A prodavacice ko prodavacice…nema pravila. Meni su najgore one koje te odmjere od glave do pete kad udjes u ducan, pogotovo ak pitas za neki model ili velicinu 😲 A da, tu su i te nezainteresirane koje samo sto te ne odj 🤬 ali kad vidim da su one neljubazne, onda se tek pozivam na pravo da je kupac uvijek u pravu i volim bit sitnicava, zato moj dragi ne ide samnom jer mu bude neugodno 🙈

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Aurora87

    Za dm ne znam, ali mene je prodavacica onako odmjerila ruzno da vidi imam li trbuh (a vidio se iz aviona) pa sam ju pitala treba li mozda trudnicka knjizica i rekla je da ne. Dobila sam sve sto je na slici. A ja sam dobila paketic u trgovini u os prosli tjedan kad sam se uclanila i nisam tad nista kupila ali sam narucila krevetic pa sad ne znam….

    U DMu kad je muz isao podic paketic pitao je lijepo djelatnicu koja ne slagala rubu i ona seficu. Uzeo sto je trebao i normalno stao u red. Nakon par minuta vice sefica s blagajne “Tko je trudnica?” i on ce “Ja” 🤣🤣🤣🤣🤣 crkla sam mu od smijeha kad mi pricao.
    Imao je mail od korisnicke sluzbe DMa gdje su rekli da podignem jer ja isto nemam trudnicku knjizicu pa sam pitala sto tocno da ponese da opravda.


    Zato sam i ja cekala da se trbuh pocne vidjeti jer posto smo jos prosli mj bili u jaknama pa se skoro nijd ni skuzilo, ali najradije bih bila uzela to cim sam saznala da sam trudna, kad sam isla kupiti Dnevnik 🤗🤩

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Možete u dmu podići i sa tuđim karticama, odnosno drugi vam mogu podići paket. Ja sam uzela sebi sa svojom karticom i onda je mama došla jedan dan i rekla da je ona sa svojom karticom tražila i dobila  Tako da valjda ovisi o prodavačicama, kao i uvijek.

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Matea26

    Cure nakon koliko se dobije nalaz ogtt-a sa vuk vrhovca?

    Ja sam dobila onaj papirić da idući dan u podne dodjem po nalaze


    Ako imas e-gradjani ne trebas ici po nalaz nego preuzmes u aplikaciji, ja sam nekidan tako

    [lilypie.com]

  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    luce35

    ReginaP

    Matea26

    Cure nakon koliko se dobije nalaz ogtt-a sa vuk vrhovca?

    Ja sam dobila onaj papirić da idući dan u podne dodjem po nalaze

    Ako imas e-gradjani ne trebas ici po nalaz nego preuzmes u aplikaciji, ja sam nekidan tako


    A i elektronski posalju vasem ginekologu

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    luce35

    ReginaP

    Matea26

    Cure nakon koliko se dobije nalaz ogtt-a sa vuk vrhovca?

    Ja sam dobila onaj papirić da idući dan u podne dodjem po nalaze

    Ako imas e-gradjani ne trebas ici po nalaz nego preuzmes u aplikaciji, ja sam nekidan tako


    Mislim da vuk vrhovac ne ide tako, to su nalazi kao iz bolnice.
    Jer kad sam se nedavno logirala vidim sve nalaze iz dz, a iz bolnica ne…


  • Avatar Angelina

    Angelina

    Broj poruka: 423

    Prijavi adminu

    Frajla

    luce35

    ReginaP

    Matea26

    Cure nakon koliko se dobije nalaz ogtt-a sa vuk vrhovca?

    Ja sam dobila onaj papirić da idući dan u podne dodjem po nalaze

    Ako imas e-gradjani ne trebas ici po nalaz nego preuzmes u aplikaciji, ja sam nekidan tako

    Mislim da vuk vrhovac ne ide tako, to su nalazi kao iz bolnice.
    Jer kad sam se nedavno logirala vidim sve nalaze iz dz, a iz bolnica ne…


    Ima na e-gradani. Vide se tamo i nalazi iz bolnice koji se ticu laboratorija, mikrobiologije i tak, ne moze se vidjeti samo nalaz specijaliste

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.